Rozważania i spekulacje transferowe

Akurat frajerskie oddanie ich po roku za darmo jakoś bardzo mi do nas pasuje, niestety :slight_smile:

Na pewno wychowanek Evertonu, który grał tam od dzieciaka i jest ich kibicem chciałby grać u nas.

Ma dobrą pozycję w Newcastle i pewnie już niedługo dadzą mu tyle, ile u nas na pewno nigdy by nie dostał.

@kuczq

A faktycznie, w wieku 11 lat, może dlatego go tak zawsze cieszyły bramki, które nam strzelał :grinning:

Od dzieciaka to akurat grał w Liverpoolu, ale go zwolniono, bo był zbyt słaby i przeszedł do szkółki Evertonu. Ja go nie lubię, ma strasznie irytującą twarz takiego tępego Angola.

Swoją droga o co chodzi z tym rozkupowaniem Newcastle? Isak, Bruno, Gordon mają odejść? Zapomnieli, że Sroki to klub szejków z aspiracjami do zostania drugim Man City?

1 polubienie

Taki typ napastnika ma tylko sens jak się ma kozackie skrzydła, a my w tym momencie nie mamy ani jednego klasowego skrzydłowego. Salah to już nie ten Salah.
A Diaz to Diaz :rofl::rofl:.

Przy przyjściu takiego napastnika trzeba by było wymienić całą trójkę z przodu.

Gordon jest związany z Evertonem, a to go skreśla na wieki.

Z tego co kojarzę to mają problem z finansowym fair Play, i żeby kupić piłkarzy będą musieli kogoś sprzedać, więc mogą być chętni opierdzielic któregoś z cracków za duży hajs. Ale to tylko info z internetu to nie bierz tego za pewnik.

No to sprzedadzą Seana Longstaffa do jakiegoś podległego klubu w Arabii za 200 milionów i problemu nie ma :joy:

1 polubienie

1000000388

Jak się zagłębisz w historię niektórych piłkarzy Liverpoolu może na Ciebie czekać niemiła niespodzianka.

@staskiel7 no i nie zapominaj, że Stevie specjalnie jako trener Villi podłożył się City :wink:

6 polubień

Czyli te poślizgnięcie nie było dziełem przypadku w 2014 roku :smiley:

image

Jest potwierdzenie od Romano, że naszym celem na lato jest Willian Pacho

2 polubienia

Gerrard od dziecka był fanem LFC. Parę lat temu tłumaczył w wywiadzie z Carragherem historię tego zdjęcia.

Szkoda że nie uczymy się na błędach i kupujemy kolejnego zawodnika z ameryki Południowej i potem znowu będzie problem że po kadrze gramy o 13 30 czasu polskiego a pół naszego skladu wróciło z Ameryki Południowej 48h przed meczem.

I jaka to była historia? Ciekawy jestem…

Wygrał za dzieciaka konkurs, w którym zwycięzca miał sesję zdjęciową z pucharem za wygranie mistrzostwa Anglii. Jego ojciec wielki fan LFC był zły na jego wujka, który go tam wtedy zabrał.

3 polubienia

Wszystkich dobrych zawodników nie znajdziemy w Europie. Lepiej Ameryka Płd aniżeli Afryka i ich puchar szamanów co 2 lata w trakcie sezonu (czy Azjaci z Pucharem Azji, ‘na szczęście’ co 4 lata).

Antonee Robinson sprawdzony w PL, kontuzje go omijają, dla mnie idealne zastępstwo za Robo

1 polubienie

Robinson za Robertsona to ma sens, mógłby nawet koszulki po nim nosić po niewielkich przeróbkach :upside_down_face:

4 polubienia

Nie jestem zaskoczony tymi informacjami, bo od dawna podejrzewałem, że polityka transferowa klubu nie wynikała ze skąpstwa FSG, bo klub ma pieniądze, tylko z sentymentalizmu Klopp, która nasiliła się jeszcze bardziej po odejściu Edwardsa.

Mam nadzieję, że Slot będzie bardziej pragmatyczny i nie będzie tak uparty jak Niemiec, który odmawiał transferów, żeby jego żołnierze mogli być dalej w klubie.

Gdyby Salah odszedl , bylby jedna z ciekawszych opcji na tej pozycji. Liczba Mohamed - ow w LFC musi sie zgadzac :slight_smile: Chociaz w imieniu Kudusa jest o jedno m wiecej niz u Salaha. Ciekawe.

1 polubienie

Kudus to bardzo ciekawe nazwisko jednak myślę że będzie bardzo ciężko o jego transfer. Osobiście wolałbym kogoś kto jeszcze ten sezon będzie rywalizował z Salahem a za rok przejmie po nim pałeczkę. Olise, Nico Williams albo Bakayoko. Ze sfery marzeń musiala wirtz. Najważniejsze to zakup dmf mam nadzieję że będzie tu prawdziwy kozak. Jeśli udało by się sprzedać jotę ( jego dostępność jest zbyt mała) to też napastnik mega by się przydał np gyokeres, gimenez, openda. I chciałbym abyśmy w końcu pomogli robbo i kupili tam zawodnika który może go odciążyć. Rayan ait-nouri albo milos kerkez byłby w sam raz. Myślę że taka przebudowa że sprzedażą tylko joty, tsimikasa i strata 2 kontuzjowanych zawodników finansowo nie wyszła by aż tak strasznie. Wiem że klub rozgląda się też za stoperem tylko pytanie jest za kogo bo jeśli swoją szansę ma dostać sepp no to już teraz mamy 5. Czy Gomez odejdzie czy konate. Poziom z tego sezonu i uniwersalność stoją po stronie gomeza. Sufit ibou jest na topie, ale ilość jego urazów i brak regularności może sprawić że nigdy nie osiągnie swoich możliwości

1 polubienie