Rozważania transferowe (dyskusja)

Pytanie czy sam Salah chciał odejść - w sumie jak jest w takiej formie na starcie sezonu, to sam da się przekonać na jeszcze te 2 lata gry. Wątpię by sam z siebie chciał iść do Arabii, pieniędzy i tak ma jak lodu, w Egipcie ma taki status, że pewnie na prezydenta mógłby startować po zakończeniu kariery piłkarskiej i to z pozytywnym skutkiem :joy: więc trzeba się jedynie zastanowić jak z jego ambicjami do gry na najwyższym poziomie.

Ale tak - jak i tak nic nie wygraliśmy i w tym sezonie będzie podobnie, to strata niewyobrażalna. Oczywiście i tak byśmy z tych pieniędzy pewnie nic nie wydali, ale lepiej niech sobie te pieniądze są, leżą kolejne 10 lat w klubowej kasie aniżeli miałoby ich nie być :smiley:

Wyraziłem tylko swoje zdanie. Tu zawsze jest taka agresja wobec nowych osób? Chciałem się przyłączyć do społeczności i czasem coś napisać, ale widzę, że nie warto być uczestnikiem tego forum.

4 polubienia

Salah rozgrywa ten temat po mistrzowsku. Dwa lata temu dostał 350k week. Rok temu zrozumiał że dla Arabów jest wart niebotyczne pieniądze. Za rok połowa tej kwoty za sam podpis trafi na jego konto + kontrakt na poziomie Ronaldo. Nie ma sentymentów , Henremu przeszła koło nosa konkretną kwota, teraz rekompensują to sprzedażą wychowanków.

Was wszystkich to by zaspokoiły transfery po 350 milionów XD. Dajcie spokój to trzeba na spokojnie, right player, nie ma co przepłacać.
In Edwards We Trust

1 polubienie

Teraz taktyczne odwrócenie uwagi.

Jakoś podkreślenie wyjątkowo jak źle było bez Edwardsa i jakie super ruchy robi na przyszłość, jak jeszcze żadnego ruchu na przyszłość nie zrobiliśmy, a przez 2 lata poza Endo nabywaliśmy samych przyszłościowych zawodników.
Więc po pierwsze nie opierasz się na faktach, tylko na schemacie Klopp źle - Edwards/FSG dobrze. Mimo, że tego dobrego tu w ogóle nie widać na ten moment.

Ogólnie widzę, że pewien kolega dostał bana 12.08, a Ty pojawiłeś się 13.08.
Po kilku neutralnych wpisach, starasz się teraz iść w stronę bardzo bliska wspomnianemu koledze.

2 polubienia

Cieszy mnie sprzedaż takich zawodników, którzy się rozwinęli po latach u Nas, a wszyscy widzą że nie mają szans zaistnieć w pierwszym zespole. Jeśli zarobimy ponad 40mln funtów na Carvalho i Bergu, to będzie majstersztyk. Szkoda, że ta kasa pójdzie na bramkarza na za 2 lata, a obecne potrzeby dalej stoją. Bierzemy się typowo za zawodników, których nie ma szans wyjąć (Tchouameni/Bellingham/Caicedo/Pacho/Zubimendi), byle pokazać że “chcemy”, ale nie możemy :joy:

1 polubienie

Jeżeli chodzi Ci stricte o @loku64 to jest to przeciwnik niższej klasy jeżeli chodzi o dyskusje. Obrażanie innych użytkowników to norma u tego jegomościa. Zwłaszcza jak zaczyna brakować argumentów. Najwidoczniej brakuje mu klasy.

(post usunięty przez autora)

Oj poczekaj tylko na powrót blancika i hmmmm na forum, wtedy to dopiero będzie pełny experience forumowej dyskusji

Swoją drogą myslicie, że przedłużą choć jednego z trójki Trent, Salah, VVD? czy będą mieli kompletnie wysrane

3 polubienia

Myślę, że może Virga, bo jest najstarszy i do tego kapitan plus Holender. Nawet jak nieco opadniemy z formą to wciąż raczej będziemy sie bić o europejskie puchary, co dla 34+ Virga może wystarczy.
Trent myślę, że jak jeszcze nie podpisał, to już ma plany inne, Mo pewnie chce zagrać sezon życia i udać się gdzieś, gdzie jeszcze będzie mógł powalczyć o coś ?Włochy? ?PSG?

Z tej trójki TAA jest najważniejszy.

1 polubienie

Trent już pewnie przegląda domy na otodom.es a Jude wysyła mu fotki paelli.

3 polubienia

Trent na bank idzie do Realu. VVD i Salaha myślałem, że przedłużymy, ale dzisiejsze doniesienia zdają się sugerować co innego.
Niestety FSG ma kompletnie wysrane na klub, kasy ze sprzedaży van den Berga też pewnie nie zainwestujemy. Coraz bardziej szkoda mi na to nerwów jak mam być szczery. Skoro nawet właścicielom biznesu na nim nie zależy…

Myślę że VVD najbardziej możliwy. Salah za dużo dostaje by dać mu jeszcze więcej a Trent jest w takim miejscu w karierze że chce jak najwięcej wygrać i tutaj się pewnie pojawi opcja pod tytułem Real Madryt.

Ja jestem prawie pewny, że ten transfer oznacza odejście Alissona i to już latem 2025 roku. Natomiast absolutnie nie uważam, tak jak wielu, że Alisson odejdzie do ligi arabskiej.

Po pierwsze, on w przyszłym roku skończy 32 lata, co dla bramkarza oznacza jeszcze ładnych parę sezonów gry na wysokim poziomie.

Po drugie, Alisson jest gościem z twardymi zasadami, w dodatku głęboko wierzącym katolikiem i jakoś nie pasuje mi do niego kierunek arabski.

Po trzecie, myślę, że on już się czuje w Liverpoolu spełniony. Wygrał wszystko, a teraz, po odejściu Jürgena Kloppa, kiedy w klubie nastąpiła zasadnicza zmiana, być może Alisson pomyślał, że i w jego przypadku czas na nowe wyzwania - jeśli tak, to trudno mu się dziwić.

Być może chciał być fair w stosunku do Liverpoolu i dlatego poinformował klub o swojej decyzji z odpowiednim wyprzedzeniem. Z kolei, Liverpool znalazł rynkową okazję na tej pozycji i postanowił niezwłocznie z niej skorzystać. Nie wiem, to takie moje gdybanie, ale nie chce mi się też wierzyć, żebyśmy latem 2025 roku puścili Mamardashviliego na kolejne wypożyczenie, bo jaki miałby w tym cel, żeby już teraz się z nami wiązać? To jest gość, który zrobił furorę na Euro 2024 i mógł spokojnie skorzystać z oferty innego wielkiego klubu, a jednak wybrał nas. Jak dla mnie, sprawa jest przesądzona i Mamardashvili będzie naszym nowym nr 1 w sezonie 2025/2026.

4 polubienia

Niech ten caly zarząd w klubie sie pie… mlotkiem moze zmądrzeją de… to co robia to masakra od 3 lat nie umieją kupic dobrej szustki. To juz nawed mnie nie smieszy ani nie wiem poprostu mam wk… na FSG I NA TEGO EDKA. NIECH SE MLOTKIEM ZA… W GŁOWĘ MOŻE TROCHĘ ROZUMU NABIORĄ.

Biorą sie za cos co nie powinni. Ta jak hydralik ostatnio u teściów mowi rurkę z wodą na zewnątrz do piwnicy. Kazałem mu sie klepnąć w głowę młotkiem. Nie tyka sie za cos o czym nie ma pojęcia.

Boże to będzie straszne, serce mi pęknie jak Trent odejdzie i to do Realu… Okropnie nie lubię tej drużyny

1 polubienie

(post usunięty przez autora)

1 polubienie

A Bobby nie jest też mocno religijny i nie został jakimś tam duchownym ?

Edit. Z czego widzę został ewangelickim pastorem, niby to nie katolik, ale chrześcijanin i to już chyba można nazwać profesjonalny :sweat_smile:

W każdym razie, żeby nie było nieporozumień, to Aliego bardzo szanuję i jak odejdzie to życzę mu jeszcze parę lat na topowym levelu, byle nie w innym angielskim klubie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nie chciałbym, żebyśmy grali regularnie przeciwko niemu.

1 polubienie


Holendrzy donoszą, że zaakceptowaliśmy 2 oferty za Seppa, ciekawe 25 baniek nie brzmi głupio, tylko czy je sensownie wykorzystamy?