Rozważania transferowe (dyskusja)

Nie ma to większego znaczenia, jeśli nie planuje się kolejnych zakupów.

2 polubienia

Już chłopaka lubię. Wgl jak Chelsea dostanie po dupie jak Juve za przekręty będę pił i świętował jak poje**ny

9 polubień

I dobrze.

Nawet CP umie postraszyć Chelsea i walczyć o swoje. Może najlepszym “transferem” byłoby wyciągnięcie zarządu CP do nas? :slight_smile:

Własnie o tym pisałem ale post został usunięty.
W życiu byśmy nie kupili Caicedo a problem by się zrobił jakby go smerfy odpuścili albo mieli problem z FFP

:heart:

1 polubienie

Oni się tam przygotowują na zaciętą walkę, w celu zatrzymania gościa w klubie, a nasz zarząd myśli, że 54 wystarczy xD

Nie ma szans na ten transfer poniżej 70-80.

najlepszym transferem byłoby opłacenie wsadzenia Tebasa do zarządu PL i oglądanie jak chłop zatapia to nieuczciwe Chelsea.

1 polubienie

Liverpool spełnia marzenia niczym dobry wujek z Ameryki :smiley:

2 polubienia

A teraz sobie wyobraźcie, że ci zawodnicy nie wypalą i oleją ambicje sportowe, na rzecz zarobków i pozostaną w CFC. Do 30 będą takich chłopów utrzymywać. To się może na nich zemścić niesamowicie.

Mogliśmy zrobić coś podobnego z Gvardiolem ale na niego 111mln nie było xD

1 polubienie

Może u nas by się odbudował?

Juz widze jak Atleti rozwiazuje kontrakt z chlopem, za ktorego dali 70 baniek i pozwalaja mu odejsc za darmo, zwlaszcza na chorym rynku gdzie takie pazie chodza po 50 baniek. :wink:

1 polubienie

Romano też już pisze o skardze do trybunału na Chelsea.

6 polubień

Biednego chłopa z ryb ściągnęli z rana, żeby kontrakt podpisał :confused:
Fajnie, że zostaje w Crystal. Przyjemnie się go ogląda. Może to też pomóc nam w sprowadzeniu Cheicka. Zabezpieczają skład, żeby w końcówce okienka nie stracić zbyt wielu grajków.

1 polubienie


Ten Endo super transfer, z Phillipsem już kiedyś grali razem to na pewno będą w dwójkę dobrze grać i się rozumieć na boisku. To jest to!

8 polubień


Problemem są 4 pierwsze wyrazy.

1 polubienie

Jezu nie. To ja już tego Wataru wole niż jego. :sweat_smile::sweat_smile:

1 polubienie

Mmmm klasyczne nic pewnego ale moooże się uda jeszcze kogoś ściągnąć. To już chyba naprawdę wolałbym żeby wprost było powiedziane że na Endo kończymy i tyle. Chociaż nie powiem gdzieś tam tli się we mnie nadzieja na jeszcze jednego DM.

1 polubienie