Rozważania transferowe (dyskusja)

Sambi Lokonga uuu, lecimy dalej. Kto następny, może Partey?

O tak zawsze o nim marzyłem. Napewno doskonale wypełni nasze braki (bez względu na jakiej pozycji gra)

Fsg zrobiło szybkie dwa transfery bez specjalnego działania. Mac dogadany już wcześniej, Szobo klauzula. I tym oto sposobem fsg zatkało kibicom usta, szkoda że pewną częścią ciała. Tylko, że kiedy trzeba było ruszyć po kolejne wzmocnienia w obliczu odejść Faba i Hehe to już nie mieli męskich organów, aby tego dokonać (dać tyle ile trzeba było za Lavie). Romantyczna historia z Caicedo tylko pogrążyła zarząd na rynku. I tym oto sposobem mamy Endo i end od story.

Jeśli ma zostać sprowadzony chociaż jeden zawodnik to lepiej niech przyjdzie obrońca. Pomimo braków w środku łatwiej to poskładać jak wróci Bajcetic z Thiago. Gry w kilku meczach Gomezem i Matipem nie chce sobie nawet wyobrazać

No przecież Quensah jest jak nowy transfer po co kupować obrońce.

1 polubienie

A będziesz niestety musiał sobie wyobrazić, bo Ibu kontuzja a Virgilowi jak widać szykuje się dłuższe zawieszenie. Co do okna transferowego to ja jestem totalnie zażenowany i nie liczę już na nic, choć gdzieś tam z tyłu głowy jeszcze tli się nadzieja, że może pracujemy ,po cichu" nad jakimś sensownym transferem, bo co by nie powiedzieć to akurat kilka takich transferów zrobiliśmy kiedy to praktycznie do ostatniego momentu nic do mediów nie wyciekło.

Dobrze że okno się kończy za dwa dni, co chwilę tu wchodzę żeby sprawdzić czy już coś ruszyło a tu cicho, pomocnik potrzebny ale czemu nic nie słychać o obrońcy?:disappointed_relieved: A już w czwartym meczu na środku obrony będzie Matip z Gomzem. Smutny to będzie sezon chyba tylko będą momenty jak te które były w niedzielę

Nie ma Doucoure w dzisiejszym składzie CP.

Może jednak nastąpiło przełamanie w LFC i zapłacimy za niego ten okup…

Czemu nie sprowadzili Pavarda 27 lat duże doświadczenie, gość na 2 pozycję, Inter w 35 mln się zmieści.

1 polubienie

Pytanie zawiera odpowiedź.

No tak, nie ma 30 i ma znane nazwisko, wszystko jasne

5 polubień

Endo ma 30 Virgil też nie był nastolatkiem jak przychodził

Wiem że to tylko Carabo Cup ale może coś jest na rzeczy. Boże oby oni ruszyli te szare komórki i zakontraktowali go w tym tygodniu.

Ponieważ amerykanie maja w dupie ten klub i nie będę łożyć kasę skoro maja inne plany co przyszłości tej inwestycji. Skoro nie kupili defendywnego pomocnika do pierwszego skladu to bede takie ekskluzywne inwestycje na ławkę robic. Jest matip jest TAA. Czego więcej chcieć?

Jest potrzebny i to ostatni pasujący zawodnik z puli którą sobie LFC ubzdurał. 70 baniek na stół i można startować sezon na poważnie. Obronę ogarnie Quansah, który będzie objawieniem tego sezonu i będzie git.

Otworzą oczy jak na dobre utkniemy poza top 4. Po 2-3 sezonach będą w palnik 300 mln bo nie będzie kasy z Championa League.

to wtedy tymbardziej nie kupią, bo będa 300 w plecy :smiley:

1 polubienie

Oficjalnie jest nasz, dziś chodził w czerwonej koszulce!!

Douglas Luiz✅
Ndidi :white_check_mark:
Sambi Lokonga :white_check_mark:
Jeszcze siedmiu cudaków w dwa dni

2 polubienia

Nie zdążą. Zaraz bomba z Doucoure przecież.