Rozważania transferowe (dyskusja)

My weźmiemy Gravenbercha, a Bayern Palhinhe. Gdzie powinno być odwrotnie XD.

1 polubienie

Gravenberch się liczy jako u21.

@CzerwonyBartek myślę, że Gravenberch przyjdzie, pytanie co dalej, bo jeszcze obrońca by się przydał.
@Lapaino myślę, że będzie kosztował minimum 30, ale też najbardziej bym chciał porządnego DMa.

Manu Kone ma wcale nie ubogą historie kontuzji.

to już lepiej było kupić Doucure zamiast Endo i Gravenbercha…No ale Ok już lepsze to niż nic

Thiago też miał a go kupili. To jeśli nie kone to mogli chociaż po thurama wrócić który może obstawić kilka pozycji. No nic, miałem nadzieję że united wyciągnie tego gravenbercha z Bayernu szybciej niż my.

Ten Gravenberch to DM ? Na whoscored piszę, że DM.

No ponoć jako dm się nie sprawdza. Ja mam nadzieje, ze to jednak zasłona dymna, czy coś ponoć oferty żadnej nie ma póki co.

@everlast tak tez być może :grin:

chyba zasłona przed brakiem jakiegokolwiek transferu

5 polubień

Wątpię, że to zasłona dymna. Klopp to Jego wielki fan.

Dokładnie. Po cholerę nam tacy zawodnicy? Bajcetic wróci po kontuzji i ich posadzi na ławce

Lepszy Gravenberch niż nikt, oby się udało, chociaż nie zdziwię się jak się skończy na „chcieliśmy, ale zabrakło czasu”

Logiki w tym nie ma co szukać, każdy normalny klub zamiast tej dwójki (Ryan + Endo) brałby kozaka na ŚPD.

1 polubienie

Nie oceniajmy transferu dopóki ktoś nie zacznie się prezentować w naszych barwach okej? Pamiętacie czasy przed Salahem? Jak to bardzo byliście źli ponieważ miał przyjść Brandt a przyszedł Salah? No własnie, gdzie jest teraz Niemiec a gdzie jest Salah. Pamiętacie czasy, że miał przyjść Gotze a przyszedł Mane? No właśnie, gdzie był Niemiec a jak grał Senegalczyk. Gravenberch w Bayernie prezentuje się mocno przeciętnie, ale pamiętajmy że czasami chłopak może wypalić. Na pewno przy negocjacjach duży plusem jest to że mamy Van Dijka i Gakpo - na pewno obecność Holendrów przemawia na naszą korzyść.

2 polubienia

A mówił o tym Klopp czy tylko wieści „z drugiej reki”? Poważnie pytam, zero uszczypliwości jakby co :laughing:

@Edum czyli na dobra sprawe mogli sobie to wymyslec :crazy_face:

Ja byłem dużym zwolennikiem transferu Salaha, przeciwko Mane tez nic nie miałem, a Gravenbech mnie strasznie nie przekonuje. Jednak jak go kupimy nie pozostanie nic, jak liczyć ze wypali. Może tez próbujemy wypożyczyć jako biedaopcje dodatkowa.

1 polubienie

Też wolałbym Thurama i to całkowicie. Z tych młodych zdolnych to w moim odczuciu najlepsza opcja. No ale cóż. Pewnie z 2 razy droższy tak zakładam.

2 polubienia

Jako “8” uważam, że dobry transfer. Jest wciąż młody i ma duży talent. Natomiast nie rozwiązuje naszego największego problemu. Potrzebujemy jakościowego DMa na wczoraj. Jest do wyjęcia Doucoure za 70m, a oni zamiast zapłacić (sami są sobie winni, że czekali do końca okiena) to będą się targować jak o Lavię.

No ale jak dawaliśmy 111 mln za caicedo to powinno nam wystarczyć i na thurama i na obrońcę. Przecież to młody zawodnik więc kasa wydana raz na jakiś czas. Tu nie powinno być czy drożej czy taniej na tym etapie żadnego czekania na right playera tylko brać co jest najlepsze w tej chwili i jazda. Bo czekanie na right playera to się skończy jak z jude

Dajcie już spokój z tym pisaniem, że skoro dawaliśmy ponad 100 mln na Caicedo to nas stać na innych graczy. To zagrywka ze strony FSG że mamy kase i nie są takimi Żydami na jakich wyglądają. Oby się z tym Holednrem udało, zawsze to jakąs opcja do pomocy, a wierzę że Klopp wyciśnie z niego jeszcze więcej umiejętności!

2 polubienia

Transfery są wisienka na torcie dla każdego kibica dla mnie również. W czasie okienka klikam tą stronę kilkadziesiąt razy dziennie w nadziei. Ostatnio zacząłem spoglądać na temat transferów przez pryzmat wzajemnych relacji innych klubów między sobą oraz relacji LFC na rynku transferowym z innymi klubami. I tak im dłużej to analizuje tworzy mi się obraz Liverpool FC jako klubu chcącego za każdym razem zrobić interes praktycznie kosztem partnera po drugiej stronie. Widzę wręcz niechęć innych klubów do robienia z nami dealow bo nie szanujemy pojęcia kompromisu i nie jesteśmy zbytnio lubiani.

3 polubienia

Tak patrzę na transfermarkt to bardziej ŚP, w zeszłym sezonie 1 mecz jako DM.