Rozważania transferowe (dyskusja)

Nie pomyliłem, wiem, że to nie ty, tylko jakiś user bez avatara :stuck_out_tongue: Mi szkoda tego Diabyego, bo okazał się względnie tani. Gdyby to ode mnie zależało, to wymieniłbym w tym okienku szklanego Jote na francuza.

@Edum

Dla mnie wystarczająco, żeby go sprzedać, jeśli pojawi się dobra oferta. O semantykę się nie będę wykłócał :wink:

1 polubienie

Przecież Jota nie jest jakiś mega szklany…

Poza tym Diogo to sprawdzony zawodnik i ma dopiero 26 lat.

1 polubienie

Niech wezmą jeszcze Jacoba Greavesa z Hull.

1 polubienie

image

@jaicamsob Info wyszło u Romano o 15:23 więc dość świeże

Swietna informacja. Od 5 godzin na glownej lfc.pl

W przyszłym roku to dadzą za niego max 70 i to wystarczy niestety

To okej, niech wystarczy, ale niech to będzie lipiec/czerwiec. Bo teraz jest dla nas bezcenny w kontekście walki o cokolwiek.

2 polubienia

Przecież Araby za rok wrócą, być moze i kilka klubów będzie nim zainteresowanych. Kwota transferu będzie podobna do tej jaką oferują teraz. Dla nich to jest perła w składzie tego zespołu który go pozyska. Nie będą patrzeć czy ma 5 lat czy 1 rok do końca kontraktu. Skoro za Neymara rzucili taką kasę to za Mo spokojnie za rok ponad 150mln funtów pójdzie. Jest tylko 1 ważna rzecz. Żadnych bonusów! Tamta liga nie jest pewna mimo wszystko. Więc mieć w ,zawieszeniu, np 50mln funtów to jednak jest ryzyko, niby zapłacą ale zawsze zostaje niepewności. Przykład Mane pokazał już. A co jeżeli rozpadną się jak Chinczyki? Kontrakt zerwą np.
Już nie wspominając agenta Salaha jakie krocie może zrobić na nim za rok…

Kolumbjajo.

W dłuższej perspektywie, że się rozpadną miałem na myśli. Nagle w rok im pieniędzy nie zabraknie… To jest taki twór, że pare lat pociagnie, patrząc na gwiazdy jakie przyciągają. Stare bo stare, ale jednak świecące jeszcze. Salah za rok pójdzie za ok 200mln. Zobaczysz.

1 polubienie

Skoro Kane z rocznym kontraktem poszedł do Bayernu za 100, to dlaczego Salah miałby kosztować 70?

4 polubienia

Cisza w kwestii transferu obrońcy raczej potwierdza fakt ze Ryan ostatnim transferem. Jesli to prawda to przy zawieszeniu VVD kontuzji Konate dziwna decyzja bo na środek obrony zostaje ten młodzik, Matip i Gomez który dodatkowo jest rezerwowym na po… oby nie powtórzył się znowu ten felerny dla obrony sezon bo teraz nie mamy spd który zagra na so w przypadku plagi kontuzji. Liczyłem ze z racji ze odchodzi Nat to to kogoś klepniemy.

To wtedy nie dostaniemy za rok nic i dalej będziemy płakać że nie stać nas na takiego Andre czy Hincapie. Liverpool największe sukcesy ostatnich lat zawdzięcza sprzedaży za chore pieniądze Coutinho i kupnie za tą kasę Alissona i Van Dijka. Oczywiście że Salah jest obecnie ważniejszym piłkarzem niż wtedy Cou, ale lepszego momentu na przebudowę nie widzę. Zwłaszcza że Egipcjanin bazuje na szybkości więc też nie porównywał bym jego przypadku do Kanea. Osobiście za te 175 milionów funtów sprzedałbym go ale czas pokaże kto miał rację

Akurat ten Endo grywał na ŚO xD

Bella-Kotchap do wyciagnięcia na wypożyczenie za £3m.

2 polubienia

A nie no to zmienia postać rzeczy xd

Z takim tempem jakie oni mają do negocjacji to napewno zaskoczą :joy:


Chociaż przyznaję że mylę się często

1 polubienie

Właściciele niech się zmienia jak ich nie stać na zwykłych zawodników, na których by sobie mogło pozwolić Nottingham czy Aston Villa.

1 polubienie

Santi Aouna zdradził, że Al-Ittihad oferuje Salahowi czteroletni kontrakt z łączną pensją w wysokości 500/600 mln euro. Piłkarz jest otwarty na zmianę klubu, jeśli Liverpool zaakceptuje propozycję Saudyjczyków.

Ja bym sie nie dziwil ze Salah moze chciec tam pojsc. Kasiora spora, nie wiem czy nie rekordowa.

A niech i nawet by 300mln€ dawali. Mogli przyjść z ofertą w lipcu. Ale dla mnie Salah jest nie do ruszenia. Chyba że za niego kupilibyśmy Sake lub Fodena.

1 polubienie

Salaha nie możemy ruszać bo zamiast niego przyjdzie jakiś ogór co najwyżej, choć kwota naprawdę kusi by ją zaakceptować.

1 polubienie