Rozważania transferowe (dyskusja)

Jak przyjdzie Doucouré, to jeszcze wyjdzie “na jego”.

Po JB, Caicedo i Lavii nie ma ratunku. Musieliby chyba wyjąć Tchouameniego i Colwilla XD czyli nierealne.

1 polubienie

Panie… i Panowie
Zeby przyszedl sam MuhamedAliBruceLee… to nic to nie zmieni
Jak k**** pojdzie raz do spowiedzi to zostaje z miejsca swieta?

Sezon ruszyl
Srodek pola lezy juz ponad rok

To jest brak zarzadzania druzyna na kazdej plaszczyznie
Amatorka…

DM powinien od polowy lipca juz byc ograny z druzyna

1 polubienie

Spoko, ja sie tego nie obawiam. Kiwo Jako-Tako to juz nasz ostatni transfer, to jest w stylu FSG wiec raczej nie mam watpliwosci, ze konczymy juz okienko. :wink:

Transfery jakies tam sa zeby powalczyc o top4, rozpalone nadzieje kibicow i obiecanki byly, winny tez juz zostal wybrany (klopp / szmatke) wiec wszystko sie zgadza, okno mozna konczyc. :smiley:

A jak wygląda sprawa z Florentino Luisem? Ktoś to śledził? Były jakieś plotki / potwierdzone zainteresowanie? Ja niewiele na ten temat widziałem. Tam jest jakaś klauzula 120 mln. Jaka byłaby ewentualna cena?

Są dwie opcje. Albo siedziałby w norze, albo pisałby, że gdyby nie wydali 90 milionów na tego patałacha Nuneza to przyszedłby Bellingham czy inny Caicedo. Na co komu czytać te wypociny?

4 polubienia

Wyciekły skany przekroju mięśni Endo, koleś podobno jest ewenementem. Poniżej jego mięsnie udowe w powiększeniu 400x. Uważa się że nawet najlepsi atleci często nie mają takiej budowy.

@scorpionlfc5 CP chce % od sprzedaży zawodnika dalej. Jeśli kiedyś by to nastąpiło.

@scorpionlfc5 Pewnie możemy ale Jorg coś wymyśli aby tak nie było.

10 polubień

No trudno. A wobec zaistniałej katastrofy, nie możemy się na to zgodzić?

Zależy o jak wysokim procencie jest mowa. Bo może chcą całkiem spory (30%/35%).

Sto procent, że winę zrzuciliby na Nuneza :sweat_smile:

1 polubienie

Mi się wydaje że bardziej by się do Szobo przyczepił że znowu za drogi piłkarz i że za jego cenę mogliśmy z dwóch tańszych brać.

P.S - Co prawda sprzed 2h ale Endo już chyba po badaniach

nie ma żadnego zainteresowania, stwierdzono że jest za słaby, co pokazują jego wypożyczenia do Monaco i Betisu, gracz na ogórki jak Porto Ave. Zapomnij o nim.

Takie oburzenie o Endo, a pełno gorszych ogórków przywołujecie z Amrabatem i Fiorentino na czele😜

@scorpionlfc5 patrzac jak skrajnie były nieudane jego przygody poza Portugalia, to bałbym się, że u nas będzie podobnie. Taki wydaje się case Renato Sancheza tylko słabszy😂
Renato tylko w Lille grał cokolwiek i w Portugalii. A tak od wszystkich klubów się odbija.

Za to Japończyk jako zadaniowiec powinien się jako tako sprawdzic :sweat_smile:

2 polubienia

Nie powiem, żebym się ekscytował transferem japońskiego trzydziestolatka, ale nie mozna po nim jeździć za to, że Liverpool pokpił okienko transferowe i będzie on być może jedynym pozyskanym DM i to w sytuacji, gdy nastawialiśmy się na Caicedo i perspektywicznego Lavie.
Będzie Wataru zamiast Moisesa, trzeba mieć nadzieję, że zamnie wszystkim krytykom gęby.

2 polubienia

Nie wiem jak inni, ale mi sam zawodnik nie przeszkadza, oburzeniem jest absurdalna/chora/nieadekwatna/przepłacona kwota. Top 1 najgorszy transfer na świecie pod względem jakość-cena. Za Philipsa nikt nie chce dać 10 mln, za to my rzucamy 25 za gościa na jego poziomie i 4 lata starszego :roll_eyes:

Nie no bez przesady, aż tak c*ujowy jak Phillips nie jest.

Nie no, Endo chyba mimo wszystko jest nieco lepszy, ale poza tym mam podobnie. Jeżeli byłby to tańszy transfer w idei doświadczonego rezerwowego to jak najbardziej. Kto wie może będzie miał końskie zdrowie i mógłby trzymać jako taki poziom przed 2/3 sezony jeszcze

No i przede wszystkim jakby został ściągnięty w miarę młody DM do pierwszego składu i do rozwoju. Ta polityka transferowa jest po prostu absurdalna

Do samego piłkarza nic nie mam:)

2 polubienia

Warunkiem pozytywnego odbioru tego transferu jest ściągniecie kogoś wartościowego do pierwszego składu gdzie Endo byłby zmiennikiem i człowiekiem do poszerzenia składu. Wtedy dobrze.

do tego kloc Fofana którego nikt nie chce mimo roku do końca kontraktu, Gravenberch solidny gracz rezerw Bayernu, nasz japończyk grał w tej bundeslidze w której holendra nie chcieli na kilka minut wpuścić i Andre jako wisienka przeciętności na torcie

1 polubienie

Trzyma kciuki za CP zeby wykazali sie asertywnością w stosunku do naszych propozycji. Tak naprawdę sprowadzenie dzisiaj jakiegoś drogiego dm tylko zaciemni obraz tego okienka. To jest kompromitacja ale musi byc blamaż. Serio nawet awans do LM nic nie zmieni w tym klubie. Wydajemy za malo bez pomysłu. Musimy zatrunisc tymczasowego dyrektora sportowego, ktory ma doświadczenia na poziomie sredniego klubu. Czy jesteś my na topie czy średniakiem wiecznie nie ma kasy na skompletowanie kompletnej kadry. Trzeba całkowitej kompromitacji podpalenia kibicow do działania. Trzeba ich zmusić do sprzedaży klubu za wszelka cene kosztem nawet wyników w najbliższym czasie.

1 polubienie