Rozważania i spekulacje transferowe

@kuczq @radzimordka Dzięki panowie za odpowiedź. Wolałem się dopytać bo słyszałem że Francuzi mają lekka awersję do języka angielskiego

Thuram wydaje się ciekawszym zawodnikiem. Dysponuje świętną technika, do tego właśnie 192 cm wzrostu, więc i fizycznie dominować potrafi. Na kompilacjach przypomina mi nieco połączenie Kanu i Okochy :smiley: , chciałbym zobaczyć go w naszych barwach :slight_smile:

1 polubienie

Też to słyszałem i faktycznie można się z tym spotkać, aczkolwiek wydaje mi się, że nie wpływa to na samą znajomość języka

No plus też inna sytuacja u jakiegoś zwykłego Francuza co całe życie mieszka we Francji, a u Francuza, którego praca wiąże się kontaktem z różnymi językami, szczególnie z angielskim

1 polubienie


Jest bardzo szybki, więc by pasował do wysokiej linii obrony.

Jak jedziemy do Francji po Thurama to wyciągnąłbym też Barcole z Lyon. Chyba, że Doak będzie dostawał więcej szans.

Typ nawet debiutu w reprezentacji Holandii nie miał, a już chcą 40 milionów. Dobre żarty

Jest bardzo szybki, ale przegrywa masę główek, co w PL będzie bardzo bolesne.

Zrzut ekranu 2023-05-31 172723
Zrzut ekranu 2023-05-31 172729
Zrzut ekranu 2023-05-31 172852

@MG75 To w takim razie myślę, że można by kogoś kupić na tę prawą stronę. Barcola byłby pewnie tani, może też zagrać na wszystkich pozycjach w ataku. Szczególnie, że gramy w LE i w niektórych meczach Salah mógłby odpocząć, tak samo we wczesnych rundach Carabao czy FA Cup.

5 polubień

Ile Doak zagrał w bieżącym sezonie u nas? Łącznie z 60 minut?
Chłopak ma talent, ale jeśli już to będzie się pojawiał na ogony, to transfer pod kątem przyszłości.

Jakieś statystyki odnośnie jego gry głowa posiadasz?

Jak zawodnik 1,93 m może przegrywać masę główek?

No może, choćby przez złą ocenę lotu piłki, skoczność czy wyczucie kiedy skoczyć

@kuczq

A tutaj jak to sie rozkłada na innych
image

Oprócz tych wyżej, to jeszcze

Przy ~75% wygranych główkach VVD i Konate, to gość jest słaby, żeby nie rzec dramatyczny w tym aspekcie gry.

W dodatku na wielu portalach, jak np whoscored, gość ma słabiutki rating. Ten typ to szrot.

@kuczq
A jak zawodnik wzrostu Diogo Joty może strzelać masę bramek głową ?

Pomyśl, a bardziej rusz głową :slight_smile:

To z innej stronki. Tak prezentuje się on a poniżej:

Virgil van Dijk:

Konate:

Co prawda nie mogę go ocenić bo wgl nie widziałem jego gry ale pod względem suchych statystyk to jego walka o górne piłki nie wygląda dobrze

Pod względem suchych statystyk, to u Niego nic nie wygląda dobrze.

Jeszcze chłop ponoć lubi iść w drybling. Tego nam jeszcze brakuje, stopera, który będzie się bawił z napastnikami w PL, yhy, oby te ploty to była ściema.

I jeszcze 40 mln za przeciętnego obrońcę Bundes, trzymajcie mnie.

1 polubienie

Z argentyńskich mediów:
Liverpool ściągnie Mac Allister za 60 mln funtów. Transakcja ma zostać dopięta do środy przyszłego tygodnia.

The Guardian:
Liverpool mocno rozważa kupno pomocnika Borussii Mönchengladbach Manu Koné.

RMC i inne francuskie media:
Liverpool po zakupie Mac Allistera ruszy po Khephrena Thurama. Odbyły się już pierwsze spotkania nt. transferu młodego Francuza.

Nikogo z Lyonu nie kupimy przez co najmniej jedną dekadę albo i więcej.