Rozważania i spekulacje transferowe

To nie jest zawodnik Stuttgartu, a Borussii Mönchengladbach, ale przecież można też Liverpool nazwać Evertonem, w sumie bez różnicy, nie? :wink:

City kupiło go parę lat temu, po czym 2 lata temu sprzedali go do Borussii i od tamtego czasu jest stałym zawodnikiem 1 jedynastki.

1 polubienie

Faktycznie, nie wiem czemu tak napisałem. Chyba przez Endo już kojarzę wszystkich Japończyków z Bundesligi ze Stuttgartem.

1 polubienie

tylko o 1-2 okienka za późno. Więc z doświadczenia to można powiedzieć, że nie kupimy obrońcy w te okienko a dopiero latem, a jeszcze bardziej prawdopodobne jest przedłuzenie Matipa o rok i nowy obronca dopiero latem 2025

1 polubienie

Left back Owen Beck recalled by Liverpool from Dundee FC after impressive half year.

Olise nie chce się nigdzie ruszać i jedyna opcja to powrót do Chelsea gdzie mógłby grać ze swoim bratem.

Jean-Clair Todibo grający w Nicei czyli w klubie Ratcliffa. Parę faktów. Nicea chce za niego 50mln. Pierwszeństwo ma United. Chyba wszystkie lepsze kluby na świecie już o niego pytały, wyrażały zainteresowanie lub wysyłały skautów. Od Lyonu czy Napoli po Real Madryt. Bayern, BVB i Spurs również wcześniej wyrazili zainteresowanie.

Sporting jest dalej obrażony na Liverpool i jeśli chcemy pozyskać Goncalo Inacio to musimy zapłacić pełną klauzulę.

Piero Hincapie. Bardzo zainteresowane w wakacje było Nottingham, ale na zinteresowaniu się skończyło. Piłkarz w lato odrzucił zainteresowanie Tottenhamu tłumacząc się tym, że nie jest gotowy na granie w Premier League. Liverpool, Milan i Roma dalej wysyłają skautów, ale jedynie bardzo wysoka oferta przekona klub do sprzedaży.

Perr Schuurs jego powrót do zdrowia wygląda coraz lepiej. Możliwe, że po kontuzji ACLa wróci pod koniec sezonu. Możliwy jest transfer w lato do Liverpoolu lub Spurs. United zrezygnowało całkiem z piłkarza, a Crystal Palace? Wszystko zależy od tego czy klub opuści Marc Guehi.

Antonio Silva Benfica trzyma żelazne stanowisko, że jedynie zapłata klauzuli wynoszącej 100mln euro. PSG jest w stanie to zrobić i to jedyna opcja. Juventus i Napoli zapytali czy możliwe jest obniżenie wymaganej kwoty, ale Benfica powiedziała nie.Transfer do Liverpoolu wydaje się być pozbawiony sensu, gdyż piłkarz gra na pozycji Konate.

Bafode Diakite klub regularnie obserowował zawodnika, ale z powodu kontuzji transfer w styczniu został wykluczony.

Leny Yoro skauci Liverpoolu parę razy oglądali mecze Lille, ale nigdy pod względem Lenego. Za to bardzo przypadł do gustu skautom United.

Lucas Beraldo. Agent piłkarza polecił go skautom Liverpoolu po meczu, gdy Ci oglądali Sao Paulo z Palmeiras, ale nie zrobił większego wrażenia. Sam piłkarz ma już uzgodniony transfer z innym klubem.

Cheick Doucoure piłkarz dalej ma ogromne problemy językowe. Monaco chciało kupić piłkarza, ale Crystal Palace stoi twardo przy kwocie 70mln funtów. Dla Liverpoolu to za dużo. Jedynie pozostaje opcją na lato, jeśli kwota zmaleje.

Nie dostaniemy nic od Bournemouth jeśli sprzedają Solanke. Możemy jedynie odkupić piłkarza 20% taniej. Za to drobny % dostanie Chelsea.

Za to możliwe jest sprowadzenie Daleya Blinda z Girony. Może grać na ŚO jak i lewej obronie. Według mnie to jakieś dziwne wymysły, bo Girona świetnie sobie radzi w La Liga. Nie wiem czemu mieliby nam kogoś sprzedać skoro ich właściciele są częscią City Group. A jak już kogośbym widział z Girony to Michela, ale to w ekstremalnej sytuacji np. jakby Klopp nagle zachorował, albo ktoś postanowił go zwolnić.

Podobno Rafael Leao nie pasuje do wizji Liverpoolu. Zaczynając od kwoty 120 mln euro, bo na tyle jest wyceniany przez Milan. To podobny koszt do Mbappe. Czwarty płkarz, który jest prawonożny i gra na lewym skrzydle?

Sztuczna Inteligencja wyliczyła, że najlepszym kandydatem na styczniowe okno transferowe, żeby do nas dołączył na pozycji ŚO jest Diomande. Według mnie zapomniała “wyliczyć”, że jest ze Sportingu i “wyliczyć” że prędzej Nat Phillips zagra na środku obrony, niż Liverpool wyda w zimę 80mln euro.

2 polubienia

Myślę, że warto y się zainteresować Silvą bez względu na cenę. Musimy szukać zastępstwa dla van Dijka. Kto wie jak długo jeszcze będzie w dobrej formie. Byłoby fatalnie gdyby nasza obrona była znów dziurawa jak przed przyjęciem Holendra

60 milionów za Inacio to spoko kwota.

Olise latem odrzucił Chelsea.

Todibo byłby mega, ale Ratcliffe może niestety być przeszkodą.

£52M za Inacio to przyzwoite pieniądze.

Za Silvę ponad 100M dużo biorąc po uwagę Konate.

Akurat ja widziałem, że mocno obserwujemy Yoro i się nim interesujemy. Tak samo Jorrelem Hato z Ajaxu.

Blind to totalny bullshit. Chłop ma 33 lata.

Diomande jest świetny, ale mam obawy co do jego wieku.

Mama Mbappe ma dla nas plan

Jego agent co okno nas wykorzystuje po to żeby wynegocjować lepsze warunki z Realem.

1 polubienie

Jego agentką jest jego mama, która jest kibicem Liverpoolu.

Tak on walczy o ten transfer do Realu że już dwa razy się na nich wypiął.

Sprytnie przedłuża o dwa lata i za każdym razem wykorzystuje i Real i Liverpool do wynegocjowania lepszych zarobków. W sumie dobrze, niech dyma szejków

Podobno Real złożył Kylianowi ofertę dołączenia do drużyny latem, ma być ona ważna do połowy stycznia, potem Real odpuszcza i będzie się skupiał na Haalandzie.
Niezależnie od tego temat Mbappe w Liverpoolu to do działu Bajki.

Może i bajki ale pomarzyć można. Wyobraźcie sobie atak Mbappe Nunez Salah wow.

1 polubienie

to tak jakby wyobrazic sobie atak minamino ronaldo messi.
Co miałby tu robic nunez

4 polubienia

Moim zdaniem w przypadku wolnego transferu mamy szansę. Bardzo bym chciał Kyliana u nas. Mega go lubię i wniósłby nas na wyższy poziom sportowo, a także marketingowo.

Szansa tylko i wyłącznie jak Salah zwolni tygodniówkę.
No, ale jeżeli Mbappe wyląduje w Anglii to pewnie to będzie City, już nawet United z ich tygodniówkami stawiałbym ponad nas.

Top20 najlepiej zarabiających piłkarzy Premier League:

  • 7 piłkarzy United,
  • 6 piłkarzy City,
  • 4 z Arsenalu,
  • 2 z Chelsea,
  • 1 z LFC (Salah - 3 miejsce w całym zestawieniu).
    Tu źródło: EPL Salary Rankings | Spotrac

Pomijając poziom abstrakcji sprowadzenia Mbappe na Anfield, największym problemem są wymagania finansowe. Klubu albo nie stać na tygodniówki Salaha i Mbappe jednocześnie, albo - co według mnie jest nawet bardziej prawdopodobne - klub nie ma zamiaru tworzyć takiego komina płacowego.

4 polubienia

Ludzie, wy tak na poważnie z tym Mbappe? Czy my mu damy te minimum 40-50 mln podstawowej pensji rocznie? Za sam podpis trzeba będzie zapłacić pewnie takie pieniądze bo przychodzi jako wolny agent i może mieć takie wymagania. To bajki. Facet prędzej czy później wyląduje w Realu. Tam jest brakującym ogniwem i tam chce wygrywać LM.

7 polubień