Rozważania transferowe (dyskusja)

zgadzam się absolutnie, tylko bardziej chodzi mi o kierunek w jakim powinno to iść. taka próba wyłapania wonderkida za grosze, mniej zaboli jeśli nie udźwignie, niż darwin, którego niektórzy chcą wywozić na taczkach.

1 polubienie

jak tak się stanie to ja robię to co propaguje ten troll Balonson na głównej i faktycznie anuluje subskrypcje na mecze

Jesus to dla mnie tylko przykład wiem że marnuje sytuacje ale w MC cyfry miał niezłe w dodatku 40 bodaj (jak szedł do Armatek) to nie 65 + bonusy (Darwin). Mi np podobał się Trossard jak grał w Brighton Mitoma też mi się podoba i jeszcze bym tam ze 2 wybrał, ale jak mawiał Sir Fergusson czytałem jego 2 jakieś książki co wydano, żeby drużyna się rozwijała należy co sezon wzmacniać ją o 4 piłkarzy w tym jeden z nich od razu wchodzi do “11”, a reszta ma za sezon ew dwa tam wejść bo inaczej to stracone pieniądze. Oczywiście zakupy nie zawsze wychodzą nawet jemu Barthez Veron i kilku by się uzbierało. Ja osobiście nie mogę/umiem zrozumieć jak klub jadąc na tour in USA jedzie bez transferu to kiedy będziemy kupować jak przegramy w 3 kolejce z MU i komuś się oczy otworzą? przecież to już będzie 1 września i po herbacie. Z obecną kadrą przyjmując że drużyna zaakceptuje Slota i będzie to nawet wyglądać to trzeba grać w lidze i może pucharze ligi a w LM to można w sumie białą flagę wywiesić bo dochodzą o 2 mecze więcej niż były a kim my mamy tam grać. Ostatni sezon pokazał że nawet jak to wyglądało do stycznia to finał wygrany z Chelsea to fuks nad fuksy wygrany dziećmi nawet jakbyśmy zagrali z Tottkami to by nie dali się tak frajersko wykolegować, a później zaczęły się schody, kwintesencja był pucharowy mecz z MU i zmarnowane sytuacje w 1 połowie i ten mecz jakby zblokował nas na prawie miesiąc, słaba gra w lidze i odpadnięcie z Atalantą.

1 polubienie

Endo i Gravenberch sobie poradzą na pozycji nr 6 xd a i przecież jest Mac Alister jakby co :smile:

Jednak czym innym jest klub kupiony przez biznesmena, fundusz inwestycyjny dla których to jedynie inwestycja, a czym innym jest klub kupiony przez miłośnika piłki lub nawet ludzi, którzy robią sobie pozytywny PR :orangutan:

1 polubienie

Jakiegoś średniaka na koniec okienka wyczarują żeby można trochę pozytywnych, propagandowych artykułów napisać.

Ale mowimy o naszym Thiago, ktorego niby na luzaku mielibysmy sprzedac, odzyskac za niego hajs i tygodniowke. Wiesz w ogole od czego sie ta rozmowa wywiazala czy po prostu wyciagnales sobie z kontekstu te pare slow i stwierdziles, ze z nimi zawalczysz? xD

Tylko, ze my za Nuenza dalismy 80 milionow i odzyskanie tej kasy jest niemozliwe bo to nie jest gracz warty takich pieniedzy. Arsenal dal za gostka, ktory w EPL zrobil 25 oczek w kanadyjce 50 milionow. No chyba, ze ty tez tak sobie cos wymysliles i bohatersko z tym walczysz nie bardzo wiedzac o co chodzi w tym konkretnym miejscu dyskusji. :stuck_out_tongue: Bo troche na to wyglada. :slight_smile: Postawiona teza jest taka, ze skoro City za “cienkiego” Jesusa dostalo kase to my spokojnie bysmy sprzedali Thiago czy Gravenbercha. Co dla mnie jest oczywiscie smieszne bo taki Jesus w momencie sprzedazy z City byl milion razy lepszy od jakiegos Gravenbercha czy Thiago.

A co do tego “czemu nie kupujemy mlodych talentow” - to nie tylko nasz problem, ale wszystkich czolowych klubow. Od czasu do czasu taki transfer wyjdzie i tyle. Wy wspominacie Varele, Caicedo czy kogos tam jeszcze innego co odpalil, ale takie kluby jak Brighton kupuja mase zawodnikow, z wiekszoscia nie trafiaja tak dobrze i dlatego są tam gdzie sa. Bo jak juz takiego goscia kupisz to zeby sie rozwinal zazwyczaj musi grac, a jezeli zespol ma walczyc o najwyzsze cele to nie ma za bardzo mozliwosci na ogrywanie 10 talentow z poludniowej ameryki.

Chociaz z drugiej strony… patrzac na naszych wlascicieli to moze byc nienajgorsza droga dla nas. Wrocimy do roli malego klubu, ktory ogrywa zawodnikow dla Realu, City i innych i tyle.

1 polubienie

Ty piszezz , ze Jesus gralby pierwszoplanowa role, Pippen , ze moglismy go kupic. Wiec chyba czegos Ty nie wiesz w tej dyskusji.
Dobra 80 baniek za Nuneza a 40 za Jesusa to rzeczywiscie roznica, ale tylko w cenie a nie jakosci. Pytanie na co bysmy wydali te pozostale 40 baniek. Bo i Jesus to taka pierwszoplanowa postac bylaby, ze temat na forum goracy jak Nuneza.

Nawet gorętszy, bo z jego miną srającego kota Jesus miałby tu posty w wątku swoim i dziale “Humor” po 50% xD
Jesus to jest taki sam placek w wykończeniu jak Nunez, z tą różnicą, że Brazylijczyk jeszcze przy tym potrafi się rozejrzeć od czasu do czasu, a Nunez jak ma patelnię to leci z czuba jak w lidze podwórkowej ośmiolatków.

1 polubienie

“Mówimy o transferach. Jednak wielkim pozytywem jest to, że udało się nam utrzymać wszystkich zawodników” słowa Slota z dziś jasno pokazały jakie tu są obecnie ambicje

2 polubienia

Zawsze pojawiały sie plagi kontuzji miejmy nadzieję, że nie będzie znów 9 naraz w szpitalu. Thiago i Keita to juz powinni jako asystenci doktorów robic jak tyle czasu byli OFF xd

Za to trzymanie bezproduktywnego kolesia I płacić mu

A ja mam pomysł na dobry artykuł dla Joyce’a.”Najważniejszy transfer lata już zrobiliśmy- jak Slotball odmieni Liverpool” i fajnie wszyscy zadowoleni, niby nie ma transferów, a w sumie jako jedni z pierwszych zrobiliśmy transfer :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Przecież to co mówisz jest grubo śmieszne.

Ostatni sezon Jezusa dla city to
13g12a 41m ale tylko 8 goli w lidze. Do tego facet łamliwy jak zapałki i bez możliwości progresowania. Bo ani super szybki ani silny technicznie dobry, nie ma tu pola do poprawy
Nunez 1 sezon
15g 4a 42m
2 sezon
18g 13a 54m
Jesus wykręcał to nie wiem w 6 roku dla city?
Darwin w swoich pierwszych. I jak widać robi progres.
Dodatkowo Jesus miał 2 lata więcej. Darwin ma jeszcze sporo do udowodnienia ale zestawiać go z takim plackiem jak Jesus to jest śmiech na sali.

Ja nie wiem po co jest tu dyskusja o jakimś Jezusie😬niech te okienko się kończy bo gorsze od braku transferów są te wypociny na forum.

Bo Hudges i Edwards by opchneli każdego jeśli by się pojawiła jakas fajna oferta wliczając nawet krzesło na którym siedział Slot podczas dzisiejszej konferencji.

Napisałem że Jesus to przykład że można za ok 40 baniek kupić nienajgorszego grajka, a teraz pytanie ile nam ten Darwin WYGRAŁ meczy??? Mi przychodzi mecz z Newcastle wyjazd 2-1 i mecz z PL z Boro 2-1 gdzie strzelił rogalem bramkę. Ale pamiętam mecz z MU jak marnował co się dało, pamiętam mecz sprzed już 2 sezonów z Leeds przegrany gdzie sam powinien nam wygrać mecz a przegraliśmy gdzie za kilka miesięcy przejechaliśmy się po nich 6-1 na wyjeździe. Ktoś za prawie 85 mln z bonusami powinien nam dawać wygrane mecze tak jak to robił Mane Firminho jak robi Salah. Jest uniwersalny bo i może grać na skrzydle i na 9 ale od kolesia za 85 baniek to bym wymagał więcej. Idąc tym tropem to co dał Alvarez MC? w lidze też nie miał za dużo bramek ale jak wchodził za Haalanda to grał i chciał iść i MC miał za niego mega przebicie a my za Darwina to mamy … Dla mnie piłkarz powinien w danym klubie odpalić w 2 sezonie chce zobaczyć ten 3, Keitę to ja po 2 sezonach skreśliłem i na stronie to mnie chciano zlinczować bo jak takiego magica się pozbywać…

Tak jak się śmieją z Chelsea, że kontraktuje wszystkich jak leci bez żadnego planu tak powinni z nas się śmiać że nie kupujemy nikogo. Dwie skrajności Chelsea i Liverpool.

1 polubienie

Mieliśmy tyle kasy na Caicedo, na Zubiego, powinniśmy w tym momencie rzucić kase na Whartona i go brać póki jest okazja wziąć go do siebie, ale nie my będziemy dziadować czekając znowu rok do następnego okienka i wtedy city czy inny klub się nim zainteresuje i wtedy my już nie będziemy się o niego licytować

3 polubienia

Skąd ci się wzięło 40m za Jezusa? Wgl transfmarket to 52. Za 25 letniego gościa który lepszy nie będzie i łapie urazy. Dodatkowo kolego gdybyś miał większą wiedzę to byś wiedział że nunez zarabia 6 m więc jego transfer w 5 lat wyniesie nas w najgorszym wypadku 115m. Jesus zarabia 13.5 co w 5 lat 113.5 więc jak widzisz za te same pieniądze kupiliśmy gościa z olbrzymim potencjałem z końskim zdrowiem mającego 23lata który właśnie został królem strzelców portugalskiej ligi, a oni gościa rzucanego po pozycjach 25 letniego który ma spoko liczby ale słabe zdrowie.
Co próbujesz udowodnić? Że nie każdy zawodnik po transferze do nas robi krok do przodu? Że nie każdy się mega rozwija jak salah mane, vvd? Bo chyba nie to że Jesus jest lepszy niż nunez bo buchne śmiechem.

Ja nie wiem czemu ludzi tak boli ten nunez. Facet gra średnio. Czasem zawodzi czasem gra dobrze o taki transfer 5/10. Kupiliśmy go na 5 lat. Jeśli w tym sezonie walnie 30 goli to też będzie ogórkiem?

Up
Zgadzam się mega ten wharton. Tylko pytanie ile chciało by cp skoro już sprzedali olise a facet do nich dopiero dołączył, ale papiery są duże. Będę mu się mega przyglądał. Może w zimie…