Rozważania transferowe (dyskusja)

Szczerze? To gówno wiesz i o niczym nie masz pojęcia. Kontrakt może być podpisany od paru godzin, ale trzeba przygotować pewne materiały, ba nawet czeka się na zasięgi i na odpowiednią godzinę by puścić info.

Wszystkie dokumenty ze strony Liverpoolu już podpisane. O czym informowali, ale czasem tak jest, że trzeba poczekać np. na papierki ze strony PL choćby dlatego by podać info czy zagra w niedziele czy nie.

Gorszego przykładu nie mogłeś podać.

Sorki, ale dzisiaj wk*rwiasz bardziej niż Radbug, Lucasss i Hanys razem wzięci, a to zapewne jedna osoba.

Napisałem XD

2 polubienia

A to nie czasem jedna osoba ? :stuck_out_tongue: :joy:

@Ewagim racja, wybacz xd

1 polubienie

“Liverpool move fast in deals”. Coraz lepiej.

1 polubienie

Zamilcz, że już chłopie. Gość prawdę napisał. Newsy o zainteresowaniu Endo pojawiły się rano, a wieczorem już było here we go.

2 polubienia

FootballTransfers rozumie, że transfer Ryana Gravenbercha do Liverpoolu stoi pod znakiem zapytania po tym, jak Bayernowi Monachium nie udało się sfinalizować umowy w sprawie podpisania kontraktu z Joao Palhinhą.

Liverpool osiągnął porozumienie w sprawie podpisania kontraktu z 21-letnim Gravenberchem, ale posunięcie to skomplikowało nieudane pogoń Bayernu za Palhinhą

To jest Trójca, niby trzech, a jeden xD

1 polubienie

FootballTransfers, express co uk, Liverpool Echo.

Trzymajcie mnie XD

3 polubienia

Ale to bardzo głupi news był, nie interesujemy się nim ale że tam kogoś kupili szybko to może akurat

image

Czyli może zagrać w niedziele.

@scorpionlfc5 Sprawdź na FootballTransfers, express co uk i Liverpool Echo, czy się wyrobią xD.

Może do północy się wyrobią xD Podobno o 19:00 ma być ogłoszenie.

A talksports to dobre źródło?

Albo indykaila?

Musiałem bo już nie mogę patrzeć na twoje czepialstwo dot. słabych źródeł, sory xD

Wy tu o Ruanie rozprawiacie a nie ma nic o SO. Philips poszedł do Celticu a Jurgen powiedział podobno na konfie, że obrońca nie przyjdzie.

Czyli nasza obrona to:

  • VvD - póki co zawieszony i mający prome za sobą
  • Konate - zdolny ale elektryczny i łamliwy
  • Matip - lekko emeryt i łamliwy
  • Gomez - … Gracz na poziomie polskiej okręgówki
  • Williams - zawodnik na poziomie League One
  • i młodzież.

Powodzenia. Coś czuję, że tak koło kolejki #8 będziemy testowali Endo lub Maca na SO…

Jakoś z tą naszą chu#ową defensywą potrafiliśmy ugrać 7 punktów tracąc jedynie 3 bramki w meczach gdy 2 razy musieliśmy grać w 10…

To jest gra ponad stan. A uratował raz nas Nunez.

Ponad stan to Ty tu płaczesz od rana…

2 polubienia

I koniec końców oba te newsy były prawdą, ale kk.

Ale to już swoją drogą. Źródła słabiutkie ale to ty się czepiasz o słabe źródła samemu takie podając. Tyle w tym temacie ode mnie xd

Skoro się potwierdziło, to nie takie słabe xD

Poza tym talk sport to typowa strona, która podaje newsy od innych. A ta indykaila to się od Was dowiedziałem, że shit lol.

Po tym co Romano odwalał z Caicedo to te źródła wszystkie są “takie sobie”.

1 polubienie