Rozważania transferowe (dyskusja)

Okienko na plus.

9/10

Z klubu wyleciał szrot w postaci Oxa, Keity i Artura. Milner grałby ogony, podobnie jak Hendo, więc to też można zaliczyć na plus. Po co ich trzymać? Szkoda jedynie Fabsa, bo mógłby być dodatkowym rezerwowym.

Atak nadal mamy najsilniejszy w lidze, bramkarz top, obrona solidna. Życzył bym sobie jednego ŚO i pomocnika do końca okienka, ale jeśli nie będzie nowych podpisów, to nie ma tragedii. Kadra jest mocna i gotowa na walkę o koronę.

Oceniają tak, bo nie widzę szerszej perspektywy. Ich mogłoby zadowolić tylko wydanie miliarda funtów w okienko. Nakupować byle kogo jak Chelsea i byle do przodu. Mylą życie z FIFĄ.

2 polubienia