Rozważania i spekulacje transferowe

Młody chciał grać, jest na pewno ambitny patrząc na to jak się wypowiadał w wywiadach i pewnie powiedział dwa słowa za dużo po tym jak nie dostawał absolutnie żadnych szans, nawet w największym kryzysie kadrowym.

Ponoć Bayern nie chce sprzedawać Gavenbercha, za to chcą się pozbyć Mane i Gnabryego. W sumie to tez może być zagrywka na podbicie ceny. Wiadomo Bayern lubi tanio kupować i drogo sprzedawać. Szczególnie jak zainteresowanie jest zawodnikiem, a oprócz nas Ryana chcą rzekomo zakontraktować Arsenal i Manu.

Mi to trochę przypomina historię Clyne’a.
I się z tobą zgadzam, że za sprawą jego nielicznych występów prawdopodobnie stoją właśnie zgrzyty Klopp - zawodnik, a nie jego forma sportowa.

Jak odzyskamy tę samą kwotę, czy nawet trochę zarobimy, ja nie widzę powodów żeby go nie sprzedawać.

W ataku akurat po powrocie Joty i Diaza mamy ścisk, a do pomocy potrzebujemy lepszych piłkarzy.

Sama sprzedaż Carvalho przyczyni się do większego budżetu, a sam zawodnik może odnajdzie się gdzieś indziej.

Bardziej Sakho. Clyne miał straszną kontuzję, rok był niedostępny, potem dochodził do siebie dostał kilka szans przez 2 lata, jednak to juz nie był ten zawodnik. Sakho na jakimś zgrupowaniu sobie przeskrobał, bodajże spóźnieniami i głupimi żartami. OD tego czasu został skreślony i praktycznie już nie zagrał.

Carvalho to w końcu HG i może być wart nawet te 20-30 mln.

Edit. tak w sumie patrze, że nawet 19/20 to chyba nie ma żadnych występów/danych o Clyne, to po prostu gdzieś go w piwnicy trzymaliśmy :smiley:

@roberthum nie natrafilem na nie, to by jego sprawe stawialo w calkiem innym swietle

1 polubienie

Chcą oddać graczy którzy są im zbędni - Mane wiadomo, ogólnie słabo plus problemy pozasportowe. Gnabry kopie się ostatnio po czole, a jego ego pewnie nie bierze pod uwagę siedzenia na ławce.

Co do Carvalho - niepokojąc… Wielkie plany Kloppa, miał być zawodnik przyszłościowy, perła na lata a teraz nawet na ławkę się nie mieści…Zrobiliśmy błąd, skoro zanosiło się to, że nie będzie grał (nie jest ważne z jakiej przyczyny) to powinien pójść na wypożyczenie w zimowym oknie na klubu PL, bo finalnie ma sezon w plecy.

1 polubienie

Przecież Fabrizio powiedział, ze to będzie wypożyczenie i moim zdaniem dobrze.

Plotki chodziły, że długa absencja Clyne’a była spowodowana problemami narkotykowymi, a nie urazem

4 polubienia

Info, że opuści, gdzie widziałeś to wypożyczenie?

A mógłbyś podać link do bezpośredniej informacji od Romano?

1 polubienie

Bruh, mam wrażenie, że marnujemy duży talent

Też jestem ciekawy jakie zgrzyty były wewnątrz bo jeżeli to będzie definitywna sprzedaż, a nie wypożyczenie to trochę nie widzę powodu

No chyba że zbieramy już na Bellinghama za rok :+1:

Chyba troszkę puściłem fejka-

Świetnie dobrane zdjęcie.
Szkoda tego transferu, zupełnie niewykorzystany talent przez większość sezonu.

Na wypozyczenie. To duzy talent. Ochlonie tam, zresetuje, zagra dobry sezon to wroci do nas.

Mając umowę do 2027 roku możemy spokojnie wypożyczyć Fabio na sezon do PL, po roku w innym klubie będzie wiadomo, na ile może się sprawdzić w Liverpoolu.
Szkoda byłoby go sprzedawać bez dania szansy w klubie.

“Zawodnik albo zostanie sprzedany, albo wypożyczony, albo nigdzie nie pójdzie.”

Fabrizio Romano

13 polubień

Fabrizio Romano to taki piłkarski Paulo Coelho :slight_smile:

Miejmy nadzieje, że tylko wypożyczenie bo to naprawdę wielki talent.

1 polubienie

Hmmm

Na stronie głównej juz jest artykuł z goal.com sugerujący, że Gravenberch ma być alternatywą dla… Bellinghama :D. Jeśli taka ma byc nasza rzeczywistość już możemy skreślać wszystkich Caicedów, MacAlisterów, Barellów i innych zawodników, którzy kosztowaliby 50-60mln+

2 polubienia

Kogo byście wybrali?