Rozważania transferowe (dyskusja)

Czemu miałbym tak pisać? Real to aktualnie najlepsze miejsce do grania w piłkę i do rozwoju

Martin co za koles. Niech wezmie ze sobą mame , ,fototapete z panorama San Sebastian , proporczyk Realu Sociedad i powinien dać radę.
Skoro z Zubi nie wyjdzie mam nadzieje iz Liverpool ruszy po cel numer 2 Alan Varela.
Varela zdaje sie tez ma klauzule odejscia. Ktos sie orientuje w tej kwestii?

1 polubienie

Dano mu czas do końca weekendu. Może się wreszcie zdecyduje albo i nie :rofl: 25 lat na karku, piłkarz który nie wie czego chce. Trzymajcie mnie.

1 polubienie

Varela ma klauzulę, ale myślę, że byłby do wyciagnięcia za mniej. Dodatkowo mamy dobre stosunki z Porto po transferach Grujic’ia i Diaza. Plus w klubie pracują Ward i Marques.

1 polubienie

Nawet jak się zdecyduje to i tak będzie miał watpliwosci.
Juniorzy zmieniaja kluby a tu stary koń i on nie wie.
Mam nadzieje ze na boisku bedzie bardziej zdecydowany i gdy Haaland bedzie nacieral na nasza bramkę pan niezdecydowany nie bedzie myslami na plazach San Sebastian :rofl:

3 polubienia

I tak i nie. W obecnych czasach, kondycja finansowa klubu ma bezpośrednie przełożenie na sferę sportową. Ostatnie duże sukcesy mieliśmy dzięki temu, ze udało sie sprzedać za duży hajs Coutinho.
Oczywiście to, ze mamy właścicieli jakich mamy i pomimo olbrzymich zysków z praw tv, marketingu, dnia meczowego itp oraz wartosci klubu, która caly czas rosnie (kupili klub za 300mln, obecnie wycenia się go na 4 mld), to i tak musimy sprzedawać by kupić, to już inna para kaloszy i nie chce mi się zaczynać znów tej dyskusji xd

43 posty zostały scalone z istniejącym tematem: Luźne dyskusje odnośnie Liverpoolu

Historia uczy, że takie telenowele nie kończą się dla nas sukcesem…

Miktrahian, Fekir, Tchuameni, Belinngham, Caicedo… Dużo gadania, spekulacji, zainteresowania a później okazuje się, że do nas nie trafiają.

Mam nadzieję, że teraz będzie inaczej. Zubi to gracz z potencjałem na kocura i pięknie pasować do Maca i Eliota w środku.

1 polubienie

Temat juz na 100% upadl. Wpuszczenie informacji na salony o tym ze bierzemy zawodnika bo przekonalismy go i jestesmy wstanie zaplacic klauzule a 72 h pozniej zmieniona retoryka, ze sam zawodnik nie chcę. Nic sie nie zmienilo tylko robia z kibicow debili tak jak okienko czy dwa temu. Szkoda sil na kolejna sage i podniete. Zaraz bedzie artykul ze to szansa dla Bajcetica

4 polubienia

Spokojnie, wczoraj było więcej informacji o nastawieniu bardziej na transfer przez Martina. Jeden news Delaney’a, że Zubimendi wciąż się waha niewiele tu zmienia.

Sam Zubimendi na pewno jest świadomy, że taka szansa może się już nie trafić, a zapewne taki Xabi Alonso opowiedział mu nieco o magii tego klubu.

A jeśli nie będzie chciał wsiąść do tego pociągu po karierę to trzeba to uszanować i brać alternatywę.
Gdyby to był rzeczywiście Varela to uważam, że to opcja wcale nie gorsza - zdecydowanie młodszy, do tego Argentyńczyk, więc z Maccą stworzyłby genialny duet.

2 polubienia

Dokładnie. Zostawiając na boku jego potencjal , takie niezdecydowanie nie wróży nic dobrego. EPL to ciężka liga i mocno weryfikuje a Slot wydaje się bardziej wymagającym trenerem.

2 polubienia

Nie macie wrażenie, że Zubi jest taką mentalną [edit]? Rozumiem przywiązanie do barw itd., ale zgłasza się po niego jeden z największych klubów w Europie, a ten nie wie co robić. On czeka na pozwolenie od mamy czy co?

Irytuje mnie już tą sytuacja, a nasi pewnie też już są zmęczeni tym przeciąganiem liny. Dać mu czas do jutra, a jak nie to dzwonić do Porto.

@Loku64 bo Edwards to geniusz. Już samo doprowadzenie rozmów do takiego punktu świadczy o jego i Riczarda zdolnościach. Zubi odrzucił już wiele klubów, więc zrobiono naprawdę dużo dobrej roboty.

Niektórzy już tu ogłaszali geniusz Edwardsa załatwianie wszystkiego po cichu, a tu się robi opera mydlana jak „Moda na sukces”.
Te doniesienia, co pomyślał, conpowiedzial, normalnie, jakby człowiek czytał pudelka.

@Hmmmmmm to zabawne, że tak w to wierzysz, to w ten sposób tyle zawodników nam podebrano, bo były jakieś plotki…

Po prostu kiedyś coś odrzucił, prawdopodobnie Barce rok temu i urosło to do mitu…

2 polubienia

Dajcie chłopakowi spokój. Urodził się tam i wychował. Gra od dziecka dla klubu, któremu kibicuje. To nie jest wybór czy iść na zakupy do Biedronki, czy Lidla, tylko trudna życiowa decyzja. Jeśli Sociedad musi go aż tak desperacyjnie próbować zatrzymać, znaczy, że jest bardzo chętny na ruch do nas. Według doniesień, ma podjąć ostateczną decyzję max do jutra. Moim zdaniem Zubi do nas dołączy, ale jeśli nie, trudno. Pójdziemy po kogoś innego (najlepiej po Varelę).

Dokładnie. Kompletnie nie rozumiem deprecjonowania, czy to Hughes’owi, czy Edwards’owi. Pomijanie i umniejszanie ich ciężkiej pracy, przy ewentualnym braku transferu byłoby nieuczciwe.

2 polubienia

Jeśli ten transfer się wysypie, to tydzień przed startem ligi jesteśmy jedyną drużyną w PL bez jakiegokolwiek wzmocnienia czy nawet uzupełnienia składu ale Edwards i Hughes i tak są geniuszami bo doszli do etapu rozmowy z klubem i zawodnikiem( nie mylić ze złożeniem oferty). Ok

12 polubień

Też mam takie wrażenie. Powinien jak Trent całować herb klubu macierzystego, a za plecami dogadywać wolny transfer do Realu.

1 polubienie

A to nie Ty jako jako argument za zaje… Edwardsa i jak to po cichu działa że nikt nic nie wie wrzuciłeś tu informację kilka dni temu że gadają już z Sociedad od dwóch tygodni ?
Podejrzewam że takie transfery robi się dłużej niż w Fifie i FM ale po prawie trzech tygodniach oni dalej nie wiedzą czy on w ogóle chce tu przyjść.
Trzy dni temu też nabijano się tutaj z działaczy RSSS że zrobili mu jakąś durną prezentację w PowerPoint żeby został a Edwardsa i Richarda wychwalano pod niebiosa i wiesz co?
Sprawdzałem dziś na Transfermarkt że dalej jest w drużynie tamtych.
Jeśli rzeczywiście tu przyjedzie pogratuluję im (chociaż naprawdę transfer ocenię po roku gry tutaj) i będę im życzył strzału jaki miał Schmadke z Macallisterem gdzie gość nie miał klauzuli i przyszedł za 40 milionów

Ano tak zapomniałem że trafione transfery to robota ekipy Edwardsa a chybione ekipy Kloppa.

Nie mam już do Was siły i kończę wymianę zdań

2 polubienia

Serio? On całe życie grał w miejscu, gdzie się urodził, a tu nagle kiedy ma się zastanowić czy zostawiać wszystko i wyjeżdżać do Anglii to kilka dni na zastanowienie dla ludzi na forilum świadczy, że piłkarz nie ma charakteru. Ludzie, ogarnijcie się. Są piłkarze, którzy błyskawicznie podejmują decyzję, a są tacy, którzy się muszą zastanowić. Mnie też przed taką decyzją trzy dni by nie wystarczyły.

8 polubień

On tu przyjdzie ostatecznie i zamiast kolejnego najemnika jak w obecnych czasach, zyskamy piłkarza o wymarłem mentalności

Tak długi i złożony jak Chelsea kupiła Neto od wilków 2 godziny po pierwszym info od Romano no ale przecież to dłuuugi i złożony proces dla mnie jak zawodnik by chciał to już by tu był