Rozważania i spekulacje transferowe

Przecie Wilson to poza młotem w nodze i w miarę dobrym wykonywaniem wolnych nic nie pokazał. Zbyt jednowymiarowy jak na Liverpool. Premier League go boleśnie zweryfikowała.

A przy porównaniu do Carvalho trzeba wziąć pod uwagę, że jeden ma 19 lat, a drugi 24. Chyba od 24 latka chcącego grać w poważnej ekipie można wymagać więcej niż podobny poziom do perspektywicznego 19 latka na zapleczu ligi?

4 polubienia

Mam wrazenie ze wilsonowi przypieto bezmyślnie taka latke ze ma tylko młot w lewej nodze i nic wiecej i niewazne jak dobrze by gral to zawsze ktos musi to napisac. Rownie dobrze mozna pisac ze Robben byl slaby bo tez mial tylko lewa noge i zejscie do srodka, a Robertson to juz calkiem jest slaby bo ma tylko lewa noge i wrzutkę, no absurd

1 polubienie

A ile padło z gry? Przecież pisałem, że dobrze bije wolne. Ale w większych klubach wolne wykonują ci, którzy i z gry potrafią wiele zrobić. Tak jak u nas Trent, król asyst. Śmiem twierdzić, że grając w Liverpoolu, nie strzeliłby tyłu bramek, nawet jakby wystąpił w takiej samej liczbie spotkań, bo Trent by mu nie oddał piłki. Zresztą zeszliśmy trochę z tematu.

Paul Joyce:

Liverpool przygotował kontrakt dla Luisa Diaza do 2027 roku. Piłkarz będzie zarabiał ok. 90 000 funtów tygodniowo. Raczej nie zobaczymy go do końca tygodnia ze względu na załatwienie spraw związanych z wizą. Transfer będzie kosztował Liverpool 37,5mln funtów. Jim Moxon (lekarz klubowy) oraz David Woodfine (dyrektor ds. finansowania) pojechali do Argentyny, a wszelkie sprawy związane z badaniami i podpisaniem kontraktu zostaną rozłożone prawdopodobnie na dwa dni. Diaz kontynuuje dalsze sesje treningowe z drużyną narodową.

LINK

https://twitter.com/AnfieldWatch/status/1487506969413963779?s=20&t=va-S_NZ9bIWvZo0jJU733Q

Kolumbia gra 2 lutego mecz z Argentyną. Podejrzewam, że dopiero 3 lutego zaczną załatwiać dla niego wizę i od następnego tygodnia Kolumbijczyk pewnie zamelduje się na Anfield. W tweetach nie uwzględniono żadnych bonusów, a nie sądze, że transfer będzie kosztował tylko te 37,5mln. Może jeszcze doślą tweety.

Jedna jaskółka wiosny nie czyni ale Diaz to super piłkarz, mam nadzieję, że da radę w naszym klubie, przyda nam się, będzie można w końcu sprzedać Origiego.

Wow. 90tys tygodniowo? I niewygórowana cena za transfer? Ten Ward naprawdę zapowiada się obiecująco. Chyba nie będziemy tęsknić za Edwardsem.

Jak na angielskie warunki to płaca mocno średnia… Ale wiadomo że w przypadku dobrej gry dostanie podwyżkę

Czy ja wiem czy taka średnia. Oprócz topowych klubów i to nieznacznej części piłkarzy- takie zarobki są bardzo dobrze.

U nas taki Mane ma 100k tygodniowo, a Jota 90k.

Sadio chyba grubiej zarabia, gdzieś czytałem że 190k ale mogła to być zwykła plota

1 polubienie

Nie ma tyle. Spotrac to jedna z bardziej rzetelnych stron dotyczących zarobków w premier league. W zasadzie można założyć, że większość zarobków zgadza się ze stanem faktycznym.

No coś nie chce mi się wierzyć, że Robertson zarabia mniej od Philipsa… a tak wynika z tej tabelki, nie wiem czy bym jej ufał.

Edit: I myślisz też, że Robertson zarabia mniej od swojego zmiennika?

Phillips dopiero podpisał nowy kontrakt.

Według LFC Globe Mane zarabia 100k tygodniowo. Tutaj zgadzają się informacje z tymi, które podaje Sportrac. W porównaniu do Firmino (180k / tydzień) to naprawdę nie jest dużo. W dodatku Mane ma 20k mniej od OXa, który nie jest ważniejszym zawodnikiem niż Sadio.

Jak odejdzie Minamino, to zwolni 60k tygodniowo (Sportrac natomiast podaje, że Minamino zarabia 75k), więc oferując Diazowi 90k nie będziemy płacić dużo więcej za kontrakty. Do tego najpóźniej w lecie powinni odejść Origi i Nat, którzy - powołując się na LFC Globe - zwolnią łącznie 120k tygodniowo.

Bardziej prawdopodobne jest, to że Robbo ma 100k, a Tsimikas 60k, więc zaufałbym tutaj danym z LFC Globe.

200 tysięcy funtów tygodniowo dla Thiago, chyba kogoś mocno przegrzało przy proponowaniu mu takiego kontraktu

Jeden z najlepszych pomocników ma jedne z najlepszych zarobków, normalna sprawa.

1 polubienie

Thiago przychodził tutaj ze statusem światowej gwiazdy. Dziwne gdyby dostał pensję na poziomie Milnera.:slight_smile:

Welcome Luis.

3 polubienia

Wciąż istnieje szansa, że Neco Williams opuści Liverpool w styczniu. Brentford jest chętne za zakup 20-letniego Walijczyka.

LINK

https://twitter.com/AnfieldEdition/status/1487548492037898245?s=20&t=KDghyn1VjuWZCtAuNoqw2w

1 polubienie

Newcastle ponoc celuje w Bednarka wedlug SkySports