Rozważania transferowe (dyskusja)

Skoro to nie FIFA to w co gra Chelsea? Już było to wspominane. Jak się kogoś chce to się go załatwia.

No i co da ta oferta? I tak go Benfica za 40baniek nie sprzeda.

Chelsea jak widać gra w transfer window cup, a w lidze zapowiada się że znowu będzie zero tituli.

Liverpool made a phone call this week to be informed on Ryan Gravenberch’s situation at Bayern. At the moment, Bayern do not want to sell the midfielder, but in case this changes, Liverpool are informed. [

@FabrizioRomano

for

@caughtoffside

]

Tak, zamiast kupić jednego kozaka to sprowadzimy dwie miernoty. Genialne. Już lepiej dać szansę Bajceticowi

1 polubienie

Ale coś nie do końca te informacje są spójne. Było, że delegacja udała się do Niemiec w celu monitorowania sytuacji Gravenbercha, chyba że coś mylę. Teraz jest, że wykonali telefon aby się dowiedzieć. To co? Oni w Niemczech zadzwonili?
Pare dni temu widziałem coś, że w wywiadach odnośnie Doucoure każdy odcinał się od tego, co sugeruje, że coś się dzieję w tym temacie i rozmowy posuwają się do przodu. Zobaczymy co się wydarzy.
Wydaję się, że ktoś dołączy jeszcze. Oby to była typowa 6, a nie ktoś kto może tam grać.

polecieli go obserwować, nie zagrał nawet minuty, to zadzwonili :smiley:

7 polubień

Nie wierz we wszystko co przeczytasz w internecie :stuck_out_tongue: zwłaszcza jeśli jest to niedzielny bild

Akurat tamte info nie było z niedzieli. Ale fakt, że to chyba Bild pisał.

Co to za źródło ten Dave?

Niestety ale OCKOP to jest płota dziennikarska o ile dziennikarzem można w ogóle go nazwać, a sam Pan Simon też nie jest jakimś rzetelnym źródłem.

To ten sam co przekonywał iż Caicedo po przespaniu się z decyzją, wybrał jednak Liverpool xD

Wielokrotnie było już pisane na forum, jest to źródło które powinno być banowane.

2 polubienia

1 polubienie

Trzymajcie mnie, bo nie wytrzymam😂


3 polubienia

Przecież to było do przewidzenia. Ja nie mam z tym problemu ważniejszy jest uniwersalny obrońca i tutaj musi być strzał w dziesiątkę.

1 polubienie

Na “6” bęzie Endo + Bajcetić, potrzebny obrońca i zamykamy okienko.

Przyjdzie box to box

Czyli przyjdzie pewnie obrońca i Gravenberch? :grin: Tam będzie Endo +Stefan

Raczej nikt już nie przyjdzie. Za mało czasu, Liverpool też raczej nie robi transferów pod sam koniec okienka.

3 polubienia