Rozważania transferowe (dyskusja)


3 polubienia

Przepraszam @Flymf że znowu cię cytuje bo to nic osobistego ale jesteś takim naczelnym pesymistą który jest kwintesencja tego forum → brak wiary, czarnowidztwo i wieczny lament.
Jak widać w miedzy czasie przyszedł nowy bramkarz, prawdopodobnie przyjdzie Chiesa a nie zdziwię się jeśli to nie będzie koniec i pójdziemy w ostatnich godzinach po środkowego obrońcę.

Chiesa potwierdzony. Zobaczymy co jeszcze sie uda zrobić w dwa dni. :crossed_fingers:
Naprawdę człowiek chciałby, aby nie było tak źle jak to malujemy, ale nie byle jak.

Jest Here we go. Lol

1 polubienie

W prawdziwym życiu też widzisz świat w czarno-białych barwach?

No i mamy to! Przyznam, że początkowo nie rozumiałem tego transferu, ale może faktycznie jest w tym jakiś sens. Nie jest drogi, odciąży Salaha, a przy okazji poszerzy możliwości w ataku. Oby tylko mu zdrowie dopisywało, bo to tak naprawdę stanowi jedną wielką niewiadomą, a nie chcielibyśmy przecież powtórki z Keïty czy Oxlade-Chamberlaina. Trzymam kciuki, że wypali!

1 polubienie

image
Jak jest Here we go to zapierdzielać szybko xDD po innych

7 polubień

Czy ktoś się orientuje jaka pensja dla sympatycznego Włocha się należy?

Ja sie jaram tym transferem, mam dobre przeczucia.

3 polubienia

Super, zawsze można Chiesą zagrać na CB(najszybszy CB w lidze z najlepszym dryblingiem!) albo DM a jak będzie trzeba to Mamardashvili zrobi masaż albo pocieszy Konate żeby się nie łamał.

1 polubienie

Obrońca, a po co? Jeżeli chodzi o czwartego stopera to mamy jednego takiego ogranego, z niską pensją, oddanego klubowi i niezawodzącego w potrzebie. I ma status HG !:wink:
Bez nazwy

2 polubienia

To jest najgorsze okno w dziejach, po co nam trzeci lewy skrzydłowy

1 polubienie

Teraz będziemy pewnie pracowali nad DM. CB nie przyjdzie bo Gomez zostanie. Jeśli Gomez odejdzie CB przyjdzie. Tak to widzę. Mozecie mieć inne zdanie - pewnie pesymistyczne jak zawsze

2 polubienia

Liczę na to, że to nie koniec okienka dla nas. Liczę i mam nadzieję, choć obawy są takie, że może być kuniec transferów :smiley:

W Cheisę wierzę, będzie przydatny ale zbawcą też nie będzie :slight_smile:

Pewnie przychodzi jako rezerwowy za salaha, a nie lewo skrzydłowy.

1 polubienie

Bo była okazja, może jeszcze jakiś pomocnik za te 20 milionów się pojawi, nie wiem Bennacer ?

Powiem tak jeżeli nie będzie miał kontuzji może być bardzo dobry zmiennik, a jak będzie miał no to co Keita feels, i też prawie Gratis kosztował a to uczciwa cena.

Za takie pieniądze to transfer zajebisty. Zdrowia Fryderyku!

Wszyscy patrzą, że kwota fajna to i transfer udany. Ale gdyby tak pieniążki za Chiese i Mamard… wziąć i przeznaczyć na prawdziwe potrzeby ? 50mln można lepiej spożytkować.

To teraz czas na Rabiota!