Rozważania i spekulacje transferowe

No i pytanie czy z Alexisem się udało tylko dlatego, że tak niska klauzula?
Przypominam o plotkach, że będziemy ściągać głównie zawodników sprawdzonych w Anglii, więc się nie zdziwię, jak jednak zmienimy kierunek, a te plotki podsycane jedna przez drugą sprawiły wrażenie, że lada dzień podpiszemy obu za chwilę.
I tu ciekaw byłbym w kogo stronę w tej Anglii byśmy się skierowali. Osobiście jeśli Lavia miałby przyjść zamiast nich, to bym się nieco zawiódł. W Thuramie widzę osobiście fajne, mocne odświeżenie dynamiki w środku pola, a do tego piłka mu nie przeszkadza jak Hendo czy Fabinho. Lavia to jednak wirtuoz nie jest i byłby kolejnym do przyjęcia i odegrania - nawet jako DM oczekiwałbym nieco więcej od niego.

U nas w zasadzie nie ma takiej pozycji jak prawy obrońca. Z Pavardem moglibyśmy grać trójką z tyłu, Robbo i Trent jako boczni pomocnicy

Transfer Thurama od poczatku wydawał mi sie duzo mniej prawdopodobny od innych, po 1 Nicea ma na tyle bogatego własciciela że nie musi na siłe nikogo sprzedawac, a już na pewno klubowi który targuje sie o kazdego centa, po 2 zainteresowanie ze strony PSG jeśli faktycznie jest, to nasze szanse od razu spadają na łeb na szyję, po 3 kasa… to byłby transfer droższy od Maca więc to kolejny problem naszych amrykańców. Za to Kone, z checią Gladbach oddadzą, dużym zainteresowaniem się nie cieszy wiec nie ma wielkiej rywalizacji, a i transfer moze byc ponizej 40 mln a to jest przeciez najwazniejsze. Do tego osoba Schmadtke, takze ten transfer wydaje sie oczywisty. Kone ogólnie mnie zachwycał gdy ogladałem mecze Gladbach, pamietam pierwszy jego mecz jaki widziałem chyba z Bayernem pomyslałem co oni za patałacha sprowadzili za Zakarie, masa strat, glupich podan, dyblingów, fauli. Ale w kolejnych meczach juz było duzo lepiej i ogolnie prezentował sie przyzwoicie ale mysle ze to taki bardziej rezerwowy u nas by byl. Licze za to na transfer Thurama może przez to że od 2 lat nie ogladalem Ligue 1 wiec to pilkarz zagadka.

Plettenberg i Falk pierd*lą głupoty w większości przypadków, jedynie w kwestiach Bayernu są dobrze poinformowani, także tym info bym się nie przejmował. Klub na pewno nie odpuści Kone, bo cena za niego jest promocyjna, a środki jak zwykle mocno ograniczone

No dobrze. Gramy trójką obrońców. Pavard Konate Van Dijk. Na rezerwie mamy Matipa i Gomeza. Pierwszy powinien być już sprzedany, a drugi jest pół obrońcą. Potrzebowalibyśmy trzech środkowych obrońców, po jednym rezerwowym na każdą pozycję. Nie w tym sezonie.

Trzeba wziąć pod uwagę że Konate będzie standardowo u lekarzy pewnie około 50 procent sezonu, dodać puchary, także czasu na grę będzie miał, w razie czego zagra na prawej. Podobno 30 milionów, więc jeśli nie chce tygodniówki z kosmosu to trzeba brać

4 polubienia

Swoją drogą, ciekawa sprawa, że nasze zainteresowanie Thuramem i Kone nagle miałoby upaść w sobotę. Ponoć plotki z weekendu i świat są najmniej prawdopodobne.

3 polubienia

Obrońców mieliśmy ogarniać po pomocnikach, wiec na Alexisie koniec ŚP?

A skąd niby mielibyśmy mieć pieniądze powiedz? Przecież nie będziemy co roku wywalać 300 mln, jak to bywało w pozostałych okienkach, skoro nie zarabiamy dużo z praw telewizyjnych, wysokich miejsc w lidze czy lidze mistrzów.

Mac Allister, Trent do pomocy, Pavard na prawa obrone i przebudowa zakonczona? :rofl:

7 polubień

A jak ty byś chciał. 35 mln to już pewnie rozciągnęliśmy maksymalnie nasz budżet.

@Edum uff jedno zmartwienie z głowy.

3 polubienia

Ale co Tielemans ma wspólnego z Liverpoolem, że wrzucasz to tutaj?

8 polubień

Wiem, że nie do mnie ta wiadomość, ale ten wrzut mimo wszystko się broni.
Nie raz był tutaj poruszany Jego temat.

3 polubienia

Co? Kiedy niby Liverpool wydał 300 milionow? Troche powyżej 300 milionów to jest rzeczywiscie net spend LFC, ale za ostatnie 10 lat xD

2 polubienia

Jak już wrzucacie to dajcie całe.

Zrzut ekranu 2023-06-10 190437

Tak naprawdę to nic nie znaczy. Teraz pewnie skupimy się na Thuramie, a po Kone zawsze można wrócić.

Zrzut ekranu 2023-06-10 190903

2 polubienia

Nie wiem co ma wspólnego, może setki spekulacji, ale mogę się mylić.

Ten komentarz na który odpowiedziałeś, to sarkazm fes, serio nie wyczułeś xd

2 polubienia

A bym się śmiał (oczywiście w to nie wierze) gdyby to, że Kone jest którymś wyborem z kolei oznaczało pójście po Barelle albo innego Rice

Rice myślę, że woli zostać w Londynie. Już bardziej bym widział Caicedo gdyby udało się dobrze rozłożyć kwotę. £70-80M ma podobno kosztować.

Liverpool are laying the groundwork for the signings of Manu Koné and Khéphren Thuram It is believed Liverpool are in preliminary talks over the duo [

@dmlynch

2 polubienia