Rozważania i spekulacje transferowe

Polecam ogladnac sobie bramkę Alvareza z meczu z City, bo to co tam Matip robi to jest niewytłumaczalne.

Dlatego za każdym razem będę powtarzał, że to nie jest rzekomo najbardziej nieoceniony piłkarz Liverpoolu, czy literalnie drugi VVD co czasami niektórym zdarza się pisać.

Matip to porządny grajek, ale miejmy nadzieje, że Konate wróci jak najszybciej.

Polecam obejrzeć zachowanie Arnolda podczas tej bramki. Ja rozumiem, że to był bardziej puchar towarzyski, ale bez przesady. Bardzo słaby start sezonu TAA i Fabinho. Thiago nie będę krytykował, bo z City grał kosmicznie.

BTW nikt nie zauważył, że Salah bije rekord strzelania goli w pierwszej kolejce?

1 polubienie

Szkoda że nasz młody rywal TAA jest kontuzjowany. Nic tak dobrze nie zrobi Trenerowi jak zdrowa rywalizacja.

2 polubienia

No, bo pobił swój XD

Też jestem ździwiony,ale to już chyba tradycja,bo jak sięgam pamięcą,to z całym szacunkiem,ale Gerrard pod koniec też był na siłę wystawiany w pierwszym składzie,były mecze gdzie grał jako defensywny pomocnik,choć się do tego nie nadawał.A Henderson gra,bo nie ma komu,połowa pomocników kontuzjowana,na niektórych młodych (m.in. Morton) położony krzyżyk,a sztab uparcie twierdzi,że transferów nie potrzeba.

Ja uważam ze my się wcale nie wzmocniliśmy i tyle. Gramy tym samym składem jesteśmy przewidywalni. Jurgen ma jeden minus, za bardzo zżywa się z zawodnikami i nie potrafi się pozbyć takiego Oxa czy Keity. Jak nie wjedzie jakiś konkretny ŚP to ten sezon będzie na zmarnowanie.

A jak się ma pozbyć Oxa? Wystawić na ebayu?
Żaden klub go nie chce sprowadzić, biorąc pod uwagę to, że jest kontuzjowany, jego formę (a raczej jej brak), tygodniowkę i wymagania finansowe.
Klopp pewnie by go chętnie oddał i sprowadził jakiegoś niezłego i sprawnego pomocnika, ale Ox jest niesprzedawalny.

2 polubienia

ale niektórym tego nie wytłumaczysz ze musi byc najpierw chetny na zawodnika zeby go sprzedac

Powinniśmy w takim układzie wypożyczyć, w ostateczności negocjować zerwanie umowy. Wtedy by się zwolniło miejsce. Nie wiem po co trzymać zawodnika z którego nie ma żadnego pożytku

I przy rozwiązaniu kontraktu klub pewnie musiałby zapłacić mu karę w postaci tygodniówek pozostałych do końca kontraktu. Jedyna opcja na pozbycie się Ox to chyba tylko wypożyczenie + dopłacanie do tygodniówki przez LFC. Wtedy klub mógłby zaoszczędzić na części tygodniówki opłacanej przez wypożyczającego.

Przecież On ma rok kontraktu, nie cały, jeszcze. Tyle wytrzymamy.

(post usunięty przez autora)