Rozważania transferowe (dyskusja)

A jak wolne wykonywał :pinched_fingers::pinched_fingers:

Lewą nogą z tego co pamiętam, nawet SAF propsowal ten transfer :stuck_out_tongue_winking_eye:

teraz to nie ma znaczenia, trzeba coś zrobić w tym momencie, mleko się rozlało. Szkoda ale trzeba włączyć pragmatyzm, boję się jednak że z burzy mózgów Jurgena i Szmadtke nic dobrego nie wyjdzie. Tak naprawdę to wolę hendo i fabsa niż Endo i Gravenbercha.

1 polubienie

Szkoda, że okno nie kończy się dziś. mam już dość tego cyrku. To co się odwaliło w tym oknie to jest porażka, najgorsze okno transferowe. Fakt, że od ponad roku wszyscy specjaliści uciekają z tego klubu świadczy tylko o tym, że ten okręt tonie. A najgorsze jest iż wszystkie wróbelki ćwierkają, że to JK jest temu winny bo ma za dużą władzę. Kontrakt do 2026 roku, jeszcze trzy sezony, ale jeżeli kolejny sezon będzie poza top 4 i kolejne okno będzie pod dyktando JK to obawiam się jak się to skończy.

Spokojnie panowie, po co te nerwy? Jest jeszcze mnóstwo czasu, a Liverpool może pójść po obrońcę i pomocnika. Nie jest to pewne, ale klub się nad tym zastanawia.

1 polubienie

Christian Falk

@cfbayern

·

54m

✅ FC Bayern expect an offer from Liverpool for €30 Mio Euro for Ryan Gravenberch ✅ Gravenberch wants the Transfer to Liverpool ✅ Jürgen Klopp convinced Gravenberch that he will be perfect for the Liverpool-System

Fabsa od Edno jak najbardziej ale Hendo to był już naprawdę cienki. Gravenberch ma 21 lat. Chopok jeszcze może pokazać, że ma potężną fujare między nogami.

3 polubienia

Kiedy dokładnie okno się kończy?

30 mln euro to niezła kwota, biorąc pod uwagę ciemność D… w której jesteśmy i kończące się okienko.
@karek okno kończy się jutro.

1 polubienie

Szkoda ze zamiast tego Japonca nie wzięliśmy tego chłopaka Lucas Gourna-Douath.

Jutro? Dzisiaj o północy jest koniec.

Edit: zostałem oszukany przez artykuł na stronie ;]

Okno otworzy się w środę 14 czerwca i zamknie o północy polskiego czasu z 1 na 2 września.

Okno kończy się jutro o północy.

Summer transfer window 2023: When does it close? Dates, Deadline Day, how to follow with Sky Sports | Football News | Sky Sports

Bo nie mamy kumpla który po znajomości nas wkręci w biznes na 3 miesięczny kontrakt :wink:

1 polubienie

Wrzucam, tak dla odmiany, w celach humorystycznych… :sweat_smile:

Dawać już ten 2 września; kończmy tą żenadę. Mam nadzieję, że odpowiednie i wpływowe osoby zaraz po zakończeniu okienka transferowego rozpoczną kampanię przeciwko FSG i zarządowi klubu. To jest niesamowite jak wielką degrengoladę zaliczył ten klub w ciągu półtora roku.
Kto nie inwestuje w przyszłość, ten w pewnym momencie zacznie odstawać od reszty. My, przez błędy z poprzednich 2-3 lat, od początku zeszłego sezonu zaczęliśmy odstawać i przy pierwszej możliwej okazji (to okno transferowe) zamiast działać i się wzmocnić, postanowiliśmy zmniejszyć kadrę o 6 zawodników (już odeszło siedmiu, zaraz odejdzie Phllips, a przyszło tylko dwóch, bo z szacunku do siebie Endo nie liczę), przez co mamy najmniejszą kadrę w całej(!) Premier League, mimo iż będziemy walczyć na 4 frontach… Ręce opadają… :man_shrugging:

PS. Przeczytałem właśnie na sportbible (tak, wiem - XD), że fani wyśledzili, iż ponoć prywatny samolot z Monachium ma wylądować po południu w Blackpool (godzinka drogi od Liverpoolu), więc chyba faktycznie ten Gravenberch do Nas przyjdzie.

Typowy post dla zasięgów na Twitterku, o większość tych nazwisk się nawet nie staraliśmy lub nie wykazywalismy zainteresowania, a realne “rejection” mieliśmy może od Bellinghama, Mounta, Lavii i Caicedo.

5 polubień

Prywatny samolot leci a raczej ma leciec za 1,5h z Monachium do Blackpool

1 polubienie

Widocznie Blackpool się wzmacnia, żeby wrócić do Championship

14 polubień

No tylko Klopp jest chyba jedyną osobą która sądzi, że on będzie dla nas ,perfect". Oby miał rację

Ugarte był moim marzeniem, Ugarte póki co… udowadnia, że byłby świetnym wyborem będąc jednym z najlepszych w tym sezonie w PSG dotychczas. Pasowałby świetnie, bo poza grą defensywną świetnie rozgrywa od tyłu i o ile wykonuje sporo krótkich podań, to tej piłki po prostu nie traci i nie wystawia na konia swoich jak robił m.in. Henderson wielokrotnie w ostatnich sezonach. Jestem wkurwiony w cholerę, że przez to, iż prawdopodobnie nie było planu zastępowania Fabinho nie ściągnięto go, a oferta z Arabii przyszła już po zaklepaniu Urugwajczyka przez PSG.

Gravenberch będzie fajnym wzmocnieniem dla poszerzenia opcji gry na 8. Nie uważam jednak, że zacznie od razu grać swoje, nim Klopp go wprowadzi we wszystko i odzyska blask po roku siedzenia na dupie, to minie trochę czasu. Będziemy dalej męczyć się Endo na 6. Tylko transfer Hincapie w mojej opinii może podnieść mocno ocenę okienka, czy to do taktyki grania Trentem w pomocy czy do zastępowania VVD/Konate. Nie ma tutaj jednak gwarancji, że po przyjściu będzie pokazywał odpowiedni poziom, bo obecnie mało który ‘dostępny’ zawodnik na rynku takim byłby, ale wg mnie trzeba zaryzykować - nie chcieliśmy ściągać Gvardiola, który wg wywiadów mocno z nami sympatyzuje i możliwe, że dałoby się go przechwycić od City, to damy niewiele mniej za wg mnie trochę większą niewiadomą (no chyba, że ploty o wymaganych 60-70mln są wyssane z palce).

4 polubienia

Jeszcze 1 dzień i FSG zamknie japy hejterom, prawda?