Rozważania transferowe (dyskusja)

Fajny zawodnik. 23 lata, ponad 190cm wzrostu.

Zrzut ekranu 2023-08-18 130649

@roberthum no to do LE by go nie zgłosili. Na dobrą sprawę na rundę grupową wystarczyłaby obecna kadra. A w styczniu zawsze mogą podjąć decyzję kogo nie zgłosić na dalsze rundy.

I też będzie przepłacony xD

Mieli całe lato na ogarnięcie takich transferów a teraz pali im się dupa i kończy czas.

Co dalej nie zmienia faktu, że w lidze mamy 1 miejsce na zawodnika bez HG. Zakładając, że mamy ściągnąć kogoś docelowego na DM, bo przecież Japończyk ma byc tylko poszerzeniem składu (a Gravenberch to kolejny piłkarz do poszerzania składu), to na ligę nie będziemy mieli miejsca dla jakiegos zimowego transferu (czyt. Andre)

E: Jedyna szansa to pozwolić Adrianowi (bo raczej Matip i Thiago odpadają) zmienić barwy klubowe już w styczniu, tak jak kiedyś klub chciał zrobic z Kariusem. Jak na Hiszpana znajdzie sie chętny to Liverpool zgodzi się bezkosztowo zwolnić Adriana z pozostałych miesięcy kontraktu, aby mógł podpisac nową umowę z kims już od stycznia. Pod warunkiem, że nie odwali takiej akcji jak Niemiec - że może się na to zgodzić jeśli The Reds wypłacą mu pozostałe pensje jakie by otrzymywał gdyby został do końca umowy

No, ale to jest rozwiązanie bardzo mało realne

Chelsea Romana Abramowicza, na której się wychował. Z Terrym, Lampardem i Drogbą. On ma 19 lat i dla niego historia, którą zna, jest inna niż starszych ludzi.

2 polubienia

No w tym przypadku byłby problem, dlatego się zastanawiam po co przedłużali Adriana. Można go nie rejestrować, ale kasę będzie zgarniał.

Dlatego liczyłem, że pójdą po Lewisa Halla i sprzedadzą Tsimikasa, ale Anglik już zaklepany przez Newcastle.

Ten Gravenbech nie bez powodu nie gra w Bayernie, do tego najsłabszym Bayernie od lat. Przypominam, że grał więcej od niego Sabitzer, którego i tak oddali na wypozyczenie do MAnu i bez Sabitzera nie wzrosły minuty Gravenbercha.
Na EuroU21 stał głownie jak kołek, zero startu, zero agresji. Holandia odpadła w grupie poza tym. Chłopak widocznie, albo zawsze był słaby, albo coś mu w głowie sie poprzestawialo po transferze do Bayernu.
Do tego wypowiedzi, ze robi wszystko, a nie dostaje szansy. Jak tylko pojawily sie plotki o przejsciu do nas, to robil sobie zdjecie w naszej koszulce. Potem znikło zainteresowanie, to cieszy sie, że jest w Bayernie, teraz nowy sezon nie dostaje szans. To znowu będzie placz i ubierze kazda koszulke jak się mu syptnie dobra kase. Dla mnie pajac i slaby zawodnik.

3 polubienia

image
te statystyki to sa oparte na 788 minutach. Jak sie wchodzi na koncowki to duzo latwiej krecic liczby, bo jestes w pelni sil na podmeczonych rywali. Sa te staty niewiele warte i mało relatywne. W ogole samo to, że w rok rozegral równowartośc niecałych 9 spotkań…

A ci minimaliści co by go tu widzieli, to widocznie chca klub na poziomie walki o utrzymanie/srodka tabeli…

Dużo lepiej postawić na nasza młodzież.

1 polubienie

Na co nam drugi/trzeci rezerwowy na pozycję ŚPD w zespole?

To nie będzie żaden Upgrade od Bajcetica czy Samuraja.

My potrzebujemy kogoś do podstawy z odpowiednimi umiejętnościami, jak klub serio nie potrafił kogoś takiego znaleźć w 2 miechy to dajmy sobie spokój z takimi pół środkami i za te pieniądze dołóżmy do porządnego środkowego obrońcy.

@AleksanderFa wygląda jakby miał 18 lat, może Schmadke w momencie zakupu nie patrzył na wiek, tylko na zdjęcie i ktoś mu polecił, że zna dobrego grajka z bundesligi.

:grinning: :jp:
Zrzut ekranu 2023-08-18 132847

12 polubień

To takie oczywiste. Czy ktoś myśli, że ja jako 27 latek kibicuję The Reds z powodu sukcesów w latach 80tych? :sweat_smile: :sweat_smile: Nigdy w życiu. Kibicuję bo jak byłem mały zajawiłem się Gerrardem, finałem LM w Stambule i Jerzym Dudkiem. Do 2011 nawet nie wiedziałem, że istniał ktoś taki jak King Kenny :slight_smile: Dlatego też każdy kto popiera sprowadzanie wyrobników budżetowych jest niepoważny. Bo to właśnie na świetnych piłkarzach i sukcesach buduje się dużą bazę kibiców na całym świecie.

Edit.

Po zapoznaniu się ze statystykami i z po obejrzeniu analizy jego gry trochę się wewnętrznie przeprosiłem z tym transferem. Jest to mimo wszystko rozczarowanie jak w tydzień czasu z ‘generacyjnego’ talentu za 111 mln schodzimy do 30 letniego ligowca z Bundesligi… no ale okienko się jeszcze nie zamknęło. Trzymam kciuki za Thurama chociaż pewnie na niego szanse wynoszą jakieś 0,1 % :confused:

Edit 3 aaa i należy dodać że runął też 3 mit ględzony przez kompletnie niewiarygodnego już Jurka. Że nie kupujemy starych piłkarzy :slight_smile: nie mamy kasy, kupujemy tylko tych co chcą u nas grać oraz kupujemy tylko tych którzy nie są starsi niż cirka 25 lat :rofl:

2 polubienia

Hej,
Wielu widzę jest przeciwnikiem transferu Ryana Gravenbercha z Bayernu. Ja wręcz przeciwnie pragnę uspokoić i stwierdzić, że to jeden z najlepszych możliwych transferów młodego piłkarza do pomocy.
Zdaje sobie sprawę, że pieniądze niemałe ale Bayern ma pozycję negocjacyjną bo kontrakt piłkarza jeszcze długi.

Do brzegu:
Graveberch to piłkarz z sufitem zdecydowanie wyżej niż Lavia czy inny Szoboszlai. Może być jakościowo pilkarzem pokroju Mane/Salah. Z tym, że czy to odpowiedni zwodnik na pozycję numer 6? Tego nie wiem.
Były w futbolu przypadki zmian pozycji, chłopak ma na pewno długie nogi i genialne wyjście spod pressingu. Zobaczymy.

Chętnie zobaczyłbym jeszcze transfer typowej 6 i ŚO z lewą nogą. OBY.

Cieszy, że jest transfer, ale smuci jaki. Za 30 letniego noname’a dawać takie pieniądze… paranoja.
Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale obawiam się zderzenia ze ścianą.

Jak jest taki wspaniały to czemu w Bayernie przez cały sezon nie grał?

numer 3, czyli pierszy skład

My potrzebujemy gracza na już na pozycje DMa, który będzie podstawowym zawodnikiem na tej pozycji. na tym musimy sie skupić. a nie na kupowaniu kolejnej melodii przyszłości, która jak na razie odbiła się od Bayernu.

Mamy dodatkowo 1 miejsce na gracza bez HG, więc szansa, że ściągniemy więcej niż jednego zawodnika jest raczej niewielka czy to ze względów rejestracyjnych czy ze wzgledu na dostępne opcje na rynku i pieniądze

Kupujemy kogoś, kogo nie potrzebujemy. A na środku pomocy jest dziura. Nie trzeba nas uspokajać, bo obawy, są uzasadnione.

Potrzebujemy 6, a delegacja jedzie do Monachium przepłacić, za kolejną 8.

1 polubienie

Szanuję Wasz zdanie, uważam jednak, że to sensowny ruch, zobaczymy :slight_smile:

Osobiście myślę, że będziemy mieli z Wataru dużo pociechy, natomiast wciąż potrzebujemy jeszcze jednej “6”. Japończyk miał też trochę pecha, bo jego transfer przypadł na okres żalu po niepowodzeniach z Caicedo i Lavią.

1 polubienie

A no to jak ma długie nogi to w porządku, sprawdzi się.

7 polubień