Rozważania transferowe (dyskusja)

wypchnąć Adriana i wziąć jakieś starego anglika na 3 bramkarza, albo tylko polegać na juniorach :slight_smile:

tak 8 chyba w kadrze meczowej nawet?

Robertson tez jest HGm, Szkocja i Walia się łapie

smutne jest to, że takie Forrest robi mądrzejsze ruchy transferowe od nas, mam na myśli kupno Fofany. Najgorsze jest to, że prawdopodobnie kupno Doucoure jest nieosiągalne przez to ze nie bedzie kogoś w zastępstwie u nich. Zostaniemy z niczego nie winnym Endo na którego wylewa się wiadro syfu

nie musi. Bo mozesz miec 8 z U21. Tylko są inne przepisy w PL a inne w pucharach. Tam musisz miec 4HG klubowych w tej osemce. Mozesz ich zastępować u21- ale w UEFA musi taki gracz być minimum 2 lata w klubie- dlatego Doak w tym roku musi być zgłoszony jak ma grać w LE -czyli na puchary mamy juz 17. Chyba, że kogos nie zgłosic, moze Allisona na faze grupową.

no to ciekawe, ale że to od tego roku? :laughing:

Z tą historią to ciekawe co miał na myśli.

A tak naprawdę upokorzenie Liverpoolu, ale trochę głupio powiedzieć w wywiadzie.

Ehhh to jest ogromny błąd i ogromne upokorzenie, nie wybaczę tego zarządowi i właścicielom, tak jak całego tego okienka

Dłuższy kontrakt i lepsza tygodniówka, powiedział co musiał powiedzieć.

1 polubienie

No to zaczynamy. Obstawiamy przejdzie czy nie.
Ja mówię tak.

@radzimordka to wolisz endu 2 zeby tu przeszedł niz ktoś kto ma potęcjał?

1 polubienie

chciałbym bardzo ale to okienko nauczyło mnie żeby się na nic nie napalać XD

Błagam nie, jeszcze tylko go tu brakuje

@Mati2020 wolę po prostu innego zawodnika z potencjałem, jak chociażby Thuram. Ja osobiście nie czuję Gravenbercha, szczególnie patrząc na transfery jakie zrobiliśmy

Nottingham Forest, za Florentino Luisa, składało oferty po 26 mln. Ten zawodnik, byłby do wyciągnięcia, za cenę dużo niższą, niż Doucoure.

Jeśli miałby przyjść jako dodatek do Doucoure to spoko.

Chłop ma 19 lat, Chelsea istnieje od 2003 roku, kiedy to przejął ich ten rosyjski zbrodniarz wojenny, to by się zgadzało xD

Jacob Greaves wyceniony na 11m€ z Hull mogłby byc ciekawą opcją. W zeszłym sezonie Greaves grał zarówno jako środkowy, jak i lewy obrońca w Hull City



Tylko kiedy ta oferta :rofl::rofl:czas goni

@radzimordka ale on ma 21 lat tylko kolego :wink:

1 polubienie

Czyli jednak Gravenbercha ?

@qba3 przepraszam że dodałem post bo nie widziałem postu strona lfc się zacięła xD

Nie poradził sobie w Bayernie ani pod okiem Naggelsmana ani pod okiem Tuchela i jakoś nie bardzo wierzę, że poradziłby sobie w Premier League. Ale młody jest, to może zrobić jeszcze duży progres.

Gravenberch to może nie transfer marzenie ale tak jak wyżej jest młody i już lepiej kupić jego niż nikogo.