Rozważania transferowe (dyskusja)


U nas po staremu :upside_down_face:

5 polubień

Słowo “PRZYKŁAD” mówi Ci to coś??? Liczby? to może najważniejsze jakie by nie miał dał Arsenalowi 2 vice mistrzostwa nam Darwin puchar Ligi i raz brak startu w LM, nie wiem co lepsze ale dla naszych właścicieli liczy się kasa i chyba by woleli opcję nr 1. Skoro twierdzisz że 27letni grajek już jest na formie zjazdowej to też ciekawe stwierdzenie. Mogę się założyć o dobrą whisky że Arsenal Jesusa sprzeda i niewiele na nim straci o ile straci np jak pójdzie do Arabów, nie liczę nawet co w tym czasie ugra w lidze i pucharach a my Darwina to nikomu za więcej niż kupiliśmy nie sprzedamy na razie na zdobycze się nie zanosi a jak mu się odezwie syndrom “Barcelona” “Real” czy inne takie to pójdzie w pizdu i nawet nie pierdniemy, a znając nas to pokopie jeszcze 3 sezony i odejdzie free.

1 polubienie

Wharton, który trzy razy kopnął prosto do przodu, dwa razy mniej więcej poprawnie do tyłu i jeden raz w bok kosztuje 100 mln euro. Crystal Palace to taka Benfika ligi angielskiej.

2 polubienia

Ja jebie nawet transfer gościa, który chce tu przyjść nam się nie udaje xd

1 polubienie

Tego Hughesa i Edwardsa to 31 sierpnia wyjebać w pizdu :person_facepalming::joy:

4 polubienia

Ehh no czyli nie wiesz o czym rozmawialismy, pomimo, ze nawet ci to wytlumaczylem. No coz, wygrales ta dyskusje sam ze soba, gratulacje. xD

Faktycznie Jesus z City to poziom Gravenbercha masz 100% racji.

Ok dałeś przykład, ale zły. Są zawodnicy którzy w wieku 27 lat mogą drobny progres zrobić, ale nie jest to Jesus. Oczywiście to moja ocena, ale ciężko zrobić progres kiedy się często łamiesz. Dodatkowo nie widzę u niego wielkiego pola do poprawy. Natomiast nunez ma coś czego Jesus nie będzie miał nigdy. Fizyczność i nosa do goli.

Hahah napisałeś że Arsenal jest przed nami przez to że oni wzięli jesusa a my Darwina xd. Stary Jesus w zeszłym roku mniej grał niż grał. A u nas goli padało sporo problemem była defensywa, a raczej jej brak. A najlepsze jest twój zarzut o to co Stanek się w przyszłości xd czyli Darwin jest winny tego że kiedyś ursus od nas chciał odejść do Barcy xd. Rozumiem że to co gada papa Diaz to też Darwina dotyczy. Ehhh. Ludzie cudze chwalicie swego nie znacie.

Valencia manager Ruben Baraja on Mamardashvili’s potential exit: “It is very simple. As long as there is nothing, I am not going to evaluate it. I am not talking about hypotheses… “He has a contract with Valencia and, as long as there is no different situation, he is our player. He is ready to participate in tomorrow’s game. He is prepared to compete, when things happen, we will talk when they happen.”
Czyli czekamy bo nie mają pewnie zastępstwa xD

Pięknie opisałeś naszego Clarka. Wharton to odebrał nam w zasadzie szansę na mistrzostwo sezon temu (MVP porażki z Palace na Anfield od której wszyscy się zaczęło)

Richards robi co może, Edwards już mu nie pomoże… Slot Endo już wybiera jako swego right playera a wójek Henio jachcik se trzaśnie i powie wszystkim że tak trzeba było właśnie :wink: - a taka refleksja już mnie naszła :slight_smile:

No dobra. To co oni tam robili przez te wszystkie dni? Góry w PDF oglądali?

1 polubienie

Podobno spotkanie zarządu było i uzgodnili, że nikogo na 6 nie kupujemy. Szukam lepszego źródła.

Może nasi tworzyli prezentację z muzyką Beatlesów i historycznymi tytułami + atmosfera na Anfield itd.

@z_lotu_ptaka co więcej jeszcze trener i część bazy kibiców Cie chwalą.

1 polubienie

Marzy mi się robota w strukturach rekrutacyjnych w LFC. Ch*ja robisz, kasa wpada.

6 polubień

No powiem Wam, że nie sądziłem iż musimy odrobić to co wydaliśmy w zeszłym roku… Jeżeli nawet ten transfer tego bramkarza utknął w martwym punkcie. Co to będzie za rok? Jestem w stanie uwierzyć, że 1 uda nam się zatrzymać…To za rok będziemy mieć dziurę na 5 pozycjach. Fajne perspektywy na przyszłość… Co roku mamy mega silną kadrę, tylko jakoś co roku nie przytulamy pucharów na miarę tej mocy… No chyba, że chodzi o top 4, to jeszcze się zgodzę. Ahh ten mocarny skład nasz…

Raresz96. Z tego co można wyczytać, najbliżej podpisania nowej umowy jest Virgil. Natomiast z Trentem pojawiły się dziwne newsy, że nie chce aby to wszystko wyszło do mediów ze względu na szacunek do klubu… Więc wydaję się, że w głowie ma real… Jeżeli Trent odejdzie to złamie mi to serce. To jest wychowanek, scouser i przyszły kapitan jak Gerrard. Każdy w lfc chce aby jego kariera była jak Stevena. Moze dzisiejszy real to będzie tamtejsza chelsea co Gerro był bliski odejścia? Oby historia też tak się potoczyła. Zapowiada się trudny i emocjonujący rok z Trentem w roli głównej.

1 polubienie

Dobra. Brak transferów jakos przezyje ( no dobra nie przeżyje chyba ze Slot okaże sie lepszym magikiem niz Jurgen. W co wątpie). No ale jeśli Trent i ktos z dwojki Salah/VVD nie przedłuży kontraktu to Edwardsa naprawde na taczkach niech wywiozą razem z Hughsem. Niestety nic z powyższych sie nie wydarzy. Bo kontraktu nie przedłuży nikt (może Salah tylko) a lokalsi i tak bedą klaskać uszami

Edit: jesli po najczarniejszym scenariuszu (Czytaj odejscie 3 na rocznych kontraktach za frajer i braku transferów w tym okienku na palące pozycje) znajdzie sie tu jakis zwolennik FSG to trace wiare w ludzkość

2 polubienia

Radzę dziś nie wchodzić na Twittera :sweat_smile:

Jak już jesteśmy przy temacie :smiley:


image
image

co do Trufferta to 22 lata, ma debiut w kadrze 2 lata temu i to póki co jedyny występ


kontuzji nie łapie, ale też specjalnie dużo nie gra :smiley:

dodatkowo ten nieszczęsny Trent, ogólnie jak już jakiś czas temu wspominałem to
“jest wszystko w porządku, dobrze jest, dobrze robią…”

1 polubienie