Rozważania transferowe (dyskusja)

Tak, oglądam.
Dla mnie, jak już wspomniałem jest strasznie jednowymiarowy i niejednokrotnie idzie na raz i odpuszcza krycie.
Casus Faba z ostatniego sezonu, z tym, że to Anglik i Mu się ,upieka’'.
W dodatku zwrotny niewiele bardziej niż zewsząd wyśmiewany Maguire.
Dlatego jest dla mnie średniakiem.

Rice to zawodnik którego chciałem u nas na DM. Młody, ogromne doświadczenie, dobry w grze do przodu i do tego HG. Zakladam, że Armatki będą miały pożytek z niego na lata.
Kimmich/Caicedo będą potencjalnie podobnie dobrym transferem

3 polubienia

Dla mnie Kimmich to jeden z najlepszy DMów w tym wieku.
Nie żartuję.
Jeżeli jest choć cień szansy, by Go tutaj sprowadzić, to dawać Go!

2 polubienia

Powyższa retoryka ma zmniejszyć loty dostępne dla (przepraszam za wyrażenie) biedoty i motłochu. Ultra bogaci i światowa elyta lata gdzie chce i kiedy chce. Tyle.

4 polubienia

Cisza w sprawie Lavii jest spowodowana negocjacjami w sprawie zbicia ceny.
Obie strony mogą się spotkać w okolicy £40m. Lavia już dawno po słowie z Kloppem. Czekamy na finalizacje negocjacji i “Here We Go” (I oby tak było bo nie widzę innej lepszej opcji na ten moment. Romeo może być tylko lepszy. A Kimmicha czy Caicedo traktuje jak bajke na dobranoc).

A to jest jedna z wielu dziwnych zasad tego chorego kraju. Nie mam nic do ludzi, którzy tam idą na kilka lat, żeby zarobić pieniądze na kilka pokoleń, ale trochę mi to przypomina prostytucję. Z finansowych względów rozumiem, ale niesmak pozostaje.

Odnośnie transferów to Klopp sam powiedział, że przyjdzie KILKU nowych zawodników. Być może to puste słowa, ale jeżeli nie to można z miejsca odrzucić Caicedo i każdego innego piłkarza wartego 80+ mln. Nie rozbijemy banku na jednym piłkarzu

Od informacji transferowych o Judzie Bellinghamie do zdjęć i informacji o psach Fabinho. Piękne jest to okienko, tylko w tym klubie takie rzeczy.
Maksymalnie do tego 7 sierpnia muszą być klepnięte te 3 transfery, dwóch pomocników i obrońcy. W tym tygodniu na pewno coś ruszy już, Henderson i Fabinho oficjalnie odejdą. Szkoda, że jest taka bieda obecnie na rynku transferowym i mało jest ciekawych piłkarzy na już czy to na pozycji środkowego obrońcy czy w środku pola. Podobnie będzie z szukaniem zastępcy Salaha jak jakiś talent się nie objawi, skoro United wzięło średniaka Antonego za takie pieniądze. Tym bardziej szkoda tego Bellinghama w środku, bo mam wrażenie teraz Klopp kręci nosem na każdego po odejściu Faba i Hendersona, bo ktokolwiek nie przyjdzie to będzie takie meh.

Joao Palhinha: Fulham midfielder injured in pre-season friendly with Brentford - BBC Sport Palhinha złapał kontuzję w sparingu.

Dlatego konieczne jest natychmiastowe rozwiązanie tej sytuacji, zanim Liverpool zmierzy się z Chelsea na Stamford Bridge 13 sierpnia. Cheick Doucoure z Crystal Palace jest uważany za idealnego kandydata na następcę Fabinho, a Sofyan Amrabat z Fiorentiny i Romeo Lavia z Southampton również są brani pod uwagę.

Podobno Manchester City jest gotowy do rywalizacji z Liverpoolem o francuskiego młodzieńca Bradleya Barcolę, którego Pep Guardiola chce zastąpić Riyada Mahreza.
W wieku 20 lat Barcola ugruntował swoją pozycję jednego z najbardziej ekscytujących talentów we Francji, a Football Transfers twierdzi, że Liverpool obserwuje skrzydłowego jako potencjalnego następcę Mohameda Salaha.

Barcola jest wyraźnie poszukiwanym człowiekiem po przełomowym roku w Lyonie. I chociaż zainteresowanie City byłoby dla wielu wyrokiem śmierci, Liverpool może być pewny siebie i pokonać swoich rywali z Premier League o skrzydłowego.

Jak wiemy, Barcola byłby regularnym zawodnikiem Liverpoolu, gdyby zapadła decyzja o przeprowadzce na Anfield, a skrzydłowy byłby idealnym zawodnikiem do rotacji dla Salaha, a także do nauki pod okiem reprezentanta Egiptu

21 lat i 1 sezon w seniorskiej piłce i do tego liczby bez szału :stuck_out_tongue: A wszyscy go chcą, bo widocznie ma dobrych agentów i my ponoć z Lyonem sie nie dogadujemy, jak już tam zakupy robic to tego właśnie Lukebę :slight_smile:

Ja chyba wolałbym by Elliott grał na PS jako zmiennik Salaha, mógłby być naszym Bernardo Silvą/Grealishem zachowując proporcje.

1 polubienie

Jak dla mnie Elliot nie jest dostatecznie sybki zeby zostac swiatowej klasy skrzydlowym. Rozgrywajacy to optymalna pozycja dla Harveya.

2 polubienia

Nie musi być klasycznym skrzydłowym jak Salah czy Mane/Diaz. Może być właśnie w stylu Grealisha/Bernardo czyli szeroko grająca 10-tka schodząca do środka. Bo grając w środku pomocy na razie nie wygląda to najlepiej. Chociaż na pewno jego rok w środku pola zaprocentuje potem.

1 polubienie

Elliot to w ogóle dla mnie talent ale do innej dyscypliny - futsalu

3 polubienia

Zgadza sie tylko ze LFC nie gra typowym rozgrywajacym co za tym idzie Elliot gra jako pomocnik box to box a nie na pozycji 10. Tio powinno sie zmienic w tym sezonie skoro przyszedl Szoboszlai wiec jak dla mnie Elliot do rotacji z Dominikiem.

Roberto Di Zerbi ma delikatnie sugerować, że byłby zainteresowany wymianą z Chelsea. Levi Colwill miałby trafić na The Amex Stadium, a Moises Caicedo na Stamford Bridge ( Talksport)

Livpool dalej rozmawia ze Swietymi w sprawie Lavi.
Na Anfield licza iz kwestia transferu rozwiaze sie do konca miesiaca
( Football Insider)

image

Ja myślę że go nie kupimy, będzie jak z Thuramem, nagle wyskoczy ktoś inny. jak Thuramowi Szoboszlai.

1 polubienie

60 mln za spadkowicza ? Serio nie można lepiej wydać tych pieniędzy ? On powinien być do wyjęcia za max połowę tej kwoty. Lepiej odpuścić sobie tą sagę z nim.

2 polubienia