Rozważania transferowe (dyskusja)

Ciekawi mnie na jakiej sumie się skończy.

Chłopak ma 21 lat wydaje mi się 30 mln£ to nie będzie najgorsza opcja zważywszy, ze wydaliśmy 20 mln£ za Łataru.

Ja będę zadowolony z Gravenbercha, szkoda tylko że klub nie ściągnął go wtedy z Ajaxu, bo był tani i akurat po dobrym okresie gry.

Pytanie co dalej z DM i obrońcą.

Może jeszcze pójdą po Kone po cichu?

1 polubienie

Jeżeli teraz skupiają się na Gravenberchu to temat DMa i ŚO przeniesiony pewnie zostanie na następne okieno, kiedy to dwa wolne miejsca dla NON-HG zwolni Matip i Thiago. Także myślę, że powoli możemy się przyzwyczaić do wizji Endo jako DMa w podstawowym składzie i Matipa z Gomezem jako zastępujących w razie czego Virgila i Konate. Plus po wypadnięciu Bradleya to pewnie w kukuryku cup i teogo typu meczach Gomeza na PO za Trenta a Quansach na ŚO. Innych opcji dzięki ,zajebistej" polityce transferowej mieć nie będziemy, za to będzie obrażony Gravenberch na ławce, który nie wygryzie ze składu Maka i Szobo na ósemkach, lub przestawienie Gravebercha na siłę na szóstkę, żeby grał w podstawowym składzie.

Wydaliśmy ponad 20 mln na 30 letniego zawodnika.

Gdybyśmy faktycznie szli po czystego DMa- to jaki sens miałby ten transfer?

Skoro opcją rezerwową na 6 jest już Bajcetic, Thiago czy Mac.

Ofc cuda się zdarzają, ale nie tutaj chyba.

1 polubienie

Ale 20 mln czego złotych, rubli?


Czyli około 16 mln£
A pełno osób rozpuszcza jakies plotki zawyżając kwotę…

1 polubienie

Gravenbercha tez nie wezma! . Za drogi. Schmadtke za slaby !

ale jeszcze 5 w bonusach. Znajac nas to takich co napewno zrealizuje przez te 4 lata. Wiec nikt tu nie zawyża. Doczytaj czasem. Bo potem poprawiasz się, że nie doczytaleś, pomyliło Ci sie nazwisko i takie tam.

Te 20 milionów zostało wydane katastrofalnie i wiele razy się do tego odnosiłem ale już mi się nie chce bo szkoda mojego zdrowia i nerwów na świętą noc, ale dalej te 20 milionów to żadna kwota.

My pójdziemy po DMa ale pewnie dopiero w kolejnych okienkach a póki co Klopp pewnie chce zaryzykować Bajceticiem, Gravenberchem czy właśnie tym Endo. Czas rozliczeń przyjdzie potem. Póki do mamy 7 punktów po 3 meczach, w tym 2 ciężkie wyjazdy.

120 mln za 31 latka nie jest to zła kasa.
Dziwi mnie fakt, że nie mamy już w notesach jakiegoś następcy.

Taka oferta może się już nie trafić.

1 polubienie

Ale pokażesz info, czy skończysz na Twoim zdaniu?

Poza tym z czego widzę to jak Cię argumentami załatwiłem to Cię boli i będziesz teraz probowal wszędzie atakować. Odnosząc się do tego, ze niby się tłumacze. Po prostu sam się przyznaje do błędu, często zanim mnie ktoś poprawi. Spróbuj czasem, to wcale nie jest takie groźne.

‘ Negocjacje pomiędzy Bayernem Monachium a Liverpoolem toczyły się w kółko w sprawie odstępnego za Ryana Gravenbercha. Bayern chce za niego ponad 35 milionów funtów.

Jorg Schmadtke będzie nadal próbował znaleźć porozumienie przed piątkowym terminem transferu.’

Jak Szmatke negocjuje to wiadomo jak się skończy…Tak jak z Lavią.

1 polubienie

Szkoda, że nie ma klauzuli… Szybko by się sprawa wyjaśniła…
Jestem jak najbardziej na tak. Dostanie czas na boisku to pokaże swoją wartość jak w Ajaxie. Ma dopiero 21 lat

lol. wez zabawny sie robisz.
Piszesz, ze Guardian podaje 18mln ojro. Za to Sky sports podawalo:
A deal for the 30-year-old could see the fee rise to £21m with bonuses.

takie samo super info jak to Twoje, wiec sie nie upieraj przy swojej cenie, skoro nie jesteś jej pewien.

2 polubienia

Napisałem Ci już raz - On się może wybielać nawet w milionach wywiadów. Fakty są takie jakie zna cały świat - złożył transfer request, który klub odrzucił, w 2020 sam powiedział, że odszedł, bo klub nie miał ambicji walki o trofeach, no ale rok temu już twierdził, że klub go wypychał. Jesteś taki samo śmieszny jak On. Nie chciał koniecznie odchodzić, więc po co składał transfer request ? To co Ty piszesz jest tak samo żałosne, co irracjonalne.

Do jakiego mam się przyznawać błędu? Jakie są fakty z 2011 - złożył transfer request? Złożył. Klub odrzucił? Odrzucił. Wymuszał transfer do Chelsea? Wymuszał. Tyle w temacie. Ten wywiad to żałosna próba wybielania się po latach i zwalania na to, że klub się nie przejmował tym, że chce odejść. Przecież to śmieszne.

Tak pisze 20, bo jakby nie zauważył każde źródło podaje coraz to inna kwotę, w nawet jeśli 35? Jest 2023 rok, teraz za byle przeciętniaka płaci się 30 milionów.

Nie graj szefa chłopcze, naprawdę.

5 polubień

Nadzieja w tym, że Niemiec z Niemcem się dogada.

15 milionów funtów to i tak za dużo, 35 mln za Gravenberha też. Bayern jeszcze zarobił 2 razy więcej niż wydał na nieprzydatnym graczu z rezerw. Ktoś pisał że Ryan nie grał bo Kimmich i Goretzka, to może za tą cenę kupić jednak Goretzke ? Wiem że niemiec słabo gra ostatnio ale jak widać Goretzka bez formy lepszy niż holender w formie.

1 polubienie

Bo z tymi kwotami transferowymi to jest tak, że nikt nie patrzy na to jaka była faktycznie kwota, tylko każdy ją sobie dopasowuje w trakcie dyskusji tak żeby pasowało pod tezę. Stąd przykładowo ceny Lavii czy Caicedo są tu podawane w funtach i bez bonusów, ale za to kwota za Endo, Gravenbercha czy innego public enemy tego forum jest już podana w euro łącznie z bonusami.

Dzięki temu można lamentować, że ściągamy 30 latka za 25 mln, a do wzięcia był ten czy tamten za 50. Później dodać jeszcze coś na Schmadtke i tak leci żyćko z dnia na dzień :smiley:

E: jeszcze mi się przypomniało co do księgowości forumkowej. Ofc dodatkowe koszta jak tygodniówka, prowizje etc też nie są tu nigdy brane pod uwagę, bo to by nie pasowało do narracji o przepłaconym 30 latku za 25 baniek

6 polubień

Cena za Gravenbercha imho jest wypadkową tego, że jest 30.08.
Bayern sobie może prosto kalkulować, kupujecie bo brakuje wam gościa do środka albo spadówa.
Zwłaszcza że Manu też wyskazuje zainteresowanie i z tego co widziałem to ich kibice beczą, że klub woli Arambata nie Ryana.

Damy 35 to Bayern zażąda 40.