Okienko na plus.
9/10
Z klubu wyleciał szrot w postaci Oxa, Keity i Artura. Milner grałby ogony, podobnie jak Hendo, więc to też można zaliczyć na plus. Po co ich trzymać? Szkoda jedynie Fabsa, bo mógłby być dodatkowym rezerwowym.
Atak nadal mamy najsilniejszy w lidze, bramkarz top, obrona solidna. Życzył bym sobie jednego ŚO i pomocnika do końca okienka, ale jeśli nie będzie nowych podpisów, to nie ma tragedii. Kadra jest mocna i gotowa na walkę o koronę.
Oceniają tak, bo nie widzę szerszej perspektywy. Ich mogłoby zadowolić tylko wydanie miliarda funtów w okienko. Nakupować byle kogo jak Chelsea i byle do przodu. Mylą życie z FIFĄ.