Rozważania transferowe (dyskusja)

Akurat Andre to wydaje mi się spoko opcja. Tylko na ten moment wole Japończyka, jednak już ograny w Europie i lepszy w destrukcji. Jak w zimie Andre ma być tańszy, to może warto poczekać.

Sama kwotę za Endo uważam za zbyt wysoka, jeśli doniesienia się potwierdza. Za 10 baniek byłoby to fajne uzupełnienie składu. Za 20 to człowiek ma przeczucie, ze można było ten kapitał lepiej ulokować. No nic dajmy mu pokazać, co potrafi.

Prezes Steve Parish powiedział Sky Sports News: „Jeśli kluby mogą składać oferty, za twoich graczy, nic nie możesz na to poradzić, a my przyjrzymy się tym ofertom w świetle tego, co jest najlepsze dla naszego klubu".

„W tej chwili jest bardzo, bardzo blisko końca okna transferowego. To musiałoby być coś niewiarygodnego, abyśmy w ogóle rozważali przyjęcie takiej oferty. A także musielibyśmy mieć gotowego zmiennika, którego moglibyśmy zdobyć".

Ten Endo to jest fajny chłopak, elegancki chłopak. Da radę

Naprawdę Fiorentino Luisa cenisz niżej? Pytam szczerze, bo nie znam Portugalczyka, a transfer Doucouré raczej się nie uda.

Ja raczej w więcej transferów nie wierzę. Za mało czasu. Łudziłem się Inacio i specjalnością naszego klubu czyli wpłaceniem klauzuli. Ale jeżeli informacje o nowym kontrakcie i podniesieniu klauzuli do 60 mln to prawda to można zapomnieć.

Serio aż tak bardzo zapanowały nad Tobą negatywne emocje w stosunku do właścicieli, że aż życzysz źle samemu klubowi i jego kibicom?
Jak The Reds kupią jeszcze jakiegoś sensownego DM’a, to będzie to dla mnie okienko 7/10. Jeśli dokupią jeszcze obrońcę, to może nawet 9/10. No ale moje oczekiwania na to okienko były realistyczne, to było oczywiste, że nie ściągniemy dużych nazwisk za Bóg wie jakie pieniądze.

2 polubienia
Czy gdybyśmy kupili jeszcze Doucoure, to okienko uznalibyście za udane?
  • TAK
  • NIE
0 głosujących

Nottingham Forest have made verbal proposal to sign Youssouf Fofana from Monaco. €35m + add-ons offer meets #ASMonaco expectation. #NFFC also speaking with 24yo France int’l to try to agree terms. Other clubs closely monitoring situation

@TheAthleticFC

image


Zostało ostatnie miejsce nonHG. To oznacza, że albo już nikt nie przyjdzie albo ktoś odejdzie w zimę.O ile transfer dojdzie do skutku.

To może Adrian? O nim wspominano.

A u nas nawet nie spróbowano ;(

Myślicie że pójdziemy jeszcze po ŚO w tym oknie? Bo ja mam spore wątpliwości patrząc jakie opcje są na rynku po tym jak Inacio przedłużył kontrakt. Może ten Medina z Lens byłby spoko.

Przecież widzisz, po transferze wczorajszym Japończyka, że zwariowali. To co tu można przewidzieć?

Raczej nalezy przeglądać składy 1/2 Bundesligi w poszukiwaniu celów transferowych Liverpoolu.

Raczej nie jeśli transfer Doucoure doszedłby do skutku, bo wątpię w wynalezienie kogoś ze statusem HG. Nawet jeśli próba pozyskania Doucoure by się nie powiodła to nie jesteśmy z nikim łączeni chociaż ten Pavard jest do wyjęcia za stosunkowo mała cenę.

Tak uważam ze pierwssym sukcesem bedxie zmiana właścicieli. Sukces Kloppa został zmarnowany. Mozna bylo wygrac wiecej qle caly czas mielsiny braki. Juz pomijam fakt ze brak transferów na czas spowodował sytuacje w której znow gonimy rywali i liczymy na cud zamiast madrze utrzymywac pewien poziom. Ty mowisz ze okienko spoko ja ci powiem ze mnie bardziej interesuję ilu pilkarzy odeszlo i jakie problemy sa do rozwiazania. Brak alternatywy dla TAA, lewonożny obrońca oprócz tej prowizorki z Japonii dodatkowy srodkowy pomocnik. W ataku tez nie mamy dwóch pilkarzy na kazda pozycję. Ten klub wrocil dzieki Klopowi i Ewardsowi którzy zrobili kawal dobrej roboty. Prawda jest taka ze powtórzenie tego sukcesu jest malo prawdopodobne a na pewno nie predko. Amerykanom na nas nie zalezy oni widza zysk i maja w dupie czy cos znaczacego wygramy

Edit pytanie brzmi czy chce zle bo nie widze sensu nad utrzymywaniem FSG przy sterach. Ja chce kogos z kasa i ambicjami bo zaslugujemy na przyszlosc a nie zyciem tylko przeszłością.

1 polubienie

A co powiedzielibyście na przeznaczenie 110 mln które rzekomo mieliśmy wydać na Caicedo na tandem Doucoure - Guehi? Guehi status HG, ale jednak prawonożny. Cenowo i tak już dawno zwariowano. Ale pewnie tak jak mówi Parish na tym etapie okienka by ich dwóch nie sprzedali.

5 polubień

Myślę, że nie. Jeśli prawdą było, że szukaliśmy lewonożnego środkowego obrońcy, to Inacio był świetnym kandydatem w rozsądnej cenie, a po niego nie poszliśmy. Teraz zostało nam ostatnie miejsce dla Non HG, które raczej będzie przeznaczone dla defensywnego pomocnika. A Anglików nie kupimy, bo są dla nas za drodzy.

Ja w ogóle zastanawiam się, skąd bierze się informacja, że szukamy lewonożnego środkowego obrońcy. Lewą stronę środka obstawia u nas van Dijk, który jest nie do ruszenia. Taki zawodnik mógłby grać za Robertsona, ale też nie wierzę, że Szkot straci miejsce w składzie, skoro Klopp nie chce dać mu spokoju nawet w mało ważnych meczach, gdzie ma do dyspozycji Tsimikasa. Już nie mówiąc o tym, że jakbyśmy kupili np. Inacio, to byśmy mogli od razu sprzedać Greka.

Zresztą Klopp wyraźnie powiedział Piszczkowi w wywiadzie dla Viaplay, że nie będzie robić transferów obrońców, o ile ktoś mu nie zgłosi chęci odejścia. Podejrzewam, że nawet Nat Philips zostanie.

Endo może zagrać jako CB. Jednym z głównych powodów jego ściągnięcia jest to że może obstawić pomoc i obronę. Odpowiadając na twoje pytanie uważam że już nie ściągniemy kolejnego obrońcy.

1 polubienie

Mam nadzieję, że Endo zostanie Klavanem aktualnego Liverpoolu