Rozważania transferowe (dyskusja)

Rafael Leão chciałbym go u nas :grin:

Strasznie nierówny, ma ogromny potencjał, ale potrafi przespać większość meczu.

1 polubienie

Oby nigdy do tego nie doszło. Potencjał jest, ale po za tym to leń i jeździec bez głowy. Gorsza wersja Diaza. Kibice Milanu na niego narzekają i już chcieliby go opchnac jakiemuś jeleniowi za 100 milionów. Oby tym jeleniem nie był Liverpool.

2 polubienia

Może chociaz przyglądają się temu Alexowi Beanie…roczniki zbliżone tylko cena pewnie za duża…

U nas takim jeźdźcem był Mane :grin:

Czekaj co ??? Mane jeździec bez głowy?
Przecież on był bardziej kreatywny od Salaha, w mojej opinii w Prime był bardziej kompletnym i lepszym skrzydłowym od Egipcjanina.

@Robertos statystki są ważne w footballu, ale nigdy nie powiem , że Haaland jest lepszym piłkarzem niż prawdziwy Ronaldo.

A Sadio potrafił grać dwiema nogami, Salah ma jedną tylko do podpierania, Sadio lepiej grał głową czy miał lepszy strzał z dystansu, podania też miał lepsze.

Na moje on był lepszy przez krótki okres czasu, ale Salah w ogólnym rozrachunku na Anfield ma lepszą karierę

1 polubienie

Mane jeźdźcem bez głowy? :joy:

No tego to jeszcze nie grali chyba na tym forum.
Jego gra bez piłki i ruchy jakie robił były genialne, więc brak głowy to ostatnie co bym mu zarzucił.

Czasem szwankowało wykończenie w prostych sytuacjach i to chyba jedyne co można mu zarzucić.

11 polubień

Takie coś to o Grosickim można powiedzieć

Gdy grali razem nigdy nie osiągnął ani liczby bramek ani asyst, które dawał Salah, więc nie rozumiem skąd pomysł, że był lepszy.

Statystyki to nie wszystko. Firmino też nie robił fenomenalnych liczb jak na napastnika, a i tak powszechnie uważa się go za jedną z najlepszych 9 w historii.

Ja tam nawet jestem w stanie zgodzić się z kolegą z żabą. Mane był bardziej kompletny, ale szybciej dojechał go wiek i klub postawił na nim krzyżyk. To była dobra decyzja patrząc jak Salah wygląda mimo wieku, a Sadio już zgasł.

Powszechnie to za jedne z najlepszych 9 w historii uważa się Shearera, Henry’ego czy Ibrahimovicia napewno nie Firmino. Statystycznie rzecz biorąc która drużyna strzeli więcej bramek to wygra, zawodnik z napadu więcej strzela i lepiej asystuje niż drugi, ale jest gorszy bo jest “mniej kompletny”. Bez jaj.

2 polubienia

Sadio to był jeden z najinteligentniejszych ofensywnych zawodników jakich widzialem w tym sporcie. Potrafil zagrac cudowna pilke i zawsze mial dobry timing. Akurat inteligencja byl lepszy od Salaha w swoim primie.

Ciekawy zawodnik. Na pewno musimy wzmocnić lewą obronę i pożegnać synaptycznego Greka.

Jesteśmy ponoć zainteresowani 20 latkiem z Valencii obrońcą -Christian Mosquera się nazywa i 30 baniek-Karol Koldej podaje ponoc zakochany w Liverpoolu za portalem Ficheysoge mylić pisownie

Portal Fichajes a zakochany w Liverpoolu jest Karol Koldej :smile:

Chyba nie mówisz o unikaniu spalonych? Mane (zwłaszcza ten późny) czasami grał jakby nie wiedział o tej zasadzie

Gordon z nowym kontraktem co raczej wyklucza jego przejście do LFC.


100 milionów euro za gościa, który strzelił 6 seniorskich bramek w Bundeslidze. Absolutnie genialny interes, na który mam nadzieję, że nikt nigdy nie wpadnie.

Klasyczne październikowe ploteczki dla zasięgów pismaków.