Rozważania i spekulacje transferowe

Po tym stwierdzeniu mozna przestać brać ten wpis na poważnie

1 polubienie

Ale co wy się tak na tego Hendersona upraliście ? To już jest serio męczące. Wirtuozem jakimś na pewno nie jest, ale jest naszym kapitanem i bardzo ważną postacią w drużyny, i jako fani powinniśmy go wspierać i w niego wierzyć. A tutaj na tym forum, choćby strzelił hat tricka i zanotował z 3 asysty to i tak będziecie go gnoić. Nie każdy piłkarz będzie czarował w środku jak np. Thiago. Jeden ma takie atuty, drugi inne. Ja uważam że dopiero bez Jordana w środku byłby sajgon, bo co jak coś to chyba jeden z nielicznych naszych graczy który ma jaja, i potrafi na kogoś krzyknąc i go ogarnąć.

My oceniamy FSG, tylko przez pryzmat transferów. Że są skąpi bo nie wydajemy kase itd. Ale trochę zapominamy o tym że za darmo stadion się nie powiększa, i ośrodek treningowy tez nie powstał bez wkładu właścicieli. Ogólnie szefów mamy bardzo dobrych, mają swoją politykę transferową i tego się trzymają i nam jako fanom nie pozostaje nic innego jak to zaakceptować. Boję się jedynie że dopóki Klopp jest to ta polityka ma jakiś sens, bo Niemiec potrafi z każdego zawodnika wycisnąć maksa, gorzej będzie jak Jurgen się pożegna z Liverpoolem i nowy szkoleniowiec, który z kadrą jaką będziemy posiadać może zrobić dużo gorszy wynik niż Jurgen.

1 polubienie

Przecież jasnym będzie że finalnie decydować będzie wola samego zawodnika

Szkoda, ze stracil swoj najwiekszy i w zasadzie jedyny atut ,czyli bieganie. Do tego jakos to krzyczenie nie pomoglo nic w dwoch meczach. Kolejna sprawa to krzyczal na innych w momencie jak sam popelnial bledy. Trzeba sie pogodzic, ze jego czas w najwazniejszych meczach ske skonczyl i kupic kogos co da cos pilkarsko. On powinien pelnic role Noble’a, a nie grac w 11 wyjsciowej. Wspierac mozna jakby mial adekwatna role do umiejetnosci.

1 polubienie

A ja uważam, że aktualnie największy autorytet na boisku ma Van Dijk i to on powinien być kapitanem. Kryterium darcia mordy na wszystkich spełnia kilka tysięcy ludzi zasiadających na The Kop, więc mają warunki na kapitana? Kapitan to przede wszystkim autorytet na boisku.

Problemem naszym nie jest Henderson. Problemem naszym jest to, że mając multum pomocników, brakuje grajka, który by posadził Hendersona na ławce. Ilość zamiast jakości. To dlatego Hendersonowi się obrywa, bo niestety zalicza mocny zjazd, a mimo to musi grać, bo nie ma kogo wstawić w jego miejsce.

8 polubień

Słowo kluczowe z tego wpisu to “na papierze”. Na papierze to wszystko ładnie wygląda, ale sytuacja obecna zmienia wiele. Kontuzje, kontuzje i jeszcze raz kontuzje. Z takim składem w pełni zdrowym możemy się bić na wszystkich frontach, we wszystkich rozgrywkach. Niestety taka sytuacja zdarzyła się raz w poprzednim sezonie i trwała krótko. Jeśli mamy w składzie wiecznych kontuzjowanych jak Ox, Keita, to powinno się znaleźć za nich zastępstwa. Zatrzymany rozwój i kontuzja Jonesa również powinna dać do myślenia.

1 polubienie

Ja myślę, że powinniśmy w przyszłym roku pójść po 2 piłkarzy- Jude, co oczywiste i Laimer.
Obaj wydają się, że idealnie będą wpisywać w politykę klubu. Młodzi, pressujący, bardzo ruchliwi. Liczby może i nie wybitne, ale w sumie nie takie złe. Dla mnie w sumie ideały.

1 polubienie

Laimer jest dogadany z Bayernem.

Oj szkoda w takim razie :frowning:

Klopp powiedział, że chciałby nowego pomocnika przed końcem okienka transferowego – ale mówi, że „nie jest odpowiedzialny” za to, co Liverpool jest w stanie wydać. Echo

1 polubienie

nie jest in charge, ale skoro wreszcie otwarcie to powiedział, a nie jak tydzien temu, że jest zadowolony z tego co ma. To jest jakas nadzieja.
Byle nie ten Berge, bo to zadnych naszych problemow nie rozwiaze. To juz wole, zeby nie bylo transferow.

I co, nadal ktos wierzy w to, że za rok tu przyjdzie 3 swiatowej klasy pomocnikow, a klub nikogo nie kupuje bo nie ma odpowiednich zawodnikow na rynku? XD Nie wiem jak głupim trzeba było byc żeby uwierzyc w tą bajeczke.
Szkoda tylko, że Klopp obudzil sie i powiedzial to tak pozno, mimo wszystko mam nadzieje ze kibice Liverpoolu dołącza sie do jutrzejszych protestów. #FSGout

2 polubienia

O kurcze co się stało?

Czyżby Jürgen miał informacje o których nic w mediach nie wiadomo np że Thiago(uchowaj Boże!) będzie jeszcze długo niedostępny bądź szefowie klubu powiedzieli mu, że zarówno Naby jak i Ox nie dostaną nowych kontraktów?

W każdym razie coś chyba musiało wpłynąć na zmianę zdania w tym temacie.
Jedno nie ulega dla mnie w dalszych ciągu wątpliwości: nie wierzę, że jesteśmy tak nieodpowiedzialni i mamy tylko plan “A” jeżeli chodzi o konkretne nazwiska.

Szkoda niestety tego “Mateusza” Nunesa ale wierzę w FSG i Warda :rofl:

No to bójta się City i… Arsenal😁 jak jednak zakupimy nowego pomocnika już teraz.

PS tak na marginesie to moj syn kibic ekipy Artety wytapetowal sobie cale mieszkanie :wink: :joy: aktualna tabela

Jest to strasznie okrojony cytat, który ma brzmieć tendencyjnie. Oto cała wypowiedź Kloppa:
“… Teraz mamy więcej kontuzji niż byśmy to sobie wyobrażali i teraz fajnie byłoby mieć nowego środkowego pomocnika ale póki co gdy nie wiemy kiedy chłopaki wrócą z kontuzji sytuacja się stale zmienia, więc nie możesz ot tak tego zrobić. Jest jeszcze inny fakt, nie decydujemy, ja tutaj i Tony (prawdopodobnie rzecznik prasowy) o tym ile możemy wydać. On chciałby pewnie jeszcze więcej niż ja ale taka jest sytuacja, rzeczy są nam mówione i musimy sobie z nimi radzić. Zawsze było tak samo, nigdy inaczej. Można powiedzięć, że dlatego tutaj jesteśmy, z dobrego czy złego punktu widzenia.”

Jeszcze zaznaczę, że wcześniej Klopp mówił o ściągnięciu właściwego piłkarza. Konferencję prasową można odsłuchać tutaj (fragment dotyczący sprawy finansowej pojawia się koło 7 minuty):

5 polubień

No ja przytoczyłem jedynie to co podało Echo

Domyślam się, mam wrażenie że te pytania zadawał dziennikarz z Echo, który chciał uzyskać dobrze klikający się nagłówek. Mój wpis nie miał na celu jakiegoś ataku w Twoją stronę, chciałem jedynie sprostować treść tego cytatu.

3 polubienia

No to widzisz, taka jest twoja weryfikacja źródeł. Zobaczyłeś gdzieś coś w jednym miejscu i juz uważasz, że to musi być prawda. Tak samo jak ostatnio zarzucałeś mi, że Darwin kosztował tylko 75 milionów euro, bo tak było przecież na transfermarkt. Tutaj też, okazuje się, że Klopp powiedział kompletnie coś innego niż zacytowałeś.

P.S. to tez nie jest atak, tylko zwrócenie uwagi. W przeciwieństwie do 99% forum, Ty przynajmniej zawsze to źródło podajesz i można sobie samemu zweryfikować i za to Cię szanuję. Nie to co na przykład Grzesiu niżej, który zazwyczaj tylko kłamie, tak jak na przykład teraz :wink:

2 polubienia

Przecież Klopp dosłownie powiedział że chciałby kolejnego pomocnika, ale nie ma na to pieniedzy i kolega @poprzerwie2 wkleił poprawny cytat, a to że nie rozumiecie podstawowego angielskiego przez co nie wiecie o co Jurgenowi chodzilo to juz inna sprawa

Gdzie powiedział, że nie ma na to pieniędzy?