Rozważania transferowe (dyskusja)

Cholerne dziady. Znowu stracony sezon przez ich skąpstwo. Jak można grać w nowoczesnym futbolu bez defensywnego pomocnika?

2 polubienia

Jakich słabych sezonach? Przecież za kadencji Kloppa był tak naprawdę tylko jeden słaby, gdzie nie zrealizowano planu minimum - oczywiście 22/23.

1 polubienie

Kolego to jest pewne, że go nie kupimy odkąd przegraliśmy walkę o Caicedo, a nie prawdopodobne

Gdzie ta pewność?? Bo nie widzę. Gdyby tak miało być jak piszesz to byłby tu tuż po fiasku z Caicedo.

Gościu… nie widzisz różnicy w zajęciu 5 miejsca, gdzie FSG mówi, że Klopp ma pełne poparcie, a wygraniu LM i zajęciu drugiego miejsca i Ancelotti mało sobie roboty nie szukał? xD

Celtic are closing in on a deal to sign Nat Phillips on loan. [

@TimesSport

Czemu by wreszcie nie sprzedamy, nawet za piłki treningowe.

Plus zmiennik Trenta

Conor Bradley‘s injury is not minor, as previously claimed, with the Liverpool right-back an “extreme doubt” for games through November [

@thisisanfield

City bierze Nunesa z Wolves (już here we go), MU Amrabata i Cucurelle (co prawda obaj to średniacy do uzupełniania składu, ale jednak), Chelsea zaraz kupi Palmera z City.

Co robi Liverpool, który ma braki na ŚPD i ŚO? Nie robi nic XD.

1 polubienie

Jeśli 1 września w Kloppie coś nie pęknie i publicznie nie skrytykuje władz i zarządu za rozj*banie kadry i nie udolność na rynku transferowym to chyba już naprawdę będzie to jego ostatni sezon w roli trenera LFC. Jeśli oczekuje się ode mnie przenoszenia gór, a nie zapewnia mi się nawet podstawowych narzędzi (Liverpool ma najmniejszą kadrę w Premier League oraz najsłabszą w TOP6), to takie miejsce pracy uznałbym za niepoważne i po prostu bym je opuścił.

4 polubienia

To, że mamy najmniejszą kadrę w PL to ok, ale że najsłabszą w TOP6 to szczerze wątpię. Bez kontuzji, mamy naprawdę dosyć mocną jedenastkę, oprócz pozycji ŚPD. Kadra jest wąska, ale I skład jest silny. Oczywiście bez kontuzji, jak wspomniałem.

Większość naszych grajków z podstawowego składu grałoby w I składzie MU/Tottenhamu/Chelsea, a spora część w Arsenalu.

4 polubienia

Gościu… a widzisz różnicę między liczbą mnogą a pojedynczą?

João Palhinha jest pożądanym celem nr 6 Thomasa Tuchela. Gdyby Portugalczycy dołączyli do klubu, Bayern Monachium pozwoliłby Liverpoolowi na odejście Ryana Gravenbercha!

Jprd! Rece opadaja!

1 polubienie

On jest dobrym źródłem w sprawie Bayernu?

Właśnie tego João Palhinha, to powinniśmy my kupić. Mimo wieku.

2 polubienia

On nie wiem, ale Falk tak

image

“The word from within the club is that they are very much ‘open to opportunities’, which means if the right player is available at the right price, they will make a move.”
“With just a few days remaining, the possibility that Liverpool do not make another signing is certainly growing”

@neiljonesgoal for @caughtoffside

Dobra to jak wleciał klasyczek “right player, right price” to można chyba zamknąć temat i czekamy do lata 2024.

9 polubień

Akurat żaden z tych transferów nie wywołałby u mnie oczopląsu. No może Palmer troszkę.

Tez uzupełniliśmy skład kupując Endo… ty czekaj

Brawo Liverpool. Zmarnowaliście kolejny sezon :sweat_smile:

Edit 3. Boże, ale piękne będą te fikołki Radbuga :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

8 polubień

Każdy z tych transferów to uzupełnienie składu, którego my też potrzebujemy…

Okienko transwerowe lato 2023 dla Liverpool uwazam za zamkniete! Schmadtke dalej Mozesz obserwowac !