Rozważania i spekulacje transferowe

Podpisanie za darmo(nie licząc premii za podpis etc) Dybali to byłby świetny ruch. Idealny następca dla Firmino, który mógłby odejść i zasilić budżet np na zakup ŚP.

A swoją drogą w 2023 wśród piłkarzy z wygasającym kontraktem jest: Tielemans, Fabian Ruiz, Gravenberch, Aouar, Renato Sanches, Bissouma. Z każdym z nich byliśmy łączeni i liczę, że któregoś z nich kupimy w promocyjnej cenie, a nie kolejny raz będziemy słuchać farmazony, że na rynku nie było odpowiednich zawodników.

1 polubienie

To już jest k…a nudne.

1 polubienie

To już wiadomo na co FSG oszczędza od kilku sezonów (na tzw opłatę za.podpis) :rofl::rofl::rofl:

Hitem będzie jak sprzedadzą Salaha do Manchesteru City.

Mamo!
Tak synku?
Czy moge dzisiaj zamiast godzinki to dwie na komputerze?
A powiesz mi dlaczego tak dlugo?
Bo wiesz mamusiu,ze kocham LFC i chce chlopakom na forum poprawic humor po wczorajszym meczu…
Tym ktorego nie ogladales bo poszedles spac :rofl:
No… w kazdym badz razie opowiem im o nowym zawodniku w Liverpoolu…
A stad te naklejki z pilkarzami innych klubow!
Tak,tak
Dobra,ale po 2 godzinach masz wylaczyc i odrobic lekcje :grin:

1 polubienie

Ja rozumiem, że gość ma nierówno pod sufitem, ale z drugiej strony serio nie czaje Twojego poczucia humoru xd

Ja wciąż czekam. Bo jak to ktoś wczoraj napisał, dziś ma być prawdziwa petarda transferowa. Aż się boje, żeby nam rąk nie urwało :grinning_face_with_smiling_eyes:

1 polubienie

Ale jajca. Mogę dać spoiler, że jest to coś nieoczywistego, plotek transferowych dużo nie ma.
Muszę się jeszcze popytać czy mogę to upublicznić. Nie chciałbym chodzić po angielskich sądach

skończ już proszę… :slight_smile: po co zaczynasz temat jak i tak musisz 100x dopytać ? przyjdź z czymś pewnym albo przestań zawracać gitare.

5 polubień

A mi tam się podoba jak kolega buduje napięcie, nawet jeśli ostatecznie napisze, że transfer nie wypalił, albo jego źródło przestało odpowiadać na mejle.

3 polubienia

W kazdym badz razie ja osobiscie to mam ubaw :joy: a ze smiech to zdrowie to …smiejmy sie!
Choc akurat wczoraj to nie bylo z czego no chyba,ze potraktowalismy wszyscy nasz slabiutenki wystep jako czarny,angielski humor.

A ja już wiem kogo ma na myśli FabianMrozek. Poszukajcie na Reddicie. Nigdy w życiu bym się nie domyślił, że o niego chodzi. Szczerze mówiąc - rozczarowanie.

Nie mozesz napisac wprost albo wrzucic screena, tylko jakies zabawy w szukanie sie bawisz?

Wyślę wam link do mojego artykułu jeżeli dostanę zgodę na jego publikację. Mam nadzieję, że umiecie angielski.

Chyba nie myśleliście, że prowadzę śledztwo i dzwonię do wielu osób, żeby napisać jakiś jeden post na lfc.pl.

Nie mogę bo to kłamstwo, podobnie jak rewelacje FabianaMrozka, który nic nie wie, ale buduje napięcie.

5 polubień

o kogo chodzi? porownamy z artykulem MROZKA

O nikogo. Blefowałem tak jak blefuje Fabian. Wcześniej jego źródłem były jakieś zakonspirowane osoby, a teraz powołuje się na artykuł. ARTYKUŁ który z samej natury tworzy się aby przedstawić do publicznej wiadomości, a on ma obawy czy może dać do niego link. Przecież jego bełkot nie ma żadnego sensu.

Jesteś durniem. Po pierwsze w artykule nie trzeba dawać konkretnych osób. Po drugie tak się składa, że mam zgodę jednej osoby na użycie jej imienia w artykule. Reszta się nie zgodziła, bo mieliby konsekwencje dyscyplinarne. Czekam aż góra wszystko zatwierdzi.

Tak jak pisałem wcześniej macie prawo mi nie wierzyć. Czytajcie sobie dalej meczyki i sport.pl. Dzisiaj dali newsa o Dybali w LFC :smile: Czytajcie sobie waszych bogów

To nie pierwszy raz kiedy kogoś tutaj obrażasz. Myślę, że wylecisz zanim powiesz cokolwiek wartościowego.

1 polubienie

Cenzura za słowo „dureń” na forum piłkarskim? Fajnie się bawicie

7 polubień