Rozważania transferowe (dyskusja)

Dlaczego 80 mln skoro ma klauzulę 60?

Tu pokazujesz, że jesteś fanatykiem FSG. Naprawdę to jest niczym religijny fanatyzm, polityczny, czy idolizowanie przesadne celebryty. Może kiedyś zmądrzejesz na tyle, żeby to zrozumieć

5 polubień

No to niech wpłaca i szybko dogadają piłkarza. Skoro cały świat wie, że negocjujemy i przeciągamy cały deal, to zaraz może wejść inny gracz do rozgrywki. A przecież panicznie uciekamy od wszelkich licytacji z innymi

Nie, przedstawiam ci tylko fakty. Ty sobie coś dopisujesz.

Czemu Wy się tak skupiacie na Sociedad jak dużo więcej wskazuje że to chłopak ma rozterki i sam chyba jeszcze nie wie jaką podejmie decyzję

2 polubienia

XD. Imagine krytykować politykę transferową Edwards’a. Czyli co, niech lepiej każdy na świecie zna nasze ruchy? Dzięki tej taktyce przekonaliśmy Zubimedi’ego do przyjścia i wystarczy wpłacić klazulę, a jeśli klub dalej tego nie zrobił, to znaczy, że jest pewny swego. Natomiast jeśli Hiszpan jednak zdecyduje się zostać, to będzie na to miała wpływ jego miłość do klubu. I nic na to nie poradzisz.

1 polubienie

dopuszczasz do siebie, że to może z winy Hughesa i Edwardsa się zesrało ?

Ale co przekonaliśmy go, ale nie przejdzie, to jak go przekonaliśmy. Ludzie uporządkujcie logikę, jaka się kierujecie.
Tam tylko płacisz cenę i rozmawiasz z zawodnikiem Nie ma filozofii, jeśli zawodnik byłby chętny.

2 polubienia

Nie no, jeśli przekonają go tymi górami i jedzeniem to nawet nie będzie mi żal, że transfer upadł.

1 polubienie

Czyli go przekonaliśmy

Czyli go nie przekonaliśmy
Jedno trzeba wybrać niestety

8 polubień

Skoro wyszło info od naszego tier1 to znaczy że Martin powiedział “tak” i teraz do gry wkroczył jego obecny klub i stara się go zatrzymać. Mam nadzieje że to słowny facet i za kilkanaście godzin pójdzie oficjalka.

1 polubienie

Ale umiesz czytać? Przekonaliśmy go i on chce tu przyjść. Co nie znaczy, że jak zwykły człowiek nie może zmienić zdania. Do momentu podpisania papierów, może się wycofać.

Tak

1 polubienie

XD ale to chce, czy nie chce ? To przekonaliśmy, czy nie ?

Zachowujesz się, jakbyś się dowiedział właśnie, że Święty Mikołaj nie jest prawdziwy.

@AleksanderFa ja tylko chciałem podkreślić, że ta mityczna cisza to bzdura. To zaczęliście na siłę bronić nie wiem czego. Moim zdaniem zaczęliśmy sie bawić w medialną otoczkę bez większego przygotowania, bo nagle się wszystko po weryfikacji wydaje trudne do dogrania. To nie jest transfer skomplikowany. Jakbyśmy byli dogadani z Martinem, to jest wtedy tylko formalność. Zaczęliśmy zapewne mieszać za bardzo i zmierza to raczej w jedną stronę

3 polubienia

Jak będzie słowny, to zostanie.

To może, nie kupujmy takiego gracza? Bo np. za rok znajdzie w sobie DNA Barcelony?

Ty się zachowujesz, jakby właśnie Ornstein lub Joyce napisali, że transfer nie wypalił. Na ten moment nic się nie zmienia. Klub chce negocjować warunki z Sociedad, a więc Hiszpan chce odejść (czyt. przekonaliśmy go do transferu). Sociedad próbuje go namówić na zostanie wystawiając go na okładkę składu na mecz towarzyski i promując góry.

1 polubienie

I w czym problem xD? To się go sprzeda.

1 polubienie

Arsenal dostał zielone światło na sfinalizowanie transferu Mikela Merino.

Następny mecz Sociedad po towarzyskim meczu z Union Berlin będzie meczem otwarcia La Liga z Rayo Vallecano. Tymczasem Martin Zubimendi, który był tematem rozmów z Liverpoolem, został włączony do składu hiszpańskiego klubu i ma nadzieję, że pozostanie.

Bo to jest Zubimendi Schrödingera. Jest jednocześnie w obu stanach, dopóki ktoś tego nie sprawdzi.

2 polubienia

Zubimendi prawdopodobnie bardzo chciał dołączyć do LFC, ale zobaczył proponowaną tygodniówkę w umowie i teraz zaczął się zastanawiać :wink:

1 polubienie

No to tym bardziej - wpłacmy klauzulę póki jest zainteresowany i nie czekajmy aż RSSS przekonanego do zmiany zdania.

Wg mnie klub nie chce płacić jednorazowo i tylko to nas blokuje przed finalizacja transferu