Rozważania i spekulacje transferowe

To tylko, albo aż dwóch do przebudowy naszej pomocy.

Ta lista powinna wyglądać tak:
• Thiago
• Bajčetić
• Elliot
• Nowy ( na poziomie)
• Nowy ( na poziomie)

Reszty nie liczę, bo się nie nadają na walkę o mistrza.

Trochę słabo jednak na 3 pozycję, Hiszpan się łamie , a Elliot i Bajčetić nie są gwarantem poziomu na cały sezon.

Środek obrony też słabo trochę :
• Konate
• Van Dijk

Reszta się nie nadaję na walkę o mistrza

Tu też tylko 2 obrońców na 2 pozycję, nie wiadomo czy się Holender ogarnie i jak będzie ze zdrowiem francuza.

Boki obrony, bramka i atak jest względnie ok…

To, że klub stara się komunikować, że być może będzie mało funduszy nie usprawiedliwia, że mamy sporo do roboty w okienko…

@Loku64 fakt trochę o nim zapomniałem, jak kontuzję go będą omijały to na moje też może być częścią tego projektu

2 polubienia

Jestem niemal pewien, że nie będziemy próbować ściągać i Mounta i Mac Alistera. Zapewne spróbujemy drugiego jak z pierwszym nie wypali. Są to zawodnicy o zbliżonej charakterystyce, względnie drodzy w zakupie i utrzymaniu. Nie uważam, żeby obydwoje byli nam potrzebni.

@Lapaino ja bym jednak nie lekceważył Jonesa. Wciąż wierze w chłopaka, ma on głowę i umiejętności do grania na wysokim poziomie.

2 polubienia

super analiza, dziękuję za poświęcony czas ale jestem zdania że to co robił w Ajaxie nie ma znaczenia bo Eredivisie jest słabą ligą i gracze z tamtąd są przeciętni, i to że De jong czy de ligt odpalili p3 czy czterech sezonach to raczej potwierdza. Gravenbrach jest po prostu cieniutki i może być na łaę co najwyżej za OX, kupimy takich 2 przeciętniaków po 25-30 mln i byśmy mieli jednego dobrego grajka lub pół Jude który da więcej niż 3-4 Gravenbrachów czy Suciciów czy Kopmaiersów lub Gravenbrach, Sucic i Kopmaiers razem wzięci. Porównajmy takich graczy z graczami innych ekip ze środka pomocy i mamy mieksce 8-12 w tabeli.

Ważna analiza transferowa. Solidne argumenty i merytoryczny przegląd nazwisk.

Buahahaha.

Ale mówimy o jednym zawodniku. Mówiło się o Suciciu, mówiło się o Veidze, mówi się teraz o Gravenberchu. Ale nie o wszystkich jednocześnie. Widzisz różnicę?

Wg Romano MacAllister chce zmienić klub od razu po zakończeniu sezonu. Akurat zbiega się to z tym o czym kiedyś mówił Klopp. Chcą dokonać transakcji jak najszybciej, żeby bezpośrednio po zakończeniu sezonu wiadomo było na czym stoimy.

oki. Chodzi mi tylko o to że co chwilę są informacje podawane przez użytkowników forum, nie chodzi mi o oczywiste żarty, że taki Mac Alister za drogi bo 70 mln funtów, ktoś iny za drogi bo 50, nasi dziadoscy rekróterzy najczęście j rezygnują z graczy bo nie chcą dożucić 10 czy 15 mln i zrywają negocjacje, wychodzi na to że kupimy/ściągniem 3 niezłych graczy, ale którzy nam nie umożliwią powrotu do walki o trofea, a przecież o takie wzmocnienia chodzi a nie żeby były, czyli zamiast Bellingham, Barella, Caicedo (od razu walczymy o mistrzostwo) czy chociaż Ugarte, Mount, MacAlister (szansa na top 4) to ściągniemy Gravenbracha, Sucicia i Galaghera i będzie słaby kolejny sezon, chce się mylić, chcę żebyście mi to wypominali jeśli będzie inaczej bo chcę dobrze dla klubu więc i dla was

Klub powinien rozejrzeć się za nowym prawym obrońcą, a Trenta przesunąć na 8. Trent w grze obronnej jest jednym z najgorszych bocznych obrońców w lidze. W połowę meczu z Arsenalem dał więcej kreatywnych podań ze środka niż cały środek w trzech meczach łącznie. Do tego ma bardzo dobre uderzenie z dystansu. Chyba najbliżej mu do KDB z jakością podań.

niestety nie presuje, daje się łatwo okiwać, odpuszcza, nie wraca, jest słaby w odbiorze. Gdyby to była statyczna gra byłby może dobry a tak jest za słaby gdyż nie ma oprócz podań nic z pomocnika, ani obrońcy czy skrzydłowego.

Gravenberch, TAA do pomocy, Gomez na PO i cyk - trzy transfery xD

3 polubienia

Gravenberch nie na sprzedaż. Bayern zapowiedział, że nie sprzeda Ryana w tym sezonie. Więc możemy zapomnieć o tym temacie.

Ale masz jakieś źródło które to potwierdza?
Moze Vol-kahn-o dzwonił? uchyl rąbka tajemnicy

Wielu było takich nie na sprzedaz, poczekajmy. Jesli jednak on ma 200k w Bayernie to pewnie będzie oczekiwał co najmniej utrzymania takiej tygodniowki, więc raczej odpada dla gościa który spędził sezon na ławce.

MacAlister lub Mount zamiennie, potrzebujemy zawodników pracujacych na całym boisku, a oni jednak są bardziej nastawienie na ofensywę.

@Kijoraptor ok, ten screen to dosadne postawienie sprawy, ale Lewy też miał być nie na sprzedaż. Na głównej jest info o checi przejścia zawodnika do nas, ofercie… nie zdziwię się, jeśli ten zawodnik nie na sprzedaż jednak zmieni klub, chociaż nie z tygodniowką 200k.

Wrzucę screena jeśli mogę.

1 polubienie

Podobno Gravenberch chce odejść, ale Bayern się sprzeciwia. Mszczą się dziady niemieckie za kradzież Thiago i sprzedanie wypalonego Mane.

4 polubienia

XD Boże ale cyrk, to będzie niezapomniane okienko

1 polubienie

Świetny jest ten Lijnders, niczym Rangnick trener, doradca i dyrektor ds transferów a w wolnym czasie i książkę wyda. Po Gakpo załatwia nam kolejny transfer.

2 polubienia

Oby Bayern nie zmienił zdania. Nie widzę większego sensu żeby wydawać pieniądze na wzmocnienia U23.

No to co, Trent, Jones i Bajcetić po kontuzji to już 3 nowe transfery do pomocy, więc temat można zamknąć, teraz szukamy prawego obrońcy :bomb:

12 polubień

Mili ma przedłużyć kontrakt to i prawy obrońca się znalazł. :stuck_out_tongue:

I cyk pora na baseball.

4 polubienia