Rozważania transferowe (dyskusja)

Ale co odwalał, koniec końców okazało się, że za każdym razem pisał prawdę.

Indykalia pisze wszystko o wszystkim i zmyśla cały czas. Więc nie dziwne, że nieraz z czymś trafią.

a express co uk tak nie robi? XD

Chodzi o natężenie newsów wręcz absurdalnych. Wystarczy popatrzyć, co publikuje indykalia na Twitterze.

Nie mam ich polubionych, ktoś po prostu wtedy podał ich newsa dalej.

Romano to top1 i nawet nie ma do się kłócić.

@madman99 who ask? Mam czas to sobie piszę i kłócę. I jeszcze mi zarzucasz brak konkretnych treści w tym temacie, jak tutaj co drugi post taki jest lol.

Szczyt hipokryzji.

Joyce nic takiego nie podał. Od tragicznych źródeł do fake newsów, dobrze się bawisz widzę.

Chlopie ten Edum vel Mude to ma dzien stracony jak sie z kims nie kłóci o coś, dziwie sie, ze ludziom nie szkoda życia, żeby się przekomarzać pól dnia o to kto ma rację, baa czesto o jedno slowo czy stwierdzenie na okraglo sie produkowac, sam juz chyba dalem sie zlapac ze 2 czy 3x na dyskusje z nim. W dodatku na ogol zachowuje sie jakby pozjadal wszystkie rozumy. I chlopie to nie jest twoj czat, niewiele konkretnych tu tresci, glownie spam, zlosliwe przytyki, XD, beka, skisne itp.Nie pozdrawiam :slight_smile:

2 polubienia

Teraz “przenieśli” ogłoszenie Gravenbercha na 21:00 czasu UK xD @_pauljoyce

Niektórzy nie rozumieją do czego służy forum.

Już w kilku miejscach czytałem że niedoszły cel Bayernu możemy wypożyczyć:

A myślicie, ze bardzo nierealna była taka historia: Jurgen na konferencji mówi, ze nie kupimy żadnego obrońcy, na spokojnie podpisujemy Gravenbercha, jak już mamy go klepnietego, wypożyczamy z opcja wykupu Armela B.K. ?

image

Oj naprawdę testują nas przed końcem okienka. Mam nadzieję że się nie ugniemy.

W tym klubie, przy takiej jakości zarządu i pionu sportowego, jest wszystko możliwe. Gravenberch testy medyczne przeszedł już z pół doby temu i nadal oficjalki nie ma xD

Coś Ty będą przedłużać ogłoszenie Ryana do 23:50, żeby nie zdążyć przypadkiem. No, ale chcieli

Sergio Reguilón przeszedł testy w MU wczoraj rano, nawet dziś trenował z klubem, a jego wypożyczenie ogłosili kilka godzin temu, także to żaden wyznacznik, że miał testy 10h temu.

Dla @scorpionlfc5 i @Lfc_Dream

image

A co ma do tego ogłoszenie? Jedynie musza go zarejestrować, co ponoć już zrobili.

Muszę przyznać zarządowi, że mają niewątpliwy talent, do obniżania oczekiwań kibiców. Pół miesiąca temu miał być Caicedo a teraz ludzie się modlą o Gravenbercha, który nie jest DMem i jakiegoś Ketchupa. A jak się uda ściągnąć jednego, to będą ich po rękach całować. Taka to mentalność kibiców LFC. Brak dumy. Ambicji.

Dla mnie to okienko, to kpina jest. Gravenberch przyjdzie / nie przyjdzie. I tak mamy dziury na kluczowych pozycjach. Nie ma DMa, nie ma pucharów.

2 polubienia

Dokładnie, dobre źródło związane z Bayernem o tym podawało.

Nikt się tutaj o to nie modli, może oprócz Ciebie, żeby temat upadł xd.

Ketchupem to możesz sobie polać parówki. Chociaż nazwisko byś poprawnie napisał.

To nie są zawodnicy na ten klub. Po prostu.

Ciekawe kto przed rozpoczęciem okienka wiedział coś o Bella-Kotchapie i ile?

Nazwiska były łączone z nami topowe a wyszło jak zawsze - “po kosztach”.

Z tymi właścicielami nic więcej nie będzie.

To prawda, ale koniec końców my jako kibicie nic z tym nie zrobimy. Wiadomo, że człowiek chciałby samą śmietankę piłkarską mieć, ale realia są, jakie są i pracujemy z tym co mamy. Sezon pokaże, czy dokonaliśmy dobrych wyborów, czy się po prostu zesramy.

@scorpionlfc5 No tak ale nawet jeśli to co mówisz jest prawdą to są to właśnie te realia. My nie mamy właściciela który na nam na transfery z 250 mln i bawcie się, kupujcie kogoś chcecie. FSG jest jakie jest i niektórym to pasuje a niektórym nie wiadome ale koniec końców dopóki nas nie sprzedadzą to tak to będzie wyglądać. Dlatego nieważne jak bardzo będziemy się denerwować to nic to nie zmieni (aczkolwiek rozumiem momentami wylew frustracji bo on jest potrzebny by z człowieka zeszło, ja tak nieraz miałem).

1 polubienie

Po 1 - to my go nie kupujemy/wypożyczamy

Po 2 - Interesował się nim mocno Bayern, więc tragiczny nie jest.

Po 3 - To, że Ty uważasz, że Gravenberch nie jest zawodnikiem na Liverpool, to jest tylko Twoje zdanie. Ja tam w nim widzę spory potencjał. To, że mu nie wyszło w Bayernie znaczy tyle samo, co to, że Salahowi i KdB nie wyszło w Chelsea. Monachium to rzadko miejsca dla młodych zdolnych piłkarzy.

Jedyne topowe nazwisko z Nami łączone to był Jude i tyle.

Wszystkim panikarzom trzęsącym portkami, wklejającym “syfiaste” źródła, wprowadzającym chaos i dezinformację, oraz piszącym posty ze średnią częstotliwością co trzy minuty, przypomnę, że dziś mamy relację z ostatniego dnia okienka transferowego pod tym linkiem → Ostatni dzień okna transferowego - relacja

Tam są wiarygodne doniesienia, a nie jakiś clickbaitowy bełkot. Jak ktoś nie potrafi usiedzieć na tyłku spokojnie i poczekać, zamiast siać dookoła niczym nieuzasadnioną panikę, to niech sobie weźmie Nervosol :wink:

To jest forum dyskusyjne, które służy do wymiany opinii, a nie Czateria.pl, żeby pisać jednozdaniowe posty, które kompletnie nic nie wnoszą, a w dodatku wprowadzają spiralę fake’owych informacji.

5 polubień