Rozważania transferowe (dyskusja)

Przecież ten typ nic nie wie. To jest jakiś sobie trochę Random. Warto poczekać na kogoś z dobrym żródłem.

image
bez przesady nie kazdy random ma 400k followersow:P{

Dziwi mnie że temat gibbsa white nie jest w ogóle poruszany czy to w stosunku do transferu do nas czy innych klubów bo to świetny zawodnk, coś w stylu dużo lepszego curtisa

Dopóki klub nie będzie przyduszony pod ścianą (tak jak teraz) to nic nie musi. Obecne zakupy są w zastępstwie czwórki, która odeszła w pierwszej fazie okienka. Nie byłbym taki pewien, czy klub akurat musi dokonać zakupu za Hehe i Fabsa.

1 polubienie

Pewnie dlatego, że to przeciętniak, na nic większego niż klub który reprezentuje, a rok temu przeszedł do Nottingham za 40 milionów funtów. Także by go taniej nie sprzedali.

1 polubienie
3 polubienia

Gdy Liverpool już stoczy się na dno tj. okolice 15 miejsca to wtedy można taki transfer rozpatrzyć.

7 polubień

Wystarczy 10te :wink:

Nie No generalnie klub faktycznie oprócz tego Melo sprowadza samych potencjalnie świetnych grajków albo talenciaki a tu takie marzenia :rofl:


image

2 polubienia

No ja mówię od początku. To musi być poziom graczy Tchouaméni lub Valverde. Możliwe
ze jeśli bysmy pokusili o któregoś to by nam go sprzedali. Mogą szukać kasy na Mbappe żeby go sprowadzić do Realu. Każdy chyba to wie ze Fabinho i hehe nie zastąpi Lavia xD

Oby Seppowi zdrowie dopisywało na wypożyczeniu, w końcu ma status HG, który jest nam teraz bardzo potrzebny. Może po całym sezonie bez kontuzji Holender rozwinie się na tyle by być jakąś opcją (oczywiście co najwyżej stoper numer 4).

Edit. Z tego, by wynikało że może być jakaś opcja wykupienia Seppa przez Mainz.

1 polubienie

Seppowi kontrakt z nami kończy się po sezonie, więc status HG nie ma nic do rzeczy jeśli o nas chodzi, bo będzie wolnym zawodnikiem.

Caicedo , Kimmich, Tchouaméni lub Valverde.

Jedynie oni. Ja nie widzę innych sensownych opcji. Na pozycję Fabinho i hehe.

1 polubienie

Kimmich odpada w przedbiegach, Valverde raczej też. Jakaś tam skromna szansa jest na pozostałą dwójke. Jednak z czego słychać to Caicedo jest praktycznie dogadany z Chelsea


Lavia na celowniku od 2 tygodni bez oferty, coś tam nabąknął jeszcze o innych opcjach. 2 oferty z Brighton za Colwilla odrzucone, podobno Liverpool ma wkroczyc do akcji ale nie chce przeplacać Mewy rzuciły chyba 30 mln € i 30 z bonusami…

Mozna by przebić Chelsea :yum:


nie wiem co to za zrodlo :smiley:


tamtejsze i ma trochę followersów

Na transfermarkcie jest kontrakt z Maintz, nie wydaję mnie się że klub wypożyczałby zawodnika, któremu się kończy kontrakt w przyszłym sezonie.

Tu screen z oficjalnej strony, nie ma informacji do kiedy ale w 2022 podpisał nowy długoterminowy kontrakt z klubem (zakładam cztero lub pięcio letni)

Wg. mnie każdy z wymienionych jest raczej nierealny. Byłbym zdziwiony gdyby było inaczej. Liverpool rzadko kiedy kupuje gotowe produkty o jakości world class, raczej produkty o wysokiej jakości prosperujące do bycia world class i w tym kierunku bym szedł ze spekulacjami. A na rynku już nie za bardzo widać alternatyw. Może wróci temat Barelli (w co mocno wątpię), może klub zaskoczy i np. będzie chciał wyciągnąć takiego Ramseya z Aston Villi. Ciężko powiedzieć na tą chwilę.

30 mln euro to jakieś 25-26 mln funtów, za takie pieniądze to Gomeza by było szkoda oddawać, niech nie składają oferty, tylko się ośmieszymy, FSG dało palec ale już go zabrało