Rozważania transferowe (dyskusja)

Kto to xD

Nie znam ktos może wrzucić jakieś statystyki ?

Ciekawy zawodnik, nawet sam o nim pisałem na podstawie tego wykresu co tu krąży z obrońcami młodymi, w którym wypadł dobrze, gra w reprezentacji, 23 lata. Lewonożny stoper umiejący rozgrywać. ale słabo wypada w statystykach stricte defensywnych
image

@Hanys
image
Virgil

Konate
image

czyli taki slabszy Virgil jeśli chodzi o agresję doskok :smiley: a tego od roku Virgilowi brakuje :stuck_out_tongue: Raczej jakby miał sie sprawdzić to tylko w roli takiego pól bocznego obrońcy za Andyego.

1 polubienie

Jak wypada w porównaniu choćby do Virgila czy Konate?

Obrońca słaby w obronie? Nie no to, pasuje jak ulał do nas xD

Niech mi nie tłumaczą, za 2 tygodnie, że DMów nie było.

2 polubienia

Jak wrzucasz wykresy to móglbys chociaz miec jakiekolwiek pojecie co wrzucasz i zeby one byly ze soba jakos porownywalne. A wrzuciles Fofana kontra najlepsze ligi. Fiorentino kontra portugalska i Sangare kontra holenderska. Czlowieku chcesz sie bawic w statystyki to chociaz wiedz co one oznaczaja…

To moze jeszcze dorzucisz Damiana Dabrowskiego na tle Ekstraklasy

@scorpionlfc5 Po porostu sa nieadekwatne i jak je razem zestawiasz to wyglada jakby oni bbyli ze soba porownani. A 90 percentyl w portugalskiej to moze być 50 w top5, więc te wykresy są mylące i troche bez sensu.

Szczególnie, że w portugalskiej czy holenderskiej masz dosc spora przepasc miedzy topowymi drużynami a reszta stawki.

2 polubienia

Wiadomo, że tak jest. To żadna tajemnica. Ci zawodnicy nie grają w tych samych ligach, więc nie są to porównania bezpośrednie. Każdy to wie i bierze pod uwagę. A nic lepszego nie ma.

Ja i Ty to wiemy, więc inni pewnie też? Taką mam nadzieję?

Takie porównanie, też adekwatne nie będzie. Bo Doucoure gra w najsilniejszej lidze i widać ewidentnie, że z całej stawki jest najlepszy defensywnie.

Bayern też szuka DMa. Florentino Luís i Ndidi, to nazwiska, które nie były z nami łączone.

Na Doucoure tylko czas stracimy, a i tak, nic z tego nie wyjdzie najprawdopodobniej.

1 polubienie

my generalnie interesujemy sie 100 zawodnikami a zaraz nikt nie będzie chciał sprzedawać bo nie znajdą zastępstwa. Generlanie dla mnie to okienko się już skończyło i jesteśmy frajerami na maksa.

1 polubienie

No w obecnym momencie to pewnie albo płacimy im tyle ile chcą czyli te 70 mln albo obejdziemy się smakiem.

@scorpionlfc5 Ja nigdzie nie powiedziałem że taka opcja odpada tylko że nie będzie tutaj pola do negocjacji prawdopodobnie. Wszędzie są informacje że CP nie puści go tanio bo jest mało czasu do końca okienka i wątpię że nam promocje zrobią.

Tak, ale tylko na Twitterze. A realnie to złożyliśmy oferty za Lavię, Caicedo i Endo (Nie licząc Mac Allistera i Szoboszlaja).

Wygląda jakby cała reszta była “wymyślana”.

Czy LFC w oficjalnych przekazach w ogóle coś robił w sprawie np. Gonçalo Inácio? Nic takiego nie widziałem (mogłem przeoczyć). Thuram był na początku okienka. Też z klubu info jakiegoś o nim nie było.

Doucoure? To też spekulacje mediów. Mieliśmy głównego dziennikarza CP mówiącego, że przygotowują się na ofertę. Mieliśmy też szefa CP, mówiącego, że oferta będzie musiała być “nie do odrzucenia” oraz plotki, że pierwsza oferta została odrzucona wczoraj rano.

No dobra, a taka opcja czemu odpada? Przecież gość jest bardzo przyzwoity, kasa jest, a sezon może to uratować.

Czyli Jörg Schmadtke będzie czuł się, jak ryba w wodzie.

1 polubienie

Szczerze mówiąc nie wierze w zakup DP. Endo przyjdzie na sezon lub dwa w roli strażaka, a docelowo chyba wierzymy w Bajcetica. Wydaje mi się, że kupimy ŚO i zamkniemy okno.

Powinien przyjść jeszcze cdm i cb inaczej to okno znowu przespane. Bez sensu te wszystkie ruchy od zakupu Szobo. Było tyle czasu na jakieś fajne myki. Transfer Endo szału nie ma, ale może być. Gdzieś tam idzie w tym odnaleźć nadzieję.
Przyjdzie ktoś jeszcze inaczej może być grubo do zimy. Ja w ankiecie która tu była stawiałem na 4pkt po 3 meczach. Z Newcastle będzie o wiele ciężej niż z Chelsea.
Swoją drogą teraz 5 drużyn zakwalifikuje się do lm

Thiago za kimmich i niech biorą :rofl::rofl::rofl::rofl: ja tylko tak dopisuje z tym kimmich xD

analiza Endo pod kątem przydatności u nas

3 polubienia

Jak liczycie zawodników HG zgłoszonych do rozgrywek?
Nie mamy obecnie w kadrze pierwszego zespołu 14 takich zwodników + 15 będzie dopiero Endo?

HG czy non HG? HG nie trzeba mieć 8, bo mozna miec u21 ,ale max 17 non HG a mamy teraz 16

HG

  1. Alexander-Arnold
  2. Gomez
  3. Kelleher
  4. Jones
  5. Phillips

nHG

  1. Alisson
  2. Adrián
  3. Díaz
  4. Van Dijk
  5. Endō
  6. Jota
  7. Gakpo
  8. Konaté
  9. Mac Allister
  10. Matip
  11. Núñez
  12. Robertson
  13. Salah
  14. Szoboszlai
  15. Thiago
  16. Tsimikas

Bajčetić, Bradley, Elliott, Morton poza limitem.

W składzie ma być nie więcej niż 17 nHG.

7 polubień

no to czyli jesteśmy w dupie :smiley:

Nie wiem czy nie ma jeszcze zasady, że 8 z 25 zarejestrowanych graczy musi byc HG, ale tu pewnosci nie mam.