Rozważania transferowe (dyskusja)

Niby lepsza kadra, a w pomocy musi grać gakpo, a na dm mac allister. Wiadomo niektórzy zawodnicy są kontuzjowani, ale nawet jak wrócą to kolejni złapią urazy. Gdyby chociaż fabinho lub hendo został wyglądałoby to o wiele lepiej

Na pewno nie o kasę bo po nauczce z @poprzerwie2 wiem, żeby nie zakładać się, bo istnieje szansa, ze nie dostanie się kasy. Mogę się założyć o zakaz komentowania następnego okienka transferowego przez przegranego

Stoi.

#znaki,znaki, znaki

1 polubienie

Ten sam news recyklingowany codziennie od 2 miesięcy, a Wy się dalej dajecie nabierać xD

Liverpool are still looking to strengthen their squad this summer. They are monitoring the market to see if there are suitable options. [@Cocajunior for forumek.lfc.pl]

Al Ittihad nadal zainteresowane ściągnięciem Salaha. Pewnie będą robić podchody, żeby finalnie dopiąć transfer w przyszłe lato.


David Ornstein


@David_Ornstein

·

7m

🚨 Al-Ittihad have a concrete interest in signing Mohamed Salah from Liverpool. Saudi Pro League club making a renewed attempt to recruit 31yo Egypt international forward. Unclear at this stage if a move will materialise

@TheAthleticFC

#LFC #AlIttihad #SPL

Newsy o Mbappe jako zastępstwo, ustalone warunki z PSG itp za 3…2…1…

Sprzedaż Salaha to byłoby wywieszenie białej flagi. Nie wierze w to

1 polubienie

A nie kupienie obrońcy ani prawdziwego DMa nie jest wywieszeniem białej flagi? :joy:

A gdzie on wgl zniknął?

Nie aż takie. To byłby dramat

Nieaktywny od dłuższego czasu

1 polubienie

W przypadku sprzedaży Salaha to nie wiem kogo byśmy musieli kupić, aby nie stracić na jakości.
Większość nazwisk raczej poza zasięgiem.
Saka, Mbappe, Rodrygo.
Może Mitoma, ma pare spotkań na prawej stronie.

W każdym razie utrata totalnej gwiazdy potrafi drużynom wychodzić na dobre(Ronaldo w Realu), a tez je pogrążać(Suarez u nas).

Super, ze potwierdziłeś i rozwiałeś moje wątpliwości. Teraz wiem, że ludzie oceniający okienko na 1-2/10 po protu trollują niczym Hanys ze swoją 10/10.

Dzięki :+1:

PS. 1 wolne miejsce w składzie dla zagranicznego zawodnika jasno pokazuje, zę jeszcze jeden transfer na 99% będzie. Jestem o to spokojny. Za dużo graczy odeszło w tym okienku i zwolniło spore tygodniówki, by tak to zostawić

Pozostaje kwestia jakości tego nowego zawodnika. Raczej kolejny pomocnik.

Nadal nie wiem za co niby. Z Bellinghamem to by ci chyba zabrakło skali…

2 polubienia

A co to za pomówienia? Dałem 9/10.

Screenshot 2023-08-24 at 18-08-49 Anfield Edition on X

Diaby w AV, może Mbeumo? Olise pasowałby bardziej do Nuneza niż do Gakpo.

Piszcz dalej, oby pisk dalej był artykułowany

Mbeumo? Zawodnik dobry ale tylko DOBRY Salah to jest zawodnik wybitny mimo wszystko i wszystkich błędów

Ponadto zawodnik po 30tce, więc oferta rzędu 100-120mln od Arabów powinna pozwolić znaleźć kogoś niedużo gorszego na lata. Problem w tym, że nasi właściciele pewnie będą woleli spróbować na prawej Jotę czy Szoboszlai aniżeli ściągać jakąś gwiazdę/wielki talent na PS, więc jestem ciekaw co będzie za rok. W te okienko/zimowe nie ma szans. Za rok? Kto wie.

Gdyby to działo się, parę lat temu to Mbappe, wykorzystując trudną sytuację PSG z kontraktem. Pewnie rzucajać 150 mln by nas po rękach całowali za ofertę z radości, ze nie musza oddawać Realowi.

Niestety, nie mamy w tym sezonie Ligi Mistrzów, wiec wątpię, zęby akurat sam Kylian w oóle nas rozważał.

1 polubienie

Wydaje mi się Mbuemo mocno surowy i chaotyczny, ale fizycznie/szybkościowo jest świetny. Ja bym chyba spróbował bez Mo gry bardziej typowym skrzydłowym, poszerzającym grę. Wtedy lepszy prawonozny, aby łatwiej wrzucać. Tylko o nazwiska o takich predyspozycjach to mi ciężko na ten moment :sweat_smile: