Rozważania transferowe (dyskusja)

"Pozdro dla wszystkich dobrych chłopaków z Legnicy niech sie to trzyma, dobrze jest. " z Trentem to obawiam się że bedzie jak z Mbappe, możliwe że już jest z nimi po słowie…

1 polubienie

Już go na euro Bellingham przekonał. Pozamiatane, za rok odejdzie i będą razem, szczęśliwi.

1 polubienie

Śmieszne, że mydlili oczy z tymi priorytetami na podpisanie kontraktów, mamy już po połowie sierpnia i nic w kontraktach się nie zadziało. Teraz jeszcze info, że transferu może wcale nie być. A parę grajków sprzedaliśmy, może jeszcze kogoś sprzedamy.
Jak ktoś powie, że Hughes, czy FSG robią dobrą robotę to chyba jest sabotażystą, albo trollem.
W każdym razie no może przynajmniej świadczy to o tym, że myślą o jakimś wycofaniu z klubu czy coś. Ciekawi mnie co tam Slot ulepi i mimo wszytko wierze, że tragedii nie będzie, choć nastawiam się, że wszystko jest możliwe :smiley:
My robimy może przebudowę wielka, tlyko nie wiem, kto będzie grał. Gdyż odchodza zawodnicy z pierwszego składu, odchodzą zawodnicy Akademii, a przychodzi trener, dyrektor sportowy i kij wie kim tam teraz Edwards jest :smiley:

3 polubienia

Najbardziej mnie rozpie*dala ta bezczelność w wymyslaniu wymówek z których nikt ludzi w klubie nie rozlicza. Myślę, że nie skłamałbym jeśli powiedziałbym, że dużo tu nie brakuje do propagandy TVP za Kurskiego.
“Okienko jeszcze się jeszcze nie zaczęło”, “Musimy czekać na koniec turniejów”, “Slot musi zapoznać się ze składem”, “Nie ma odpowiednich zawodników na rynku”. A to tylko repertuar medialny z ostatnich kilku miesięcy xD

Ordynarne plucie w morde kibicom, a te komunistyczne tłuki z Liverpoolu dalej nic. W Manchesterze po tylu kłamstwach kibice roznieśliby stadion na kawałki, a socjaluchy siedzą cicho i sie ciesza bo mają membershipy od bogatego pana z Bostonu.

6 polubień

Cała trójka za darmo nie odejdzie, tego jestem pewny akurat i z kimś uda się podpisać kontrakt. Obstawiam, że z Salahem/VVD, którzy i tak są już wiekowi. Myślę, że rozmowy już się toczą, a przyspieszenie nadejdzie pod koniec sierpnia, żeby ogłosić jakoś na początku września po zamknięciu okna. Trzeba pamiętać, że 1 września na zakończenie okna gramy z United i jeśli ten mecz przegramy + do tego nikt nie przyjdzie to może być mieszanka wybuchowa. Wtedy takie podpisanie kontraktu z kimś z trójki Salah/VVD/Trent będzie zwycięstwem FSG i uciszenie hejterów. Tak już zrobili raz z ofertą za Caicedo, która oczywiście była absurdalna. No ale że wtedy królował na Twitterze hasztag z FSG OUT i naprawdę było o tym głośno to musieli zmienić temat.

1 polubienie

Gorzej jak do tego czasu Salah, czy VVD będą mieli inny plan. Patrząc na to o jakiego kalibru zawodnikach mówimy, to oni mogą już mieć dawno inne plany. Raczej nie dadzą z siebie zrobić kukiełek.

1 polubienie

ten czas to jakiś test cierpliwości dla nas, nie mogę sobie wyobrazić jak można dopuścić do takiej sytuacji która ma miejsce

2 polubienia

Może być. Jak wspomniałem kiedyś, real upatrzył sobie wyciąganie piłkarzy za darmo, czekając nawet parę lat. Trent widząc jaki zespół jest w realu, co by nie mówić teraz z Mbappe dodatkowo. Odchodzi Carvajal, wszystko układa się. Być może Trentowi będzie ciężko odrzucić taką okazję tymbardziej, że Jude już tam jest. Takie zagrywki realu są nie bardziej skurwiałe jak city z ich zarzutami… Z drugiej strony nasze działania na rynku i ogólnie zarządzanie klubem w ostatnich latach zachęca do takich działań. Już sam fakt, że dopuścili do takiej sytuacji, że kręgosłup zespołu wchodzi w ostatni rok kontraktów… To jest czysty sabotaż. Jeszcze z Jurgena zrobia kozła ofiarniego tej sytuacji. Bo to, za jego kadencji było, a tych 2 muszkieterów Edwards i Hughes przyszli w roli strażaków ale za późno było…

Moim zdaniem, nawet podpisanie nowych umów z tą 3 nie zmyje błazenady tego okienka. My mieliśmy się wzmocnić a nie stać w miejscu.

Lfc257. Gerrard też był na rozstaju dróg, jednak ta więź z klubem była zbyt silna, jaka jest Trenta? Zobaczymy. Zdobyć 1 tytuł w barwach lfc znaczy więcej niż 10 z innymi. Bellingham co by nie mówić nie ma tego ,szczęścia, że mógł/ może zdobywać trofea z swoim dziecięcym klubem. Trent nim jest. Ma wszystko. Pytanie co dalej. Czy chce być może przebić Stevena i podnieść coś jako kapitan lfc, czy chce podnosić puchary jako jeden z wielu…

1 polubienie

Fakt jest taki że to co się czyta w mediach nie ma znaczenia. Liczą się fakty, a te są takie że nie kupiliśmy nikogo. Po sezonie w którym opuścił nas bardzo charyzmatyczny trener, nasza legenda. Znaleźliśmy faceta który wydaje się całkiem dobra opcja, ale nie dostał żadnej pomocy od …

Dyrektora spraw sportowych który przy transferach w Anglii działa kilkanaście lat i zna ten rynek na wylot. Przez niektórych nazywany geniuszem.
Jego prawa ręka nasz dyrektor który ma kilka lat pracy jako dyrektor sportowy w premier league więc ligę zna na wylot.
Ciężko o jakąkolwiek wymówkę dla tej dwójki jeśli coś poszłoby nie tak.

Jeśli jednak dla was to mało to na ten moment 3 z 4 naszych najważniejszych graczy wchodzi w ostatni rok kontraktu. I niestety nasi sympatyczni panowie nie zrobili nic w tej kwestii.

Jedyne co to sprzedali 2 zawodników. Umówmy się żadna z tych sprzedaży nie jest spektakularna ani ponad przeciętna. Carvalho można się było spodziewać że po niezłym sezonie w championship i wcześniejszym okresie w fulham średnia po niego sięgnie. A Clarka bierze były trener.

Oczywiście dalej panowie mają 2 tygodnie i to wcale nie jest science fiction że to okienko może się zmienić o 180° 2-3 szybkie i celne transfery+ dobry początek słota. Lub na koniec sezonu Liverpool wygra mistrza slot okaże się geniuszem, a np Graven pięknie rozkwitnie. Każdy z nas wtedy powie że wow.
Natomiast na dzis para Edwards/hughes za swoją dotychczasową pracę 2/10 bo slot mi się podoba

Na miejscu Trenta to bym chciał odejść z klubu. Facet jest w najlepszym wieku dla piłkarza a klub zamiast się rozwijać to popada w kryzys a właściciele nie mają zamiaru nic z tym zrobić. Pójdzie do Realu i co roku zgarnie jakiś puchar. W Liverpoolu, nawet gdyby został do końca kariery, może już nic nie wygrać

8 polubień

Skończyło się pobłażanie fsg Edwardowi i reszcie. Kibice muszą im dać do zrozumienia że tak się nie robi. Tylko problem w tym że strajk kibiców musiałby ich zaboleć najlepiej finasowo. Najleosze rekalstwo to puste trybuny. Ale problem taki że jak i tak będziemy grac slabo to stadion będzie pełny. Jeśli ten sezon zakończy się fiaskiem poza top4. Bez transferów. To całe to fsg i edka powinni wywalić z klubu. I oddac komuś kto ma ambicje do walki o trofea. To co robią w tym okienku to już mi się płakać chce. Zatęsknimy tylko za Jurgenem będziemy błagać by tu wrócił. Dlatego powiem na koniec FSG SPRZEDAJ KLUB!

2 polubienia

A zawodnik, którym byliśmy podobnież kiedyś mniej lub bardziej zainteresowani i poszedł za połowę tego, o czym mówiono w mediach, czyli Joao Neves wchodzi w drugiej połowie w meczu Paryżan i notuje 2 asysty. Pomijam fakt, że skoro Slot nie chce typowego przecinaka, a kogoś ogarniętego z piłką przy nodze, to tutaj Portugalczyk mógłby świetnie się wpasować, na szczęście potrzebował nasz trener Arne całego lipca, by przekazać Hughesowi, że jednak Endo się nie nadaje i czego potrzebuje, dzięki temu nie zepsuliśmy kariery Joao, niech się Tobie chopie wiedzie.

6 polubień

https://www.goal.pl/transfery/liverpool-wolverhampton-rayan-ait-nouri-16082024/ na rozluźnienie… źrodło słabe.

A kto wyrzuci pracowników którzy skrupulatnie wypełniają zadania postawione przed nimi przez zarząd?

@scorpionlfc5 Jak to nic nie robią, a kto sprzedał Carvalho i Clarka, wypożyczył Stephensona i nie pamietam kogo tam się jeszcze z klubu pozbyliśmy? A to jeszcze nie koniec, do zamknięcia okna 2 tygodnie i pewnie niejeden jeszcze z klubu wyleci bo kasa jest potrzebna na spłatę rat za poprzednie okna.

1 polubienie

Jeżeli nic nie robią to znaczy, że nie są potrzebni.

Do skrupulatnego nicnierobienia polecam siebie. Mam gigantyczne doświadczenie w tej materii.

2 polubienia

Ja nierobem nie jestem ale z chęcią zostanę za połowe ich pensji. Jesteśmy w dupie i zaczynamy sie w niej urządzać. Przeszła mi myśl ze moze porażka z Ipswich czy Brentford dokona jakiegoś wstrząsu ale wątpie bo pewnie oba te mecze wygramy. My nie mamy złej kadry. Boli brak 6 ale na top4 styknie raczej. Bardziej sie obawiam przyszłego sezonu

Czyli 0 Hiszpanów w podstawowym składzie Realu będzie? To też niezła żenada.

Nacho Fernandez jeszcze

Tak naprawdę, to nawet ustały plotki, ze źródeł Tierów 4-5. Już nawet szmatławce się nie łudzą, że ktoś tu przyjdzie…

Twitter pusty…

Nikt nie dyskutuje…

Nie warto nawet baitów rzucać, bo nikt w to nie uwierzy…

No trudno. Podpisanie Anthonego Gordona bedzie musialo nam wystarczyc. xD

1 polubienie