Rozważania transferowe (dyskusja)

Ja osobiście wolałbym Sangare za Adamsa.

To nie FIFA. Nie da się zrobić transferu przez 1,5 miesiąca xd

Z drugiej strony dobrze, że nie ma żadnych przecieków. Może tym razem Chelsea nie zajuma nam pilkarza

2 polubienia

Em…? Ktos sie wypowie o rzetelności tego gościa?

2 polubienia

No przecież już dementi poszło. Alisson nigdzie się nie rusza.

Jest dość spora cisza od niedzieli jeżeli, mam nadzieję że w tym tygodniu Nas czymś zaskoczą i ogłoszą jakiś konkret transfer.

Chyba robią grunt pod odejście Salaha.

Nie ma przecieków bo absolutnie nic zie nie dzieje, Klopp jest zadowolony z szerokości kadry i głębi składu. A przynajmniej Henry każe mu być zadowolonym. A jakby jakaś kontuzja wpadła to zobacz jak śpiewająco grają U21 :rofl::rofl:

Salah w 100 % oddany LFC.

3 polubienia

Myślę że nie będzie transferów przed weekendem, z dwóch powodów pierwszy to kompromitacje z Caideo i z Lavią. Drugi gramy ze średnim rywalem i przyjechał Henry plus Hogan się wmieszał w transakcje. Nie skreślam klubu, ale myślę że dopiero ruchy zobaczymy na początku przyszłego tygodnia. Tutaj trzeba też określić kto ma przyjść, przygotować plan i już widziałem teksty, że Schmadke ma zostać zmarginalizowany co by się potwierdzało z tym, że Hogan wziął sprawy we własne ręce. Co mnie jednak trochę uspokaja. Bo nie uwam Szmadke i po oknie i tak tu nie zostanie i w zimie pewnie będzie ktoś inny tutaj na stanowisku.

Według ESPN niedawno pojawiło się inne nazwisko w postaci Ibrahima Sangaré, a the Reds dołączyli do rosnącej listy zainteresowanych , w tym Bayernu Monachium i Paris Saint Germain, chętnych do pozyskania usług reprezentanta Wybrzeża Kości Słoniowej.

Z 31 występami w reprezentacji na swoim koncie i minutami we wszystkich najważniejszych rozgrywkach klubowych UEFA, Sangaré mógł zaoferować doświadczenie, którego Lavia nie mogła na Anfield za bardzo rozsądną opłatę w wysokości 40 milionów dolarów (32 miliony funtów/37 milionów euro), dzięki klauzuli odstępnego w jego obecny kontrakt z PSV Eindhoven.

Duo Doucoure + Florentino byłoby świetne. Do tego Andre w styczniu. Tylko problemem mogą być miejsca non-HG. Wciaż się zastanawiam po co przedłużali umowę z Adrianem.

Jest w ogóle możliwość wyciągnięcia Florentino? Z tego co wiem ma klauzulę wysokości 120 mln euro.

Jakiś dziennikarz z m.in. BBC mówi o €50m. Za Doucoure pewnie zażyczą sobie z 80.

1 polubienie

Się Juracie tym Fiorentino, a on był już w Betisie i Monako i nigdzie nie grał chocby przyzwoicie. Jeden dobry sezon w Benfice zaliczył mimo, ze właśnie 24 lata i przygody już w 2 innych ligach. Nawet nie zadebiutował w kadrze, która nie jest jakoś wybitnie konkurencyjna.
Ja bym go olał i prędzej właśnie jakimś Francuzem(Kone,Thuram,Fofana)się zainteresował.

Edit. Getafe nie Betisie.
Do tego na tych wypożyczeniach to mniej grał, niż nie.
Nawet w zeszłym sezonie rzadko kiedy grał po 90 minut.
To by był akt desperacji sięganie po niego. Już lepiej tego Francuza co go chce Brighton może przynajmniej się rozwijać będzie.

@Kacer watpie w jego transfer, bo jest za stary. Jakby to był ktoś ograny na topie to jeszcze, ale w takim wieku z PSV watpie, żebyśmy go wzieli. Do tego jeszcze wypada na PNA.

5 polubień

Przeciez to Brighton nas wystawilo, sami ustaalili zasady, ktore pozniej zlamali. Ustalili ostateczny termin ,a pozniej przyjeli oferte po tym terminie. Ja rozumiem ze C…do wolal Chelsea, mogli to od razu oglosic i nie wciagac nas w ich gre w ktorej chcieli ukarac Chelsea. Zamiast tego my, to jest LFC wyszlismy na pajacow. To tylko business, Flymf, pozdrawiam.

2 polubienia


Zamiast Florentino, co sądzicie ?,


Takie tam, nawet z twarzą wyjść z sytuacji nie potrafimy…



Zdania ekspertów są mocno podzielone

3 polubienia

@Loku64 Pewnie masz rację, ale mimo wszystko cena jest nie duża, a w sytuacji, w której się obecnie znajdujemy nie jest on najgorszą opcją. Możemy się rozglądać za kimś lepszym, ale uważam że jako koło ratunkowe w sytuacji gdzie nikogo lepszego nie znajdziemy wydaje mi się być całkiem dobrą propozycją.

1 polubienie