Rozważania i spekulacje transferowe

Pomijając wszystko ale nie wygląda mi ten Luis jakby właśnie skończył 25 lat :grin:

1 polubienie

Mialem napisać, ale moje tajne źródło z Kolumbii wolało pozostać anonimowe i nie robić szumu, bo to wszystko było bardzo tajne ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ukrywaliśmy to z Pearcem jak długo się dało xD

3 polubienia

To po ile i kiedy składamy się na jakąś fundację w ramach przeprosin dla pana kezorMnaibaF na którego nikt tu nie zasługuje? :relaxed:

Mnie ze statystyk najbardziej zainteresowala tylko jedna czyli kontuzje.
I tutaj mam dla nas wszystkich dobra wiadomosc:Luis mial dotychczas tylko 2! przerwy.Jedna 17-sto dniowa a druga 7-mio dniowa+ na COVID-19 10 dni w ostatnich dwoch sezonach.
Moze bedzie to(jezeli naturalnie) taki nowy Gini-pod wzgledem zdrowia.

Skoncze sarkastycznie:to co jednak FSG IN!? :rofl:

1 polubienie

Ale to mial byc ordeP oteN przeciez :joy:

Już nie cytujcie tego intelektualnego Najmana :rofl: szkoda miejsca tutaj

1 polubienie

Miałem nosa co do Diaza. :wink: Pozdrawiam resztę sceptycznie nastawionych i zmanipulowanych przez Pearca fanów naszej ukochanej drużyny.

Przy okazji zachęcam do wzięcia udziału w licytacji koszulki z mojej kolekcji, którą przekazałem na WOŚP.

https://allegro.pl/oferta/koszulka-liverpool-fc-domowa-08-09-11755010850

  • dla zwycięzcy licytacji z naszego forum dorzucam jeszcze jedną koszulkę gratis. :wink:
1 polubienie

Już to wspomniałem pod postem na głównej :wink:

Ponoć ruszymy jeszcze po Fábio Carvalho :open_mouth:


Mi ten cały Luis przypomina że swojej przepobojowości trochę innego Luisa z Ameryki Południowej. Oby dał tyle samo pociechy i trochę mniej ugryzień :grin:

Byłem przeciwnikiem zimowego transferu, ale jeżeli w grę wchodzi Luis Diaz to wszystko zmienia postać rzeczy. Zawodnik kompletny i skrojony typowo pod Liverpool. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że gość wniesie nową jakość. Zawodnik półka wyżej niż Sarr, tutaj nie ma absolutnie żadnej dyskusji. Ciekawe tylko jaka będzie ostateczna cena, bo różne źródła mówią co innego. Tym bardziej transfer nabiera smaczku w momencie jak Tottenham złożył większą ofertę niż Liverpool, a Diaz ubłagał Porto, żeby jednak przyjęli mniejszą ofertę, bo chciałby grać na Anfield.

Warto odnotować, że negocjacje prowadził od początku do końca Julian Ward, a nie Edwards. Czyli spekulacje zostały potwierdzone, że gość będzie chciał się wykazać.

3 polubienia

Dla sceptyków transferu sugerujących się statystykami sprzed dwóch, czy trzech sezonów, to chciałbym tylko przypomnieć przykład Joty, który nie wykręcał nie wiadomo jakich liczb w Wolves. No może w ostatnim sezonie. Ale tylko dwa sezony grał w Premier League, a wcześniej przecież był w Championship. Wielu pukało się w głowę na ten transfer, a się okazało, że gościu pod Kloppem wystrzelił niesamowicie. I tak samo szybko niedowiarkom usta zamknie Dias.

Co do negowania tego ruchu komentował nie będę, kupić źle, nie kupić też, dobre.
Transfer negocjuje Ward a nie Edwards, jeżeli weźmiemy go za 37 mln plus bonusy to czapki z głów

Reports suggest that Chelsea are preparing for a shock bid for Liverpool and Egypt star Mohamed Salah, with his future being in doubt with the Reds.

Porto had higher bids from other clubs, but Diaz was adamant that he only wanted to go to Liverpool, which led to the reduced fee. David Maddock

Naprawdę wierzysz, że Salah przejdzie z powrotem do Chelsea? Nawet jeśli Liverpool by zaakceptował ich ofertę [ w co ani trochę nie wierzę ] to on w życiu nie przejdzie do klubu w którym kiedyś był linczowany przez kibiców jak u nas Karius.

O ile mnie pamięć nie myśli sprzedaliśmy Gruica właśnie do Porto pomimo lepszych ofert z innych klubów. Nasi komentowali to wówczas wielkim szacunkiem do klubu z Portugalii i chęcią samego zawodnika do gry u nich.

Gdyby były zakłady u Buka na to czy Salah przejdzie do innego klubu z PL bezpośrednio od nas, to postawiłbym wszystko co mam, na to, że nichuchu

Transfer jak na nasze standardy topowy.
Według mnie u nas największą robotę robi system gry, a nie indywidualności, więc nie potrzeba nam niewiadomo jakich nazwisk, tylko odpowiedni profil piłkarza, i Diaza świetnie się w ten profil wpisuje

Niby jeszcze nie ma oficjalki, ale płaczki możecie już ustawiać się w kolejce żeby napisać “Przepraszam Panowie z FSG i ich Liverpool też. Panie Johnie W Henry jesteś debeściak!”

Tylko się nie pchać, żeby nikt 2 razy nie przeprosił. SEB masz zaszczytne 1 miejsce w tej kolejce, możesz zaczynać.

2 polubienia