Rozważania transferowe (dyskusja)

Prawie robi duza różnice :wink:

Don’t give me a hope :smiling_face_with_tear:

I tak nie wyślesz gościu

1 polubienie

Jeszcze tylko dzień monitorowania i obserwacji a bedziemy mieli 5 miesięcy żeby znaleźć right playera. Cierpliwości

1 polubienie

Haha żebyś wiedział. Pamiętacie jaka była retoryka przed okienkiem? Większość pracy została poczyniona bla bla bla tak że wydawało się, iż 2 tygodnie, góra miesiąc i wszystkie potrzebne transfery będą finito.

Żeby się nie okazało, ze tak było. Tylko odejście Fabsa&Hendo pozwoliło nam na zakup Endo😂

Zły tydzień dla tego Pana. Kompromitacja na rynku transferowym i nie można obrócić kota ogonem krytykując transfer Nuneza. Jeszcze będzie prosił moda, żeby utrzymał to zawieszenie przez miesiąc, aż ludzie się uspokoją :smile:

Myślę że takim przełomem w negocjacjach mogło by być na przykład złożenie oferty

2 polubienia

Po co składać oferty jak można monitorować i być gotowym do zakupu? Ludzie to łykną, napiszą w gazecie ze dobre ruchy, 7 zawodników niepotrzebnych odeszło, przyszło 3 wybitnych + świetnie rozwija się Quansah i scouserzy łykają

3 polubienia

No na pewno nikt tak nie działa jak my na rynku transferowym. Inni potwierdzają zakupy, organizują testy medyczne, podpisują kontrakty - ale co oni wiedzą o pozyskiwaniu nowych graczy. Lepiej obserwować, składać oferty, myśleć o nowych graczach - a koniec końców powiedzieć że nie było nikogo na rynku ciekawego i nasi wychowankowie mają duży potencjał. Jeśli ktoś z was łudzi się że nagle w 2 dni kogoś pozyskamy - to zejdzie na ziemię. Przez taki długi czas nawet nie złożyli oferty, to w 2 dni na pewno tego nie zrobią. Tak jak pisałem wyżej, może pójdzie informacja że złożyliśmy ofertę ale braknie nam 24 minuty do zamknięcia transferu, tak żeby PR FSG nie ucierpiał - Amerykańce to cwane lisy, oby ich wypędzić z tego klubu jak najszybciej. Jakby tylko to był hojny właściciel to Klopp zamiast jednego mistrzostwa z nami miałby już ze 3 i do tego z 2 Ligi Mistrzów. Wygrywa się puchary, głębią składu, której my prawie nie mamy.

no to byłby śmiech przez łzy. Kolejnemu chlopakowi by marnowali kariere. Zostanie tutaj, zagra może 2 mecze i tak sobie kolejny rok minie. Zamiast pojsc do championship i zagrac 30-40.

Swoją drogą ciekawy przypadek, że klub uznał że należy złożyć 100 milionową oferte za Caicedo który tu nie chciał przejść, a za Gvardiola który marzył żeby tu grać i na pewno by nie odmówił już oferty nie składali/

Co za dziwny zbieg okoliczności, że klub składa duże oferty tylko za zawodników którzy nie chcą tu przyjść.

12 polubień

EXCL: Liverpool in negotiations with Bayern Munich for permanent signing of Ryan Gravenberch. Not guaranteed to happen but clubs discussing price + if finances right formal offer to follow. 21yo wants #LFC. #FCBayern would need to replace

@TheAthleticFC

Transfer spoko, ale tu potrzeba na teraz jakościowego DM. Wciąż liczę na Doucoure, jakby przyszli obaj to bajka.

image

1 polubienie

Cud będzie jak przyjdzie jeden.

Liczyłem na Thurama no ale cóż.

Ja tego ruchu nie czaje. Wątpię żeby kosztował powiedzmy 10 mln, prędzej 20 plus 20 baniek za Endo to już 40 mln, a skończymy w klubie z dwoma przeciętniakami którzy lepsi od Bajcetica nie będą .
Nie lepiej było kupić jednego porządnego gościa ?

W pucharach od biedy może tam grać Thiago, a młody Hiszpan mógłby być jego zmiennikiem. ( tzn zmiennikiem jakiegoś dobrego ŚPD, a nie Thiago)

Ja tego okienka nie rozumiem.

3 polubienia

Nie mogą przyjść obaj, bo jest tylko jedno miejsce dla obcokrajowcow

Ja rozumiem do momentu kupna Szobo, później się zrobiło dziwnie :joy:

1 polubienie

Zamiast kupić Manu Kone który za chwilę po kontuzji nie miałby śladu, albo kehphrena thurama ostatecznie to kupujemy najgorszego z nich placka który nie łapie się w Bayernie na mecze z drużynami typu np jakis darmstadt. Dramat co się dzieje w tym klubie. Najpierw sympatyczny 30 letni Endo za 20+ mln a teraz to. To okienko to jest max 3/10. Sprowadzono dwóch kotów, dużo graczy odeszło a dalej to już padaka

4 polubienia