Rozważania transferowe (dyskusja)

„Wataru #Endo ist freigegeben worden vom Club für Gespräche. Er ist zum Medizincheck nach England geflogen und war heute nicht im Training“, sagt Sebastian #Hoeneß. „Er hat mit 30 Jahren nun die Möglichkeit zum FC Liverpool in die Premier League zu wechseln. Es ist ein Traum von ihm.“ #VfB | #VfBPK

Translated from German by

“Wataru #Endo has been cleared by the club for talks. He flew to England for a medical check and wasn’t in training today,” says Sebastian #Hoeneß . "At the age of 30 he now has the opportunity to join Liverpool in the Premier League. It’s a dream of his.”

Stuttgart potwierdza, że dostał Wataru pozwolenie na wyjazd do Liverpoolu

Felix to ofensywny zawodnik, nie potrzebujemy takiego na ten moment. Poza świetną technika, wydaje się dysponować wyjątkowo pusta głowa i małą pracowitością. Z penwością z Jurkiem by sie nie dogadał :smiley:

CP widać nastawione na zatrzymanie zawodnika.

Nie ma się mu co dziwić. To weźmy już tego Japońca ale na Boga niech to nie będzie koniec wzmocnień. Kephen Thuram nie chociaż jeszcze dojdzie.


Pomocnik i stoper za 20, a wy tu z Edwardsem wyjeżdżacie

3 polubienia

Jeszcze tydzień zastanawiania się nad zawodnikami, pierwsza oferta, później tydzień myślenia nad druga oferta, żeby na koniec powiedzieć ze zabrakło czasu. Ten klub naprawdę schodzi na psy, kolejne okienko zmarnowane perfekcyjnie

Nie było mnie od wczoraj od 15, a do teraz 600 postów nabite. Liczyłem na Fofane czy Doucoure, ale widocznie Klopp wziął sobie za punkt honoru sprowadzenie Tchouameniego. Niesamowite jak późnym Rodgersem się stał.

Jeżeli chodzi o brak slota HG to Guehi z CP jest ponoć w kręgu naszego zainteresowania. O ile Klopp jeszcze w ogóle wie czego chce.

Radbug zostanie oficjalnie odblokowany 1 września.

6 polubień

Ponoć bardzo fajny zawodnik. Nie trzeba byłoby rejestrować, albo można wypożyczyć na rok. Plus zna się z Codym.

Zrzut ekranu 2023-08-17 163835

On ma 1 sezon w seniorach i w jego trakcie rozegrane około 50-60% minut, a jest w wieku Harveya.
#srednio to widzę

@AleksanderFa mamy Doaka i Gordona, to jest mniej więcej ten poziom, z czego nasi są młodsi i już jakiś czas w klubie. Przynajmniej w moim odczuciu, oczywiście mogę się mylić.

I jakie to ma znaczenie. Ma ogromny talent. Drybling, tempo, bramkostrzelność.

Salah w jego wieku był jeszcze w FC Basel.

@Loku64 Gordon wraca po mega długiej kontuzji i pytanie jak to wpłynie na jego rozwój. Doak jest świetny. Tylko pytanie co z Salahem, bo jeśli za rok miałby odejść to sam Szkot nie wystarczy.

@CzerwonyBartek najlepszym transferem będzie dyrektor sportowy, tylko jakiś na poziomie. Klopp powinien się zająć jedynie trenowaniem, a nie prowadzeniem klubu.

Generalnie to okno jest idealnym odbiciem poprzedniego. Na początek dwa fajne transfery (Nunez i Carvalho) a potem bezczynność aż na końcu paniczny transfer. Klopp firmuje to swoją twarzą i już w tym roku jestem tego niemal pewny, że te dziwne decyzje to jego sprawka. Dostał kumpla na dyrektora, żeby skupić w swoich rękach jeszcze więcej władzy i co? To co robimy to kompromitacja. Japończycy nie jest wcale jakiś niesamowicie jak słaby żeby tu po nim jeździć ale dostaje się mu za beznadziejne okienko transferowe. Ciagle zostały 2 tyg. Ale czy jest tu jakiś szaleniec który spodziewa się nagłego zwrotu akcji. Japończyk będzie pewnie naszym ostatnim transferem. Przebudowa fes. Całe szczęście na konferencji złotousty Niemiec wszystkich uspokoi a w okolicach listopada dowiemy się, że przyszłe lato to będzie czas wielkiej przebudowy.

1 polubienie

Ten Guehi pewnie tańszy od Doucoure nie będzie.

Te przebudowy trwają tak długo, że zanim jedni zostaną zastąpieni, to inni już się zdążą zestarzeć i ten skład jest non stop rozpierd**ony.

przecież jednego starego zastąpilismy jeszcze starszym :joy:

wez może szybciej, bo tego 1 zaraz po zakonczeniu okienka, to bedzie 1000 komentarzy

2 polubienia

Jeżeli nie Doucure to chociaż ten Kone byłby bardzo przydatny.

Plusem tego zawodnika jest to, że jest wszechstronny, bo grał jako podwójny pivot po lewej stronie, jako środkowy obrońca, lewy obrońca. Ciekawostką jest, że bardzo lubi podaniami obsługiwać środkowych napastników i jest to podobno jego markowe zagranie, więc Gakpo i Nunez niech czekają na podania. Do tego jest to zawodnik od brudnej roboty, czyli nie jest spektakularny, ale efektywny (Gini vibe). Jako zawodnik do rotacji na rok lub dwa może być. Nie jest to zawodnik do pierwszego składu.

Ja też mialem troche przerwy, pięknie było poczytać ten wątek ^^
Cóż za rollercoaster :smiley:
Naprawde to okienko to mem, i narobiło mi smaka na ten sezon. Serio, nie jestem tym zniesmaczony, tylko zasiadam z popcornem, bo to scenariusz rodem z filmów leslie nielsenem ;d

5 polubień

Za chwilę to czasu zabraknie na cokolwiek. Nikt poważny nie sprzeda ważnego zawodnika w ostatnich dniach. Nie liczę klubów, które potrzebują kasę.

Dwa miesiące przyglądania się zawodnikom środka pola, że ich oczy nie bolą od tego…

Dobry okulista będzie potrzebny.

Aż tak Jurgen nie zwariował żeby wziąć i Endo i Gravenbercha