Rozważania i spekulacje transferowe

I r o n i a mistrzu Grzegorzu

Cieszy mnie to, bo niweluje ryzyko zatrudnienia go XD

Ci co pisza o pozbyciu sie Matipa niech zamilkna.
Obrońca ktory niejednokrotnie dawał nam radość, jeden z najważniejszych piłkarzy ery Kloppa, zasługuje na szacunek, jest częścią rodziny LFC oraz klubową legendą . Dobrze że w klubie nie myślą tak przedmiotowo jak tutaj co niektorzy. Jeśli Matip odejdzie za pieniadze to bedzie to Arabia Saudyjska, lecz nie wydaje mi sie aby tak sie rzeczywiscie stało

3 polubienia

Dobrze. Trzymajmy go jak Milnera do 37 lat, do tego z niezłą tygodniówką. Wcale nie warto oceniać poziomu sportowego obecnego, tylko fakt, że dał nam świetne chwile KIEDYŚ, czyli kiedy był W FORMIE.

Z takim myśleniem jak obecnie właśnie ma Jurgen zostajemy później z obecnym środkiem pola, problemami na środku obrony, bo VVD totalnie bez formy, a Konate niestety często łapie mniejsze urazy.
Zrozumcie, że nikt nie odbiera tego, co dany zawodnik dał klubowi, ale liczy się przede wszystkim DOBRO KLUBU, a w jego interesie jest wymienianie zawodników pod formą od dłuższego czasu na lepszych, młodszych, bardziej perspektywistycznych.

19 polubień

Caicedo ma w planach isc do Realu, więc po co skupiać się na zawodniku ktory będzie mial LFC za przejściową stację?

2 polubienia

Z Thuramem moze byc problem jak Ineos przejmie Manutd. Moze dlatego z tymi negocjacjami nie idzie. Jak damy tyle co chca to sprzedadza i nic taniej.

Chodziło mi, że jest bardziej prawdopodobny niż Rice. A w Realu to pytanie czy byłoby dla niego miejsce (Jude, Tchouameni, Camavinga, Valverde).

Matip i tak odejdzie w ciągu najbliższych 12 miesięcy, bo nowej propozycji kontraktu nie dostanie. Nie rozumiem dlaczego mamy go trzymać rok i stracić potencjalne 10-15 mln £?

Jeden z najważniejszych piłkarzy? Dobry transfer, bo darmowy, ale z uwagi na jego dostępność nie wymieniłbym go wśród najważniejszych zawodników ery Kloppa. Było conajmniej 8 lepszych.

Apeluję, nie róbmy z każdego piłkarza legendy. Rozumiem, że Wijnaldum, Henderson to też teraz legendy? No bez jaj

Dobrze, że w klubie nie myślą tak sentymentalnie jak tutaj co niektórzy

2 polubienia

Problemem jest właśnie, że prawdopodobnie myślą (myśli).

3 polubienia

https://twitter.com/IanDoyleSport/status/1667860050420060167?t=JfuzNbZhxyXWuYuAact9Sw&s=19

Liverpool rozważa wypożyczenie Ramsaya, a duże zainteresowanie pochodzi od Preston.

1 polubienie

Prawda jest taka że jak młody wchodzi do składu i od razu nie zaimponuje, to żeby się przebić ma praktycznie zerowe szanse. Dlatego tacy gracze jak Morton, Bradley, Doak, Ramsay powinni iść na wypożyczenie i zbierać cenne minuty. Lepiej grać w niższej lidze nić trenować z gwiazdami i kopać piłkę w U-23.

A co uważacie z tym Pavardem? Może być coś na rzeczy? Mi by się osobiście ten transfer bardzo podobał, Francuz może zagrać na boku i na środku, doświadczenie europejskie już ma dosyć spore, kontrakt za rok mu się kończy a atmosfera w Bayernie jaka jest to jest. Obyśmy tylko przycisnęli do tego transferu, bo szkoda jakby chłopak wylądował w jakimś Tottenhamie czy innej drużynie. Konate ma teraz bardzo ważna misję podczas zgrupowania Francuskiej Reprezentacji :smiley:

4 polubienia

Jako że dziś niedziela to wiadomo z przymrużeniem oka.

ja mam nadzieje, że to też niedzielna plotka

Jako rezerwowy spoko, ale jako nasz nowy nabytek do pierwszej 11 to tak meeeeh.

Plotki o Pavardzie mocno mnie cieszą. Smuci natomiast, że to chyba jedyne ograne na najwyższym poziomie nazwisko jakie na ten moment wydaje się, że może do nas trafić. O Barelli brak plotek od conajmniej miesiąca. W „kolejce” do wzmocnienia środka same młokosy z potencjałem jak Thuram, Lavia, Kone czy Gravenberch. Gdybym miał strzelać to nasze okienko zamknie się w 4 transferach (3 do pomocy i jeden defensor). Niby fajnie ale jednak bez szału.

jak bedzie 3 do pomocy 1 defensor i to 22-latkowie wybiegani, ktorym piłka przy nodze nie przeszkadza, to ja będe zadowolony.
Co do Barelli,to juz to widze jak odchodzi z Interu, generalnie z Włoch ( Włosi szczególnie Ci topowi, to tacy chetni na zmianę kraju są jak Anglicy). Chyba, że do PSG. Moze City albo Newcastle ( ale do nich to najwczesniej za 2 lata)

Mac Allister z Pavardem i możemy po stopach całować FSG. Więcej niż te dwa transfery to by było jakieś science-fiction

W du.ę się pocałuj…
Musimy wzmocnić środek pola. 3 to jest absolutne minimum. Może i być ten Thuram i Kone pod warunkiem, że będą to trafione transfery i za te 2 lata będą stanowić o naszej sile w śródku pola. Będą mieli przyszły sezon na takie wejscie w PL i ogrywanie się. Na przyszły sezon środek pola na 99% to będzie Fabinho- MacAllister- Hendo/Thiago. Do rotacji Jones, Bajcetic i 2 młodych o ile faktycznie dołączą. Elliotta co raz ciężej mi wpasować gdzieś u nas.

Też mam wątpliwości co do umiejętności Kone i Thurama, ale to praktycznie niemożliwe, żeby oni z miejsca nie byli lepsi od zeszłosezonowego Fabinho i Hendersona. Tak słabych piłkarzy to w zespołach walczących o utrzymanie nie ma. Ogarną podstawowe zawiłości taktyczne i będą grać od zimy w pierwszym składzie (jeżeli wgl przyjdą).

Chłopie, my od 2018 roku do pomocy kupiliśmy tylko Thiago w promocji… Teraz dopiero Mac Allistera. W sytuacji kiedy kilku zawodników odeszło do kupno 3 pomocników jest psim obowiązkiem dla FSG. Te transfery i tak są mocno opóźnione. Nie ma za co Amerykanie chwalić. Trzeba to ich ganić za opieszałość