Rozważania i spekulacje transferowe

to tylko pokazuje jakie były oczekiwanie wobec Nabego. Jego transfer był mokrym marzeniem każdego kibica.

72.5 mln za tą trójkę raczej niemozliwe do wyciągnięcia. Nat i Neco nie pójdą za więcej niz 10-12 mln od łebka, co by znaczyło, że klub chce ugrac 50 mln funtów za Sadio - abstrakcyjne. 40 mln funtów za Senegalczyka to byłaby bardzo dobra oferta za zawodnika z rocznym kontraktem. Jeśli info od Bilda jest prawdziwe to będzie jeszcze trudniej wyciagnąć taki hajs. Jak Sadio widzi tylko kierunek Bayern i odrzuca lepsze finansowo (pewnie dla nas też) propozycje to nawet nie mamy co liczyc na podbicie wartości przez licytacje klubów

Ależ wszystko szybko się zmienia. Dwa tygodnie temu wydawało że jesteśmy faworytem do pozyskania Tchouameniego a kontrakt z Sadio zostanie przedłużony. Teraz nie mamy Tchoumaniego, Sadio chce odejść i wciąż mamy szopkę z Salahem. Poza tym nie wiadomo wciąż co zrobić z Bobbym
Wydaje się że trochę przespaliśmy ten okres wiosenny kiedy można było załatwić dużo spraw. Miejmy nadzieję że Ward jakoś to wszystko poukłada, w teorii ma jeszcze trochę czasu bo oficjalnie okno jeszcze się nie zaczęło.

No sory, ale jak nasi najlepsi zawodnicy zarabiają 12 milionow euro rocznie a zmiennicy Bayernu 20 no to o czym mowa. Jesteśmy sportowo bardzo atrakcyjnym klubem, ale finansowo to płacimy naprawdę skąpo.

Moze czekalismy az zawodnik sie zdecyduje??

JARMARK!
Plotki,twity-srity itd,itp

Osobiscie poczekam na konkrety na zasadzie “po czynach ich poznacie” czyli dajmy sie wykazac Wardowi i w ogole klubowi.
Jestem dobrej mysli-:slight_smile:

Chyba pierwszy raz się z tobą zgodzę, żaden z tych piłkarzy nie nadaje się do Liverpoolu.

Tak naprawdę teraz mamy trzy kluczowe miesiące walki o mistrzostwo.

3 polubienia

Mysle, ze nieszczegolnie go to bedzie obchodzic. Kibicom trudno zrozumiec pilkarzy… Bo sa kibicami, to oczywiste. Sa z klubem na dobre i na zle bo w niego wierza. Z pilkarzami jest inaczej bo wiekszosc z nich to po prostu pracownicy. Salah wygral u nas wszystko co mogl wygrac, byl krolem strzelcow - nie ma sobie ani nikomu juz nic do udowodnienia. Mnie tez by wkurzalo gdyby moi znajomi, wykonujacy ta sama prace zarabiali po 2x tyle co ja w innych firmach i tez nie siedzialbym w swojej robiac robote za poldarmo w imie idei i checi napchania kieszeni wlascicielowi. :slight_smile:

Juz pomijajac fakt, ze bylby to dla niego awans sportowy tak jak w przypadku wymienionych przez Ciebie RvP czy Fabsa.

2 polubienia

Szykuje się pasjonujące okienko pełne rotacji w składzie.
Na podstawie obecnych informacji można zakładać, że z klubu odejdą:

transakcje pieniążkowe:
Ojo (<5 mln euro), Mane (ok 40 mln), Oxlade-Chamberlain (ok 10 mln), Davies(<5 mln), Philiips (ok 10 mln)
wolni agenci (zwolnione tygodniówki):
Origi, Woodburn, Karius, Adrian
niepewna sytuacja:
Milner (za darmo), Keita (10-15 mln), Minamino (15-20 mln), Neco (10-15 mln), Rhys (ok 5 mln)

przychodzą (wracają): Carvalho. Ramsey, van den Berg, Neco

Wydaje mi się, że dobrą opcją byłoby przedłużenie umowy z Keitą, który jest dość solidnym zmiennikiem. Najwyżej sprzeda się go po kolejnym sezonie. Ze względu na wpływ na szatnię można jeszcze z powyższych graczy rozważyć podpisanie Milnera na kolejny rok. Z resztą pożegnałbym się bez większego żalu. Za sprzedanych graczy dostaniemy łącznie ok 100 mln euro oraz zwolni się sporo funduszy z tygodniówek. Uważam, że konieczne będzie sprowadzenie zawodników na trzy/cztery pozycje: napastnika, skrzydłowego i najlepiej dwóch środkowych pomocników. Nie chcę rzucać nazwiskami, ale raczej na Nuneza, Raphinie i Bellinghama nie liczę, bo to łączny wydatek w okolicach 220 mln (80 + 50 + 90)… Niemniej, solidnie wzmocniając te pozycje zachowamy szeroką i równą kadrę jednocześnie ją nieco odmładzając.

1 polubienie


Co o tym sądzicie? Osobiście obawiam się (a tak naprawdę jestem pewien) że za rok będzie na niego licytacja, w której weźmie udział pół Europy, takie City rzuci 120 milionów, wycofamy się i kolejny zawodnik nam ucieknie.

2 polubienia

Mnie niepokoi tylko, że nie uczymy się na błędach ws. przedłużania umów. Wijnajduum tak odszedł a teraz niepewna jest sytuacja Mane i Salaha. O ile Holender nie był wielką gwiazdą i jego odejście za darmo w wieku 30 lat można przeboleć o teraz mamy problem. Wydaje mi się, że chcąc nie chcąc musimy dawać większe pensje zawodnikom. Można być przywiązanym do klubu ale jak ktoś ci da 400 tysięcy na tydzień zamiast 220-250 to jednak rozsądek karze zmienić pracę na lepiej płatną. Zwłaszcza, że kariera sportowca jest dość krótka

2 polubienia

Za rok Jude będzie jeszcze więcej warty, rzuci się na niego city, PSG i real oferując po 100 milionów i Liverpool będzie mial wymówke że nie jest w stanie finansowo konkurować z takimi ofertami. Bardzo dobra taktyka moneyballi

A ja tam się cieszę. Transfery Anglików za olbrzymie sumy nigdy się nie sprawdziły - Grealish, Sancho czy Maguire. A wcześniej chociaż u nas Andy Carroll (w 2011 były inne ceny więc te 35 mln było fortuną).

1 polubienie

Sadio Mane has agreed a three year contract with Bayern Munich. PSG and Barcelona were also interested. He has spoken directly to Julian Nagelsmann. Now up to clubs to agree a fee. Liverpool and Bayern Munich began official talks yesterday
DaveOKOP, Twitter

Mane dogadał się z Niemcami, Liverpool rozpoczął rozmowy nt sprzedaży wczoraj

Czasami trafi się taki Rooney. Może nim być Bellingham. Sancho jest kotem tylko wybrał zły klub, podstawowy błąd.

4 polubienia

Niech już igarniaja Nuneza bo zostanie nam 25-letni Terrier z francuskiego średniaka…

Tutaj macie w pierwszym poście wykaz najważniejszych dziennikarzy związanych z klubem i to jest wystarczająca ilość, bo zaczyna się wrzucanie jakichś gówno źródeł typu DavidOCB. Jeszcze brakuje, żeby ktoś zaczął podrzucać tutaj indykalie. :slight_smile:

Podsumowanie

Informacje transferowe - Forum LFC.pl

2 polubienia

Tak już poza wszystkim, to jeśli ktoś naprawdę uważa, że potrzebuje za wszelką cenę zarabiać więcej niż 250 tys. funtów tygodniowo (to jest około 71,5 miliona złotych przez rok) i jest gotów za to zszargać swoje imię i zniszczyć karierę sportową, to jest po prostu pier**lnięty.

4 polubienia

My zawsze chcemy kupować za rok. Za rok to on wyląduje w jakimś City czy Junajtet