Rozważania i spekulacje transferowe

Zgadzam się, piłka nożna to nie gimnastyka czy łyżwiarstwo figurowe. Tu się nie przyznaje not za wykonane elementy, liczy się tylko wynik. Przecież w półfinale City też grało lepiej od Realu a odpadli. Nic się na to nie poradzi

Wygrali cztery na ostatnie siedem - po drodze my, Bayern i Chelsea. 5/9 co brzmi chyba jeszcze lepiej.

Zmieniając temat, ewentualne odejscia Oxa i Phillipsa zbilansowałyby ostatecznie wydatki transferowe i kto wie czy nie warto byłoby wzbogacić się o jednego pomocnika - którego transfer nie byłby związany z przyszłorocznym tematem Jude’a.

Temat o transferach zawsze będzie żywy, ale lepiej się przenieść z dyskusją nt. LM do odpowiedniego tematu. Łatwiej później znaleźć posty.

1 zasada dynamiki forum
Wzrost jakości Klubu jest odwrotnie proporcjonalny do forum na jego stronie.

Dziekuje;)

4 polubienia

Ciekawa opcją byłoby oddanie Firmino (Borussia ma problem bo okazało się, że Haller będzie niedysponowany) w rozliczeniu za Juda już teraz. Co myślicie?

1 polubienie

Oddawanie Firmino przy nie sprawdzonym w bojach Darwinie i konztuzjowanym Jocie to strzał w kolano i wywieszenie białej flagi. Facet powinien dostać nowy kontrakt to jest mega wazny zawodnik.

12 polubień

@jaszyn nowy kontrakt? Przecież on wkrótce będzie za słaby na Europę. Co sezon zalicza zjazd, strach się bać jak będzie wyglądał po trzydziestce. Typowy Brazylijczyk

To pewnie dlatego że taki słaby Juventus złożył dziś podobno za niego ofertę?

Juventus have submitted a €23m bid for Roberto Firmino, according to Tuttosport :newspaper_roll:

:newspaper_roll: Juventus are planning to increase their first offer of £19.5m to sign Roberto Firmino according to various reports in Italy
:o: The ECHO understand Liverpool FC have no appetite for allowing Firmino to depart this summer #LFC

Miał troche pecha z drobnymi urazami w ubiegłych sezonach pozatym unikałbym generalizowanina na temat typowych brazylijczyków po 30. Firmino ma niesamowite skille do gry kombinacyjnej, kapitalnie łaczy formacje i nadaje naszej grze płynności. Oczywiście musi być w formie. Dotychczasowy okres przygotowawczy i końcówka ubiegłego sezonu w jego wykonaniu są obiecujące. Dla mnie bardzo wartościowy piłkarz szerokiej kadry a czasami pierwszy wybór pod danego rywala.

6 polubień

Jasne, że Firmino nie jest tak dobry jak kiedyś ale mam nadzieję, że nikt nie rozważa sprzedaży Brazylijczyka. Po sprzedaży Minamino i odejściu Origiego będziemy mieć za krótką ławkę

5 polubień

Klopp w życiu Roberta Firmino Barbose de Oliveire nie puści. Jest darwin i carvalho którzy muszą się nauczyć chociażby poruszania się przy przessingu bez piłki. Strata Firminho była by zupełnie nie zrozumiała.

To juz nie ten sam zawodnik co parę lat temu ale, legacy jest bardzo ważne.
Jezeli tutaj by doszło do skutku, to by musiał sam zawodnik bardzo chcieć… ja mam nadzieję ze nie chcę.

2 polubienia

@unnamed kim jest FirminHo? Nie znam typa.
Natomiast wiem, że Jorguś nie puści nigdzie Roberto Firmino, więc Juve może sobie składać oferty :stuck_out_tongue_winking_eye:

Firmino odjedzie razem z Kloppem w 2026. Nie ma w ogóle gadki o sprzedaży, zbyt wartościowy dla nas gracz.

1 polubienie

Będzie jak z Jamesem: 2031 rok - Roberto Firmino zdecydował się na przedłużenie umowy z Liverpoolem na kolejny sezon.
Na poważnie - jeśli Bobby’emu nie przeszkadza rola rezerwowego to trzymać i nie puszczać.

1 polubienie

Oby przedluzyl kontrakt. Co prawda nikt go w podstawie nie widzi, ale bedzie pewnie najwazniejszym ze zmiennikow. Mysle ze Firmino nie bierze tego zbyt powaznie, a w klubie chyba nikt nie polasi sie na te 20 milionow.

Super, ale ja na szpicy wolę gości, którzy strzelają bramki, asystują, albo przynamniej robią jakieś kluczowe podania. Cokolwiek co wpływa bezpośrednio na kreowanie sytuacji. Nadawaniem tępa gry niech się zajmie Thiago.

Nie jestem zdziwiony, że na LFC.pl Firmino to ciągle dobry grajek. Przecież wy tutaj z Wijnalduma zrobiliście dobrego piłkarza :joy:

co ty za przeproszeniem, pierdolisz? Firmno NIGDY nie był nominalną 9. To zawsze była 10 podwieszona za plecami napastnika. U Kloppa pełnił specyficzną rolę i musiał łączyć cechy 10 i 9. Nie ma drugiego piłkarza na świecie, który by potrafiłby to robić. Nie ma.

jak można porównywać Bobbego do Giniego? Firmino to klasa światowa, a Gini był co najwyżej solidnym wyrobnikiem.

1 polubienie

Daj spokój kuczce, przecież jest on głosem rozsądku tego forum i zawsze pisze posty wartościowe i nieomylne. To ja się boję, kiedy jest on nierozsądny. A Firmino musi zostać, chociażby dlatego, że bez niego nie będzie głębi składu w ataku. Poza tym, jako rezerwowy może dać wartościowe i jakościowe zmiany.

1 polubienie