Rozważania transferowe (dyskusja)

Kwotę, jaką tutaj oferują nam za Salaha, powinniśmy od razu wysyłać do Crystal Palace, za transfer dwóch zawodników. Cheicka Doucouré i Michaela Olise. Jak “tak” to “tak”. A jak “nie” to “nie”. Do północy jest czas.

Z pewnością CP odda cały swój środek pola w ostatni dzień okienka nie będąc w stanie załatać tych dziur. Co im po tej kasie jak spadną z PL?
Cała ta gadanina jest bezsensowna, Salah nie odejdzie w tym okienku.

Skoro mu dają 500/600 za 4 lata, to na pewno nie rekordowa. CR7 i Benzema pobierają 200 rocznie.

600 za 4 lata, to 150 za rok, czyli tyle ile dostał Neymar bodaj.

Bella-Kotchap czy jak mu tam wypożyczony do Bayernu. Do kur*y jak to jest, ze oni potrafią wypożyczyć zawodnika, a u nas nie ma w planach żadnego obrońcy? Do uja mamy 2 połamańców + Quansaha w odwodzie, nie można było wziąć takiego grajka za pare baniek? Do przepłacanie za 30 letnich kitańców są pierwsi

1 polubienie

Tak jeszcze odnośnie Gravenbercha to po wczorajszych ,burzliwych" dyskusjach na forum zacząłem się mocno zastanawiać jaki plan ma na niego Jurgen, skoro gość ewidentnie nie pasuje na chwilę obecną do podstawowego składu na żadną z pozycji w pomocy. Zacząłem kombinować, czy czasem Jurgen nie myśli o przejściu na 4-2-3-1 z Ryanem i Makiem na dwóch szóstkach i Szobo na dziesiątce. Potem naszła mnie myśl, że może to jest transfer z myślą bardziej o następnym sezonie, kiedy to najprawdopodobniej odjedzie Salah, i wtedy Szobo byłby przesunięty na prawe skrzydło a za niego Ryan na ósemkę. I tak dumałem i dumałem drapiąc się po głowie, aż tu nagle z pomocą przyszedł dzisiejszy wywiad Tuchela. Trener Bayernu wspomniał w nim, że Ryan to typowa ósemka, a w ich taktyce nie ma miejsca na tego typu piłkarza i Ryan bardzo chce przejść do Liverpoolu, bo ( ewidentnie po rozmowach i przekonywaniu przez Kloppa) widzi dla siebie miejsce jako ÓSEMKI w 4 3 3. I biorąc to wszystko pod uwagę to wydaje mi się na tą chwilę, że przy wszystkich zdrowych i gotowych do gry pomocnikach Klopp rzeczywiście będzie wystawiał w jednej formacji Maka, Ryana i Szobo, przy czym to Mak ( o zgrozo…) będzie grał jako szóstka tak jak w 1 i 2 kolejce ligowej, Gravenberch jako ósemka po lewej stronie a pozycja Szobo jako ósemki po prawej stronie pozostanie niezmienna. Myślę, że obiecanie przez Kloppa dużej ilości gry miało tutaj kluczowe znaczenie dla decyzji Gravenbercha o przyjściu do nas. Także jakbym miał na teraz obstawiać, to wydaje mi się że Endo pójdzie na ławkę i będzie wchodził na pozycję ŚPD z któregoś z w/w przy naszym dobrym wyniku. Jeśli tak się stanie ( a po tym wywiadzie Tuchela i długim rozmyślaniu uważam, że jest to najbardziej prawdopodobna opcja) to dużo w tym sezonie będzie zależeć on formy naszych środkowych obrońców i Allisona, a nasze mecze dla postronnego kibica będą nie lada rozrywką.

No bo chcą z Quansaha zrobić drugiego Williamsa XD

Czyli szukają kłopotów innymi słowy

@cynar dużo opinii i analiz czytam, że Gravenberch ma być z Mackiem na podwójnym pivocie.

Prędzej Ryan pogra w LE i będzie zmiennikiem MacA na 8. Endo zostanie na 6 bo tam potrzebne doświadczenie, a czasem MacA będzie przesuwany za Endo na 6, a Ryan będzie wchodził na 8.

1 polubienie

Za 20 minut koniec okienka w DE. Palhinha jeszcze nie ma zielonego światła, zaraz się okaże, ze nawet Gravenbercha nie będzie

@Edum
Oficjalne zamknięcie okienka w DE o 18 o jakich ty 6h piszesz?

Był na pewno jeszcze transfer niedoszły Burnley, Coulibaly obrońca

1 polubienie

Z Gravenberchiem pewnie już papiery podpisane. Zdajesz sobie sprawę, że papiery są podpisane o wiele wcześniej niż Romano powie “Here we go” ?

Poza tym transfer jest odchodzący z Bundesligi więc raczej to nie stanowi większego problemu.

Zdajesz sobie sprawę, ze tylko w tym okienku kilka transferów upadło po „Here we go”?

Czytaj ze zrozumieniem, jest to powiązane z transferem Palhinhi, jeśli ten nie przejdzie do nich to nie puszcza Ryana, jaśniej już tego nie powiem

Zaraz się wywali ten transfer Gravenbercha xD

1 polubienie

Mirror genialne źródło naprawdę. Bayern ma już dogadany transfer z Fulham, tu się nic nie wysypie, mają jeszcze 6h na dopięcie papierków.

@Lfc_Dream jakie transfery upadły po here we go, oprócz Adamsa do Chelsea?

Chyba był jeszcze Olise

Ty masz serio genialne źródła tych postów xd

@Lfc_Dream Miałem na myśli nasze pozyskanie Holendra.

1 polubienie

Ziyech 2 razy w tym okienku Gvardiol raz dopięty dopiero 2 tygodnie później

Fulham czeka na następcę Palinhy. Jak nie uda im sie go ogarnąć to pewnie będzie powtórka z Kolo Muanim