Rozważania transferowe (dyskusja)

A dotychczasowe świadczą o tym, że żyjemy w symulacji 5D.

Pahlinha wyląduje u nas. Czuję to. :smiley: :smiley:

1 polubienie

Nie mamy już miejsca dla zawodników nonHG, także nie ma szans.

@scorpionlfc5 Pomijając już Twój żałosny płacz i lament, po co tu wklejasz express.co.uk, bo nie rozumiem?

2 polubienia

Mamy, mamy. Po prostu kolejnej rzeczy nie wiesz.

2 polubienia

Czemu? Myślałem ze jest jeszcze jedno, ale Gravenberch go nie zajmie z uwagi na wiek.

Ty za to wiesz jak płakać i lamentować, w tym jesteś ekspertem XD

@Anthermil Faktycznie Holender ma 21 lat, nie wiem dlaczego myślałem, że jest rok starszy. Coś mi się z wiekiem Jonesa kojarzyło.

1 polubienie

Oj chciałbym świetny ŚPD jedyny minus to wiek ale ogólnie kozak

1 polubienie

Zamiast kupować Endo lepiej byłoby dołożyc i kupić Palhinhe a tak to już po sprawie

2 polubienia

Możecie się śmiać ale uważam że nasza obrona znowu była by jak ściana z Palhina chłop ładnie czyści i w stałych fragmentach też potrafi się odnaleźć.

1 polubienie

Ale za stary chłopiee:D Przecież tutaj niektórym dogodzić to naprawdę wyczyn. Stary, dużo kosztuje - wina Schamdtke.!

Express.co.uk, Liverpool echo. Ale Ty tutaj zapodajesz wiarygodne źródła xd zaraz skisne.

To sobie kiśnij. Badania medyczne były o 10:30 a kontrakt nadal niepodpisany.

Ale przecież nie ma w tym NICZEGO podejrzanego.

To może zakład jakiś? Jeśli do północy ogłoszą Holendra, to zamilkniesz na tym forum do końca września, a jeśli nie, to ja? Co Ty na to xd?

Tak swoją drogą, Joyce (tier1 w LFC) i Romano (tier1 na świecie) potwierdzili, że transakcji nic nie zagraża i nie była uzależniona od Palhinhy do Bayernu, ale @scorpionlfc5 i Jego express UK i Liverpool Echo twierdzą inaczej.

1 polubienie

Oho kolejny, co ma wtyki w klubie.

A skad wiesz ze nie podpisany? Może podpisany, tylko czekają z ogłoszeniem… Skąd ty sie chłopie urwałeś? Jeszcze nie widziałem jakiegoś użytkownika który w każdym poście narzeka ;D Jesteś naprawdę niesamowity XD

4 polubienia

Obwinianie wuja Jorga to rzeczywiście przesada, więcej do gadania to ma żona Kloppa

Przypomina to jaranie się Caicedo, aż “wyciągnęli wtyczkę”.

Gość wyciągnął Caicedo, gdzie potwierdzane było tylko dogadanie się z klubem.

Chłopie wyjdź na powietrze, bo serio Ci się coraz bardziej odkleja.