Rozważania transferowe (dyskusja)

Palhinha nie dołączy do Bayernu [Plattenberg]

O, transfer Palhinhy do Bayernu upadł.

Plattenberg

Ale sporo źródeł podaje, że Bayern i tak sprzeda Gravenbercha.

Zapowiada sie wielkie zesranie sie transferu Gravenbercha.

1 polubienie

xD

No to trzeba iść po Palhinhę, @Edum to czemu nie ma jeszcze oficjalki Ryana?

@scorpionlfc5 ta, „wiesz Ryan zawsze w Ciebie wierzyłem, chciałem Cię zacząć wprowadzać od trzeciej kolejki xd”

1 polubienie

Ten Gravenberch zrobi tam rewoltę jak oni go nie puszczą więc luz. Nie będzie tam tracił czasu drugi rok, ale to trzeba jaj i zdecydowania a nie być cichą myszką.

Ludzie, bądźcie cierpliwi…

Bo nie musi? Musi byc najpierw przygotowanie materiałów, wywiad, grafiki, posty na stronę i na social media. Zdjęcia itd. Podpisanie kontraktu po prostu najmniej pracy.

Teraz właśnie Tuchel dzwoni do Rayana i mu tłumaczy, że “nie da rady” hehe.

Czy naprawdę Fulham zostawia gracza, którzy zażądał transferu?

A Bayern zostaje z Gravenberchem, który chce iść gdzieś gdzie będzie grał więcej.

Skąd takie info?
Czy kolejne pierodlolo, by innym zbrzydzić dzień?

1 polubienie

Takiego błotnika już nie dostanę

1 polubienie

Potwierdza się, ze transfer Palhinhi upadł [Fabrizio Romano].

@lfc96pp przecież kolega to pisał w formie domysłu? Jeżeli transfer Gravenbercha zależał od transferu Palhinhi to może być problem. A jeżeli pisanie jakiegoś randoma z neta psuje Ci dzień to znaczy, ze masz problem xD

wywali się do godziny ten transfer Gravenbercha.

Z 4 pomocnikami by zostali tylko. Bayern to nie LFC, żeby z wąską kadrą grać sezon xD

Scorpion, gościu płaczesz, lamentujesz i jeszcze wrzucasz jakieś gównoźrodła. Może wyjdź na powietrze na chwilę xd

2 polubienia

To żadne info tylko domysły myśleniem logicznym że jak transfer Holendra był uzależniony od Palinhy to nie przejdzie, ale z drugiej strony to już jest tak zaawansowane że raczej nie powinni tego dealu anulować. Szczególnie że oferta jest mega szczodra z naszej strony.

Wytłumaczy mi ktoś o co tu chodzi? Skoro Bayern chce Palhinhe, to czemu biorą się za ten transfer ostatniego dnia okienka? Przez to Fulham nie ma czasu na dopięcie zastępstwa. Analogicznie Liverpool idzie po Gravenbercha w ostatni dzień okienka, co jak się nie uda, jest jakiś plan B? Na uj wszyscy czekają na Deadline Day? Nie pojmuje tego

2 polubienia

Raczej więcej czytam niż się udzielam, ale aż postanowiłem się zalogować.

Nie wiem czy aktualny zespół odpowiedzialny za transfery rozważa takie nietypowe scenariusze, ale nie takie rzeczy robiliśmy.

Ja bym sprzedał Salaha za 200mln, a nawet odrobinę opuścił (+/-190mln) pod warunkiem wypożyczenia do LFC do zimowego okna.

Chociaż myślę że i tak w tym oknie nie damy rady dopiąć w parę godzin nikogo sensownego. Chyba że mamy już z kimś przegadane warunki na które tylko kasa nas nie puściła.

1 polubienie

I po co niektórzy sieją panikę.