Rozważania i spekulacje transferowe

Mamy przeprosić bo klub z bilansem transferowym na plusie(co w tej lidze jest niespotykane nawet u beniaminków) zrobił w końcu łaskawie transfer? Przecież to był ich zasrany obowiązek, tak samo jak dokonanie 3 kolejnych transferów w lecie

2 polubienia

Jakby tak zebrać wszystkie komentarze typu “nie będzie transferów, nie łudźcie się, nic się w klubie nie działo w oknie transferowym, klub walczy o top 4” to by się zebrało na niezły elaborat. Na szczęście byli tacy co dawali szanse klubowi i cierpliwie czekali.

Co do samego zawodnika nie znam jego sylwetki, jego umiejętności. Czy jest to zawodnik typowo na jedno skrzydło? Czy może grać na środku jak Jota, być zmiennikiem do środka pola? Ktoś go obserwował? Suche liczby typu bramki asysty znam za ten sezon.

2 polubienia

No nie powiem, jestem w niezłym szoku. Nie spodziewałem się transferu zimą. Skłonny jestem uwierzyć w to, że to aktywność Tottenhamu spowodowała transfer zimą, ale tak czy siak, jeśli uda się dopiąć zimą za opisywane kwoty to wygląda mi to na dobry deal dla obu stron. Niemniej czekam na oficjalkę.

1 polubienie

Jak kupimy Luisa Diaza w obecnym okienku, to będę naprawdę pozytywnie zaskoczony. Tak, jestem jednym z tych, który nie spodziewa(ł) się żadnych transferów w tym okienku. Mane mógłby dostać więcej czasu na odpoczynek i tym samym jego forma również poszybowałaby w górę, bo dodatkowo miałby poważnego rywala do gry w pierwszym składzie.

Co prawda nie widziałem Diaza w akcji poza naszymi meczami z Porto, gdzie również jakoś uważniej nie śledziłem jego gry, ale gość ma bardzo dobre statystyki w tym sezonie: 14 bramek i 5 asyst w lidze, 2 bramki w LM (obie z Milanem) i 1 asystę w pucharze Portugalii (Taça de Portugal). Opuścił tylko 3 mecze we wszystkich rozgrywkach Porto w tym sezonie (w tym jedno spotkanie w lidze z Benficą), więc zdecydowanie jest w gazie, a takich piłkarzy nam potrzeba, jeśli mamy wierzyć w dogonienie City i podjęcie walki o tytuł PL.

Dobra bajka. Chelsea sobie może naskoczyć. Salah musiałby chyba po pijanemu (a dobrze wiemy, że nie pije) złożyć transfer request, a Chelsea wyłożyć jakąś kolosalną kwotę, żeby w L’poolu zaszczycili ich spojrzeniem na taką propozycję. Poza tym dobrze wiemy, jak się kończą przygody gwiazd L’poolu, które napalają się na transfer do CFC (pozdro Torres!). :wink:

Za co mam przepraszać? Za to, ze mówiłem przed pierwszymi informacjami o naszym zainteresowaniu nim ze byłby dla nas skrojony idealnie?

FSG nie przeproszę, ponieważ klub generuje zyski i to ich zasrany obowiązek.

Zacytuje tutaj samego siebie z 2 stycznia.Z przyjemnoscia :grinning: po oficjalce przyznam sie do bledu-nie mam z tym najmniejszego problemu.
Choc trzeba chyba podkreslic(wierzac doniesieniom) ze gdyby nie Spurs to tego transferu(jezeli dojdzie do skutku rzecz jasna) prawdopodobnie by nie bylo.

1 polubienie

Witam nie nie jestem SBE xD

Ogólnie transfer w 10.

Ale na pewno pożegnamy jednego z nich Origiego lub Miniamino.

Kogo obstawiacie ? Ja Origi.

Pozdrowiem

Moim zdaniem pożegnamy obu

Transfer dobry (o ile dojdzie do skutku). Piłkarz trochę stylem gry przypomina Jotę. Osobiście wolałbym Raphinie, albo Bowena, ale Diasem też nie pogardzę. Pytanie jak się sprawdzi w takiej mocnej lidze. Pewnie pierwsze pół roku za dużo nie pogra i będzie zmiennikiem, albo graczem na słabszych rywali. Mam tylko nadzieję, że jego przyjście nie oznacza braku umowy dla Mo albo Sadio bo z naszymi właścicielami nigdy nic nie wiadomo…

Co wy macie z tym Bowenem? Gość jest dobry, ale raczej nigdy nie wskoczy na poziom piłkarza rywalizującego o złotą piłkę

1 polubienie

Za to, że codziennie od startu okienka, a nawet wcześniej, wkurwiałeś takimi samymi 47 wpisami na godzinę o tym jakie to jest złe FSG, obrzucałeś ich błotem podając fakty i statystyki z dupy, nigdy nie dając do nich żadnego źródła na potwierdzenie swoich bredni, pisząc jacy to są złodzieje amerykańscy okradający klub, kupujący sobie nowy klub hokejowy i dlatego na 125% absolutnie, nie ma takiej możliwości, to jest pewne, że żadnego transferu zimą i w sumie to do końca świata też, już nie zrobimy. I w ogóle FSG out bo transferów NA PEWNO nie będzie, a kto myśli, że będą to naiwniak.

A teraz FSG robi ten transfer, za grubą kasę, do tego nie sprzedając wcześniej nikogo i to jeszcze dokładnie tego zawodnika którego sam od początku chciałeś. Co ma jeszcze zrobić Henry, żebyś przestał ich bezpodstawnie oczerniać? Przebrać się za baletnice i zatańczyć ci jeziora łabędzie pod blokiem. Dobrze, że przynajmniej @ynwa19 ma trochę honoru. Na ciebie i naszego “insajdera z tajnymi informacjami” nawet nie liczę.

4 polubienia

A co to za nowy wyznacznik?? Gość musi kandydować do złotej piłki, aby móc grać w Liverpoolu?? Litości. Czyli wszyscy oprócz Salaha nie powinni u nas grać?

2 polubienia

Salaha i TAA. Moim zdaniem Trent to też mocny kandydat w przyszłości, o ile wybory będą zgodne ze stanem faktycznym (czyt. kiedy Messi i Ronaldo zakończą karierę).

Bowen to bardzo dobry, perspektywiczny zawodnik i w dodatku ze statusem home grown. To profil, w który Liverpool celuje. Ale być może kupno Kolumbijczyka sprawi, że temat Bowena upadnie.

Swoją drogą ten Fábio Carvalho to też angielski piłkarz. W Fulham od 12. roku życia, więc też się chyba liczy jako HG.

2 polubienia

Przepraszam fanów, Ciebie również. Ale zdania o funduszu inwestycyjnym nie zmienię. :call_me_hand:

Dlaczego tylko “trochę honoru”? :grimacing:

Ponadto może uszło Ci uwadze,ale ja popieram strategię prowadzenia klubu przez FSG.
Po prostu nie wierzyłem w transfer zimą i…obym się mylił!

Karmisz trolla perfekcyjnie, poza tym nie wiem kto dał Ci prawo decydowania o tym kto i za co ma przepraszać. W drugą stronę to można odnieść, że właśnie dzięki niezadowoleniu wśród kibiców spowodowanym przez brak transferów i popadaniem w marazm transfer został dopięty. Gdyby wszyscy byli zadowoleni z tego co mamy to nigdy by nie zrobili transferów, więc również dobrze sam mozesz przeprosić, jeżeli chcesz.

Moim zdaniem trzeba się z tego po prostu cieszyć. Nikt nie wywala ot tak FSG tylko ludzie chcą paru dodatków do składu, żeby Klopp mógł w pełni wykorzystać potencjał klubu. W każdym razie wydaje mi się bardziej normalne narzekanie na brak transferów kiedy ich nie ma i cieszenie się kiedy są (bo realnego wpływu na to nie mamy) niż pisanie w pierwszej wiadomości od dobrego newsa, że ktoś ma za coś przepraszać. Tak tylko mówię, pozdro byku :slight_smile:

5 polubień

Powiem tak gdy będzie oficjalka. A tego wg mnie nie będzie. Zaraz wjedzie jakąś Chelsea i pokaże nam nasze miejsce na rynku.

Sprawdza ci się takie podejście w życiu? :slight_smile:

Messi i Ronaldo mają zapewnione Złote piłki nawet pośmiertnie, na przekładkę co dwa lata, proponuję nie ekscytować się zbytnio ta nagrodą, bo to od jakichś 10 lat jeden wielki shit.
A co do transferów to też nie ma się zbytnio co podniecać dopóki nie będzie oficjalek.
Choć też mam nadzieje, że się to zadzieje.

Z tym Diazem to niezła akcja. Ja nie będę tutaj was okłamywał, że wiedziałem o tym wcześniej. Żaden dziennikarz o tym dowiedział. Ja się dowiedziałem o tym wczoraj koło 21, trzeba przyznać, że Panowie z Porto umieją trzymać dyskrecję.

Odnośnie Neto, to ten transfer nic nie zmienia. Diaz będzie walczył z Mane, Neto będzie rezerwowym Salaha przez dwa/trzy sezony i później wskoczy do podstawy.