Rozważania i spekulacje transferowe

Szczerze, to Mo w tym sezonie pokazuje jakimi jesteśmy naiwniakami my kibice kierując się emocjami i sentymentem. Zatrzymywanie najlepszych piłkarzy to mus w największych klubach. Ale kiedy są w prime. Opieranie ofensywy na 30 latku który zawsze bazował na szybkości i zwinności jest okazało się nierozsądne. To samo blok pomocy i bazujący na wybieganiu i pressingu Hendo. Oczywiście wspaniale byłoby trzymać naszych bohaterów do emerytury… ale który wielki klub tak robi? Real trzyma Benzeme i Modricia ale ci panowie maja zupełnie inne atrybuty. Wcześniej przez lata bezwzględnie opychali starzejące się gwiazdy jak Ronaldo (gruby), Raul, Casillas i inni. Real to najbardziej utytułowany klub na świecie a więc z pewnością można spoglądać w jego stronę jak na przykład.

3 polubienia

Kończy się mu kontakt. Imo on, Rice i Mount dzięki temu są bardzo prawdopodobnymi opcjami transferowymi.

Mamy taki budzet i tyle transferow, ze Mount i Nunes moga wspierac rezerwy zeby tez cos ugrali w przyszlym roku.

4 polubienia

Rice i Mount na 95% zostaną w Londynie.

@CzerwonyBartek bo w przypadku Mounta dużo zależy od gry w LM w przyszłym sezonie. Chelsea chce podpisać nowy kontrakt, ale sam Mount się waha i dopiero na wiosnę zdecyduje o podpisie, takie przynajmniej pojawiają się informacje. Choć i tak jego transfer jest bardziej prawdopodobny niż transfer Rice, który otwarcie mówił, że chce zostać w Londynie(oczywiście, nie w obecnej drużynie).

1620234277641

Na Rice nie liczę ale Mount, dlaczego? Według mnie bardzo prawdopodobna opcja.

Jak te 95% wyliczyłeś? To ja powiem, że na 90% w Londynie w przyszłym sezonie ich już nie będzie🤷

1 polubienie

Rice ma spory wybór w Londynie, jeśli nie będzie chciał opuszczać miasta - będący na fali Arsenal, mocno wzmocniona Chelsea, w mniejszym stopniu Spurs.
Ja bym go chętnie widział u nas.

Jaki jest sens oceniania decyzji i zatrzymywaniu niektórych zawodników, w sytuacji, w której drużyna gra tak jak gra?

Salah jeszcze w tamtym sezonie wyczyniał cuda do Mistrzostw Afryki, potem obniżył loty, ale każdy ma takie momenty, niemniej my gramy obecnie najbardziej koszmarnie od czasów Hodsona, a i tak Salah jest jednym z najlepszych kreatorów i strzelców- to chyba najlepszy wyznacznik tego piłkarza.

Z gorszymi wynikami pojawia się frustracja, a wraz z nią kwestionowanie absolutnie wszystkich naszych piłkarzy- nie tędy droga. Pozostawienie Salaha to była bardzo dobra decyzja w tamtym momencie i całkowicie logiczna. To nie tam jest problem.

Zresztą, ja przypominam reakcje forum na temat Salaha. Niektórzy regularnie pisali, że Salah na pewno zostanie sprzedany, albo odejdzie za darmo w tym roku.

Teraz narracja ulega jakiejś dziwnej zmianie. Wyciąga się mu pensje, zaangażowanie itd. chociaż to Salah jest jedną z większych ofiar zmiany stylu gry, słabszej dyspozycji absolutnie całego zespołu, błędów w przygotowaniu itd.

3 polubienia

To byłby świetny transfer. Pytanie na ile jest realny zważywszy na duże wydatki potrzebne na wzmocnienie pomocy. FSG nie da tyle kasy…

Owszem, jęczę jak stare pudło. Ale jest to jedyna droga wylania frustracji w tym kiepskim okresie.

Bellingham, Gvardiol i Neves w lato i o nic więcej nie proszę :call_me_hand::wink: w sumie 140 + 80 + 50 = 270 mln £ czyli 250 mln które Jurgen ma pod łóżkiem i 20 mln ze sprzedaży :yum:( z przymrużeniem oka)

Piszą, że ten Ndicka który będzie z wolnym kontraktem w lipcu, dogadany z Barceloną. Może to bez znaczenia, skoro w lecie rozpocznie się wielka ofensywa, wszak 250mln trzeba jakoś wydać.

Ja czytałem że z Interem, wolni zawodnicy mają to do siebie że są łączeni ze wszystkimi a zwłaszcza z takimi którzy są w potrzebie tak więc radzę przywyknąć

Uwierzę że wydamy ok. ćwierć miliarda jak będzie nowy właściciel. Z FSG to niemożliwe. Chyba, że sprzedamy Salaha za dobre pieniądze

No jak chcemy wygrać Ligę Mistrzów to musimy mieć Chorwata w składzie :wink:

Jośko, Neves i Bellingham w lato i możemy wracać na należyte nam miejsce.

Potem się obudziłem xD

5 polubień

Póki co te wszystkie plotki to sobie wsadźmy między książki. Wszystko będzie zależało na którym skończymy miejscu w lidze. Jak uda się jakimś cudem dostać do TOP 4, no to na pewno te transfery będą ‘lepsze’, jak skończymy poza LM albo w ogóle poza europejskimi pucharami, to FSG będzie miało cudowny argument żeby znowu żydzić każdego dolara, i jakiś spektakularnych transferów nie będzie. I nie napalajcie się na tego Jude, i nie gadajcie że jest już nasz, bo do okienka daleko, i wiele się może pozmieniać. Zresztą, niech się nasi skupią na grze, będziemy wygrywać, będzie Liga Mistrzów, będą pieniądze, będzie zainteresowanie przyszłych graczy żeby tutaj grać, będa potencjali inwestorzy którzy mogą zainwestować w klub, jak tego nie będzie, no to będzie średniawka, także wszystko w nogach naszych piłkarzy.