Rozważania i spekulacje transferowe

Nie ma co płakać, że nie będzie transferów w styczniu. Rzadko który klub chcę się pozbyć swych asów w środku sezonu. Chyba, że to jest transfer typu Van Dijk gdzie wszystko było dogadane już wcześniej i tylko trzeba było odłożyć ogłoszenie później, wiemy przez co. Tak naprawdę prawdziwym testem będą kontrakty naszej ofensywnej trójki i kupno prawdziwego napastnika. Jest też kwestia kto zastąpi Edwardsa na stanowisku. Więc spokojnie. Dociągnąć ten sezon z jednym lub dwoma pucharami i obserwować następne okienko, to będzie kluczowe, bo myślę że już nie uda się prześlizgnąć kolejnego sezonu bez poważnym wzmocnień.

Chelsea jeszcze w tym tygodniu zakontraktuje O. Dembele

Niech kontraktują bo gość jest słaby i szklany

1 polubienie

Dokładnie. Niech idzie i psuje szatnie :smiley:

Jakoś mi się nie chce wierzyć w tego Dembele w CFC. Jeszcze tym bardziej, że SEB to podał, bo źródła nie podał, więc to chyba Jego news.

LINK

https://twitter.com/AcadWatch/status/1484150935974813705?s=20

Liverpool zakończył wypożyczenie Rhysa Williamsa w Swansea.

Narazie jedynie jest info ze CFC jest w stanie zapłacić 15 mln ale żadna oficjalna oferta nie została wystosowana

Liverpool are one of a number of clubs monitoring Fulham youngster Fabio Carvalho. The Reds’ recruitment team believe Carvalho’s level of experience at 19 and his ability to play in a number of attacking roles make him an interesting prospect. -

@ptgorst


Liverpool FC News

O to ciekawe, w sumie to poznałem jego matkę. Ojciec jest fanem Benfici, a opowiadał że jego synem rok temu interesował się Real Madryt czy Chelsea.

Jeśli to nie zbiezność nazwisk, ale świat chyba jest zbyt mały, żeby mogło chodzić o kogoś innego

2 polubienia

Kolejny, który ma tajną wiedzę do przekazania?

Niestety nic więcej już nie wiem

Real Madryt podobno przystał na ofertę Newcastle United za Edena Hazarda (40 mln € + 10 mln bonusów), tylko sam piłkarz podobno nie kwapi się do gry w “Srokach”. Szkoda mi Belga, bo w Chelsea grał znakomicie, a w Hiszpanii kompletnie mu nie idzie.
Everton szuka trenera, w grze Lampard, Rooney i Cannavaro. Martinez chciał wzorem trenerów siatkówki i hokeja łączyć funkcję trenera reprezentacji Belgii i Evertonu, ale belgijska federacja nie zgodziła się (i wcale im się nie dziwię).

Liverpool manager Jurgen Klopp: “Martinelli, by the way, everyone should remember that name. He’s an outstanding player”. :sparkles::brazil: #AFC @afcstuff
Farbrizio Romano

Bardzo podoba mi się styl Martinelli. Myśle ze idealnie by się odnalazł pod Kloppem.
Dużo opcji w ataku, czy na skrzydło lub jako napastnik, chłopak ma to coś.

1 polubienie

No Martinelli ma to coś, szybki, zwinny, dobry drybling i do tego ma nadal 20 lat.

Czyżby Monitoring FC zaczął monitorować nowego gracza?
W lecie przyjdzie Mbappe, Martinelli, Saka, Vlahovic, Pedro Neto, Bissouma, Tielemans i Kounde. Mogłoby być lepiej, Messi nie czuje się najlepiej w Paryżu, a pod skrzydłami Jurgena pewnie by się odnalazł.

ale Ty już jesteś nudny, nie masz jakiś innych hobby?

Pisz w temacie, a nie jakieś wycieczki personalne. Moja irytacja wynika z żydostwa ze strony FSG i naiwności kibiców, którzy wierzą w każdy artykuł uspokajający odnośnie zawsze - następnego okienka.

Noo nie zmienia to faktu, że jest to już nudne. Cały świat już dawno dowiedział się, że firo9 jest anty fsg, fsgout itd. Podkreślasz to co drugi dzień, jakby kogokolwiek to obchodziło. To topic o transferach, a nie o Twoich uprzedzeniach na temat fsg, więc to raczej Ty pisz na temat

4 polubienia

Posty Firo9 na pewno są bardziej na temat niz twoje przypierdalanie się do każdego kto ma inne zdanie, bo to juz też jest nudne

2 polubienia

Tak, napi**dalanie w kółko na FSG w połowie wątków na forum i w co drugim newsie na głównej jest bardzo na temat. Btw, jest wielu użytkowników, którzy mają inne zdanie na jakiś temat i nie mam z tym problemu więc trochę pudło :wink:

Żeby nie robić OT jeszcze większego:
Liverpool planuje podkręcić starania o Carvalho z Fullham, po obserwacji zawodnika przez głównego skauta podczas meczu vs Bristol

Zaproponowaliśmy umowę młodemu zawodnikowi PSG (Ismael Gharbi). Kontrakt wygasa za pół roku

obydwa źródła mają słabą wiarygodność, więc pewnie i tak nic nie dojdzie do skutku